
Na jaren juridisch getouwtrek heeft de rechtbank in Leipzig de Duitse Bondsdag opdracht gegeven geheime documenten over UFO’s vrij te geven. De Bondsdag heeft een tijd lang geprobeerd de stukken verborgen te houden.
Eerder maakte het Britse ministerie van Defensie bekend in maart volgend jaar 18 geheime UFO-files te openbaren, hoewel nog niet duidelijk is wanneer het publiek toegang zal krijgen tot de informatie.
In 2008 zei toenmalig minister van Binnenlandse Zaken Wolfgang Schäuble dat de Duitse overheid nooit onderzoek heeft gedaan naar UFO’s en er geen interesse in had. Twee jaar later ontdekte Robert Fleischer van Exopolitik.org dat de wetenschappelijke dienst van het Duitse parlement een speciale afdeling had voor het onderzoek naar buitenaardse intelligenties en UFO’s.
De Duitse blogger Frank Reitemeyer sleepte de Bundestag voor de rechter, die tot op heden probeert de documenten geheim te houden. De stukken bevatten onder meer een samenvatting van feiten over UFO’s en de zoektocht naar aliens en details over een VN-resolutie over een internationaal UFO-onderzoeksagentschap.
De Lions Ground Entertainment Group zei in een videoverklaring: “Het nieuws is een doorbraak voor alle UFO-jagers en -onderzoekers.” Anderen zijn bang dat de echte, oorspronkelijke documenten nooit zullen worden overhandigd.
Schrijver Nigel Watson zei: “Soms verbergen overheden dit soort informatie om operationele procedures of andere geheimen te beschermen, zoals bijvoorbeeld namen van getuigen. In dit geval willen ze misschien niet door laten schemeren dat ze dit onderwerp serieus nemen of dat ze net zo in het duister tasten als de rest.”
“Eén ding is zeker: ze zullen geen geheimen over buitenaardse technologie of lichamen van buitenaardsen onthullen, maar we kunnen altijd blijven hopen,” besloot hij.
[Express]
Nu komt het dan toch uit. De VS is helemaal niet zo slecht als wij denken. Ze worden door Mars mannetjes onder druk gezet om de wereld naar haar hand te zetten.
En wie de Mars mannetjes verraad krijgt het in de toekomst met ze te doen.
Waarschijnlijk vele A4’tjes gevuld met dikke zwarte balken.
Zoiets als de FBI files aangaande UFO’s.
Zwarte balken.
https://vault.fbi.gov/UFO/UFO%20Part%201%20of%2016/view
BTW, vele geschriften en boeken staan vol van ontmoetingen en UFO’s, om 1 boek aan te halen, lees de bijbel eens. en dan in het bizonder , over Ezechiël wiel, en dan kijk eens naar de film met Jodie Foster , Contact, lijkt wel verdomd veel op elkaar.
Ik ben voorzichtig met dit soort info.
Alles wat de roverheid zogenaamd lekt via zogenaamde vrije rechters, daar heb ik meteen mijn vraagtekens bij.
(aluhoedije op)
Zal mij niet verbazen als we meer en meer bestookt gaan worden met ufo nieuws en dan straks bevinden we ons ineens een situatie waarin we in conflict zijn met ufo’s. En we moeten ons zelf dan beschermen met high end technologie waar superveel geld voor nodig is en waar de belastingbetaler voor mag opdraaien.
(aluhoedje af)
Sorry, maar de tijd dat ik iets van de roverheid geloofde, ligt ver achter mij.