Buitenland

‘Alles komt uit’: Rechter die verkiezingen in Roemenië ongeldig verklaarde is onderdeel van Soros-netwerk

Help door deze info met je vrienden op je socials te delen!

Vele tienduizenden Roemenen gingen afgelopen maand de straat op om te protesteren tegen de annulering van de presidentsverkiezingen. Het hooggerechtshof besloot daartoe in december omdat de winnaar, Calin Georgescu, zou zijn bevoordeeld door TikTok. Ja, echt.

De demonstranten eisten daarnaast het aftreden van de Roemeense president Klaus Iohannis.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

Georgescu won in november verrassend de eerste ronde van de verkiezingen. Hij zou het in de tweede ronde opnemen tegen de pro-Europese Elena Lasconi. Twee dagen voor de stembusgang bepaalde het hooggerechtshof dat de verkiezing over moest. Dat krijg je ervan als het volk op de verkeerde kandidaat stemt.

Er lopen meerdere rechtszaken tegen de annulering.

Soros-netwerk

De Roemeense onderzoeksjournalist Iosefine Pascal heeft nu ontdekt dat één van de rechters die de verkiezingen hebben geannuleerd onderdeel is van het Soros-netwerk.

Het Institute for Public Policy, een Roemeense ngo, valt onder het Soros-netwerk. In de bestuursraad van deze ngo zat niemand minder dan Elena Simina Tanasescu, voormalig adviseur van president Iohannis.

Diezelfde Iohannis benoemde haar tot rechter bij het hof dat de verkiezingen heeft geannuleerd, ontdekte Pascal. “Moet ik stoppen met graven?” vraagt ze.

Alles komt uit

De journalist ontdekte verder dat rechters van het Roemeense hooggerechtshof die de verkiezingen hebben geannuleerd niet alleen werden gesteund door Soros, maar ook door oud-president Biden en de Directie Speciale Operaties, een ondersteuningseenheid die verantwoording aflegt aan het ministerie van Algemene Zaken.

“Alles komt uit,” reageert advocaat en voorzitter van FVD Vlaanderen Werner Niemegeers.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 180 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

50 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Greet Resist
Greet Resist
1 maand geleden

PAY TO PLAY heet dat;

False Philanthropy
Hunting Charity Thieves

By Charles Ortel · Over 1,000 subscribers

https://charlesortel.substack.com/p/art-of-the-steal

Draak
Draak
1 maand geleden

Fijn dat alles uitkomt, dit is de eerste stap. Zoals bijvoorbeeld hoeveel mensen weten van deze verkiezingsfraude.

Johan
Johan
1 maand geleden

alles komt uit maar er wordt geen hol mee gedaan

Tom Poes
Tom Poes
1 maand geleden

De WERELD in de hand van den BOZE. Zo ziet ook DIT uit.

Back to top button
50
0
We lezen graag je reactie!x