Sieta van Keimpema van Farmers Defence Force (FDF) was woensdag in Brussel om de communicatielijnen met de Franse actieboeren op te zetten.
De Europese verkiezingen komen eraan en we moeten van die Green Deal af zien te komen en dat hele woke-beleid dat van die kant komt, zegt FDF-voorman Mark van den Oever in een vlog.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Vanuit heel Europa
Op 4 juni gaan boeren vanuit heel Europa naar Brussel. FDF heeft de handen ineengeslagen met de Duitse boerenkoepel LsV en de Poolse boerenorganisatie IGR, die woensdag op 177 plaatsen actievoerde.
“Vanuit deze drie organisaties gaan we de lijntjes naar alle zusterorganisaties in andere landen in Europa leggen,” aldus Van den Oever. Hij noemt Litouwen, Frankrijk, België. Die zusterorganisaties zullen op hun beurt weer contacten aanboren.
Dan rammen we erop
“We gaan het met z’n allen doen. Het is een hele ruk naar Brussel, maar het moet kantelen,” benadrukt de FDF-voorman. “Want dit gaat niet goed als we zo doorgaan op deze weg. Het Europese beleid moet om.”
Wanneer ze het gevoeligst zijn, twee dagen voor de verkiezingen, dan rammen we erop, aldus Van den Oever, die in Brussel de genadeklap wil uitdelen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wetenschappers ontdekken dat het hart en brein reageren op toekomstige gebeurtenissen, voordat ze plaatsvinden. Zo werkt het
Britse corona-adviseur heeft belang van 6 ton in fabrikant coronavaccins
Terwijl belagers van Baudet en Van Haga vrijuit gaan, hangt bedreiger Timmermans 20 maanden cel boven het hoofd
Tijdens het debat over de gift van 200 miljoen euro aan Oekraïne gebeurde er iets erg opmerkelijks
Onderzoek naar 3 mogelijke nieuwe bijwerkingen van mRNA-prikken, Pfizer & Moderna onderuit op beurs
‘Ook de BBB inmiddels, net als de PVV, verraadt de kiezer’
De Ontmaskering: hoe de farmaceutische trukendoos werd gehanteerd bij de uitrol van de mRNA-vaccins
Duizenden artsen demonstreren in Neurenberg: ‘We moeten hier een einde aan maken’
Terwijl alle ogen gericht zijn op de oorlog in het Midden-Oosten stort het front in Oekraïne in