
In de mainstream media is er de laatste dagen veel te doen rond het onderzoek dat Trump zou hebben laten uitvoeren naar de activiteiten van zijn politieke rivaal Joe Biden in Oekraïne.
Een klokkenluider van de CIA meldde zich met informatie hierover bij de Amerikaanse overheidswaakhond.
De hoogste Amerikaanse diplomaat in Oekraïne, William Taylor, verklaarde daarnaast voor een commissie van het Huis van Afgevaardigden dat Trump de Oekraïense president Zelensky onder druk heeft gezet door militaire steun aan Oekraïne te bevriezen.
Onthullende tweets
In dit soort gevallen is het altijd interessant om te kijken waar de Trump-hatende media géén aandacht aan geven.
Onderzoeksjournalist Jack Posobiec van One America News Network (OANN) plaatste enkele onthullende tweets over de activiteiten van Adam Schiff, het gezicht van het onderzoek tegen Trump, nadat hij de informatie van de CIA-klokkenluider had ontvangen.
Schiff stuurde één van zijn medewerkers naar Oekraïne voor een ontmoeting met voormalig president Porosjenko, die het bij de verkiezingen moest afleggen tegen Zelensky.
De reis werd gefinancierd door een denktank die wordt betaald door de Open Society Foundations van miljardair George Soros.
Konvooi van tientallen vrachtwagens
Porosjenko onderhield nauwe banden met de regering-Obama, met name toenmalig vicepresident Biden.
Afgelopen weekend werd een konvooi van tientallen vrachtwagens gezien bij het huis van Porosjenko.
Zijn hele huis werd leeggehaald.
CD Media meldde dat Porosjenko wordt beschuldigd van witwassen en het verduisteren van honderden miljoenen aan hulpgeld van het IMF aan Oekraïne, en dat het Oekraïense openbaar ministerie een onderzoek heeft ingesteld.
Ontsnappen
De rechterhand van Porosjenko is enkele dagen geleden door het anticorruptiebureau van de Oekraïense openbaar aanklager opgepakt op verdenking van corruptie.
Volgens Oekraïense media is Porosjenko van plan om te ontsnappen naar het buitenland.
Zelensky helpt de FBI ondertussen bij een onderzoek naar inmenging door de Democraten in Oekraïne in 2016 en de schimmige activiteiten van de familie Biden in dat land, aldus CD Media.
Verdoezelen
Het anticorruptiebureau was overigens opgezet door de regering-Obama om grootschalige corruptie van de Democraten in Oekraïne te helpen verdoezelen en om toenmalig presidentskandidaat Trump aan te pakken.
Het toenmalige hoofd van het bureau, Artem Sytnyk, is inmiddels veroordeeld wegens samenspanning tegen Trump.
Sytnyk is er onder meer verantwoordelijk voor dat Paul Manafort, Trumps voormalige campagnemanager, nu in de gevangenis zit.
Transcendente meditatie beoefenen verbetert schoolprestaties
Egyptische media: Terreurgroep IS ‘verzonnen’ en 9/11 uitgevoerd door het Westen
Waarom de halve wereld kijkt naar een serie die veel vragen oproept over het Amerikaanse rechtssysteem
8 januari demo op Museumplein: ‘Het Nederlandse volk heeft er schoon genoeg van’
Bizar schilderij van Bill Clinton in blauwe jurk met hoge hakken gevonden in woning pedofiel Epstein. Bekijk het hier
Verrassing: dit is de echte reden waarom het Britse parlement op 30 mei wordt ontbonden
Mark Rutte voert ’typisch psychopathisch beleid’
Is het universum een hologram? Bekijk deze video over de vreemde natuurkunde achter zwarte gaten
VIDEO: NASA filmt ‘UFO die licht naar de aarde straalt’, waarna het beeld op zwart gaat