De Britse journalist Johnny Miller reisde af naar Oekraïne en bracht in Donetsk onder meer een bezoek aan een school die onlangs is bestookt door het Oekraïense leger. Dat is hoogstwaarschijnlijk gebeurd met wapens die zijn geleverd door de NAVO, stelt Miller.
“Dit is één van de vele scholen in Donetsk die zijn geraakt door het Oekraïense leger, terwijl ze probeerden de lokale bevolking te terroriseren,” zegt de journalist. “Er zijn veel kinderen om het leven gekomen. In de afgelopen 10 dagen ben ik naar twee begrafenissen van kinderen geweest: de 6-jarige Alina en de 8-jarige Maria. Zij werden samen met andere kinderen gedood in een speeltuin.”
📹 🇬🇧UK journalist in Donbas speaks of the children that were killed with NATO-supplied weapons.
_SputnikInt pic.twitter.com/CSrMYtH4Dq— YUI (@yelim971227) July 17, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Steeds vaker
Het doden van kinderen in een oorlog illustreert voor mij het falen van de mensheid, aldus Miller. “Hier in Donetsk gebeurt dat steeds vaker met wapens die geleverd worden door de NAVO. Er zijn vrijwel geen westerse verslaggevers hier in Donbass.”
Het gevolg is dat de westerse wereld niets te horen krijgt over burgerdoden door Oekraïense aanvallen met wapens die de NAVO levert aan Oekraïne, zegt de journalist.
Dat is precies wat hier gebeurt
“NAVO-wapens zouden niet gebruikt moeten worden om burgers te doden, want dat is precies wat hier in Donetsk gebeurt. Het is van groot belang dat Oekraïne stopt met het bestoken van burgers met NAVO-wapens,” benadrukt hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VIDEO: Wereldwijd erkende UFO-specialist levert ‘overtuigend bewijs dat UFO’s echt zijn’
Beelden Russische demonstraties afkomstig uit Griekenland (video)
Gideon van Meijeren clasht met VVD-Kamerlid: ‘Dit neigt naar totalitarisme!’
Anders dan minister Blok stelt, is allerminst ‘bewezen’ dat Assad chemische wapens heeft gebruikt. Baudet gaat los
Doorbraak: Belgische wetenschappers bestrijden kanker met zuurstof
Rode golf: Enorme stofstorm voor kust Australië (video)
Mainstream media en overheid verdoezelen torenhoge sterftecijfers door coronavaccins
Zit Bill Gates achter de uitbraak van het zikavirus?
Hoe landen profiteren van het Oekraïne-conflict (en welke rol Nederland daarbij speelt)