Aartsbisschop Carlo Maria Vigano roept mensen op om zich te verenigen tegen de duistere krachten van het globalisme. Hij pleit voor de oprichting van een anti-globalistische alliantie om de kwaadaardige elites te verslaan die de mens tot slaaf willen maken.
Deze alliantie moet zich vervolgens uitspreken tegen de misdaden van de elite, en de verantwoordelijken aanwijzen, aangeven bij internationale tribunalen en hun buitensporige macht en schadelijke invloed beperken, stelt Vigano.
Great Reset
Daarnaast moet de alliantie de corruptie van overheidsfunctionarissen bestrijden en de tegoeden bevriezen die worden gebruikt om de sociale orde te verstoren.
De aartsbisschop zei verder dat de pandemie van doorslaggevend belang is voor het slagen van de Great Reset en dat we die moeten bestrijden. Hij roept katholieken, christenen en alle andere mensen die bereid zijn tot samenwerking op om de handen ineen te slaan en een alliantie te vormen.
Als er sprake is van een wereldwijde aanval moet er ook sprake zijn van een wereldwijde verdediging, aldus Vigano.
Hield Hillary Clinton als minister een elitepedonetwerk de hand boven het hoofd? Bekijk deze nieuwsreportage
Gigantische delen van oud continent gevonden in Indische Oceaan
Oud-minister Kamp (VVD): ‘Als Rutte wat zegt, dan geloof ik hem daarin’
Het paradijs, de hemel op aarde, wat en waar is dat precies? – Channeling 06-04-2023
Vrouw (24) verlost van permanente hik dankzij cannabisolie. Helpt dit toverdrankje overal tegen?
Filmpje: Spaanse politie tegen de Spaanse boeren, de boeren wonnen
Weldoener geeft Hopi indianenmasker terug
Hongaarse buitenlandminister: “George Soros probeert onze regering ten val te brengen”
PvdA-fractievoorzitter Kuiken stevig aangepakt: ‘Ongelofelijke hypocriet’