De Amerikaanse radiopresentator Glenn Beck heeft tijdens zijn radioprogramma gezegd dat de recente rellen in Baltimore en Ferguson zijn georkestreerd door de federale overheid om instabiliteit te creëren en politiekorpsen over te nemen.
Beck waarschuwde dat de Amerikaanse overheid lokale politiekorpsen uitrust met legerwapens, terwijl in grote steden onrust wordt gecreëerd om deze stap te kunnen rechtvaardigen. “Dit is de grootste show ooit,” zei hij. “Voor onze neus wordt een toneelstuk afgespeeld. Het is allemaal nep. De rellen in Baltimore waren niet echt.”
Armeense genocide
Vervolgens legde Beck uit wat er volgens hem gebeurt met mensen die hun mond opendoen. “Neem bijvoorbeeld de Armeense genocide. Wat is het eerste wat de Turken deden? Wat is het eerste wat de nazi’s deden? Denk aan de Nacht van de Lange Messen. De Armeense genocide. In één dag doodden ze in iedere stad 1000 mensen: elke Armeniër die kon leiden, elke burgemeester, elke schrijver, elke oorlogsheld. Ze verdwenen gewoon of werden gedood.”
“Er luisteren 10 miljoen mensen naar deze show,” ging Beck verder. “Ze kunnen niet in één dag 10 miljoen mensen doden. Bereid je voor op een tijd waarin stemmen zoals die van mij en anderen niet langer worden gehoord.”
Na de tirade was Beck verbaasd dat er al 10 minuten voorbij waren. “Ik kan haast niet geloven dat ik dit allemaal heb gezegd,” sloot hij af.
[RWW]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De ideeën van deze natuurkundige over tijd zullen je versteld doen staan. Wat is echt?
Kijk: arts legt in 1 minuut uit waarom Big Pharma ‘DOODSBANG’ is voor vitamine D
Noodtoestand uitgeroepen: in deze staat ligt de kindersterfte nog hoger dan in het door oorlog verscheurde Oekraïne
Britse reactie op bestorming ambassade ‘hypocriet’
VS werken samen met BlackRock aan grootschalig “herstelplan” voor Oekraïne
Kamervragen over rol koningin Maxima bij promoten digitaal geld: ‘Dit hoort niet’
Deze ‘brutale’ D66’er is betrokken (geweest) bij de Denktank Desinformatie: ‘Het is gewoon maatschappelijk gif’
Oei: “complottheorieën” bedreigen de democratische rechtsorde, schrijft NRC naar aanleiding van dit “onderzoek”
Klimaatconferentie Parijs: 10 redenen om niet in de leugens te geloven