Experts die onderzoek doen naar vaccins hebben schoorvoetend toegegeven dat veel ouders die hun kinderen niet vaccineren, hoogopgeleid zijn.
“Ze zijn over het algemeen hoogopgeleid. Ze zijn blank en ze vallen in de hogere inkomensgroepen,” zei directeur Daniel Salmon van het Institute of Vaccine Safety van de Johns Hopkins University.
Peter Hotez, rector van de National School of Tropical Medicine van Baylor College of Medicine zei dat mensen die hun kinderen niet laten vaccineren ‘welvarend en goed opgeleid’ zijn.
Bezorgd
In grote delen van de Verenigde Staten daalt de vaccinatiegraad. In Clark County in de staat Washington is bijvoorbeeld 76,5 procent van de kinderen volledig ingeënt.
Tien jaar geleden was dat nog 91,4 procent.
Salmon merkte op dat de ouders ‘bezorgd zijn’ over de vaccinaties en het juiste willen doen voor hun kinderen.
Trump
Onder andere tijdens de presidentiële debatten in 2016 werd er gesproken over vaccins. Toenmalig kandidaat Donald Trump zei dat kinderen veel te snel achter elkaar vaccinaties krijgen toegediend.
Eerder bracht hij vaccins in verband met autisme.
“Ik heb ouders gezien met kerngezonde kinderen, die een maand na een vaccinatie plotseling niet meer gezond waren,” zei Trump. “We hebben nog nooit zoiets gehad. Het is nu een epidemie geworden. Het aantal gevallen is de laatste 10 jaar omhoog geschoten.”
[ABC News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Horror’ op Saint Vincent: alleen gevaccineerde mensen gered na zware vulkaanuitbarsting
Elektrische auto zorgt ook voor veel CO2, geeft Polestar toe
33 Roemeense bankiers en ambtenaren gearresteerd
Terrasbezoeker mag van De Jonge niet naar de wc zonder coronapas: ‘Van de pot gerukt’
Wetenschappers verbijsterd door mysterieuze blauwe flitsen uit diepe ruimte
Nederlandse regime bombardeert opnieuw illegaal in Syrië. Kunnen we het kabinet voor het internationaal gerechtshof dagen?
Huisarts die weigerde coronavaccins toe te dienen berispt door tuchtrechter: ‘Men is geconditioneerd’
Wetenschappers en astronauten zien UFO’s op de maan (video)
Klaus Schwab roept op tot ‘wereldwijde samenwerking’ om ‘desinformatie’ te bestrijden