Mens en Dier

Arts doet wanhopige oproep: ‘Mensen, kom in opstand. Dit maakt mij zo boos’

Help door deze info met iedereen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Ik heb het gevoel dat ik iets moet doen in het kader van mijn functie als arts, zegt psychiater Renate Tillema-Schoon in een video op YouTube. “Ik heb een eed moeten afleggen en moeten beloven dat ik het belang van de patiënt voorop stel,” zegt ze.

“Bij de corona-aanpak zie ik het tegenovergestelde gebeuren. Er wordt angst gezaaid door de overheid, die paniek uitlokt. Een bang volk is onder controle te houden. Mensen die in paniek zijn, weten niet meer wat ze doen. Zo kan men de noodwet erdoor drukken,” aldus Tillema-Schoon, die al 24 jaar werkzaam is als arts.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“1,5 meter afstand houden is nergens op gebaseerd. Rutte noemt dit het nieuwe normaal. Dit is niet normaal. We moeten terug naar normaal. Ik durf te beweren dat het virus al is uitgedoofd.”

Tactiek van verdeel en heers

“Ik voel me als arts niet serieus genomen. Ik ben een kritische dokter en daar wordt niet naar geluisterd. Het is vechten tegen de bierkaai. Er is jarenlang bezuinigd op de zorg. De GGZ is uitgekleed.”

“Onze grondrechten worden ons afgenomen. Hoe kan het dat als ik in Den Haag ben om daar deel te nemen aan een protest, dat wij niet het Malieveld op mogen, klemgezet worden door de politie, te horen krijgen dat we geen 1,5 meter afstand houden en urenlang in bussen moeten wachten, terwijl er in Amsterdam, Den Haag en Groningen duizenden mensen mochten protesteren en er niet ingegrepen werd door de politie?”

Dit is volgens de psychiater een tactiek van verdeel en heers. “Als zwart en wit tegen elkaar op worden gezet, dan is alles geoorloofd. De media spelen een enorme rol hierin.”

“Hoe kan het dat we de asociale vrijheidsbeperkende regels kritiekloos als makke schapen opvolgen? Ik ben boos om deze tegenstrijdigheid.”

Kom in opstand

De psychiater wijst erop dat er in 2018 9000 mensen stierven aan de griep. Toen was er geen lockdown. Er zijn nu 5900 doden en de sterftekans is 0,03 procent. “Dan klopt er toch iets niet? Waarom nu deze maatregelen? Ter bescherming van de kwetsbare mensen? Wat willen zij zelf? Waarom horen we niks vanuit de verzorgingstehuizen? Spreekverbod?”

“Word toch wakker. Ga naar het Malieveld en protesteer. Maar niet over iets wat in Amerika speelt. Dit maakt mij zo boos. Dit is puur wanbeleid. Deze hele hysterie is afschuwelijk en waanzin.”

“Wij worden opgesloten, afgezonderd, digitaal vervolgd en geknuppeld en mogelijk ook nog ongewild gevaccineerd, want dat zou nu de enige oplossing zijn. En waarom? Alles draait in de zorg inmiddels om geld. Zorg is een verdienmodel. De mens is een verdienmodel.”

“Mensen, kom in opstand. Want als dit zo doorgaat, dan stop ik ermee.”

Een petitie tegen de noodwet is in enkele dagen al zo’n 100.000 keer getekend. Ondertekenen kan hier.

Bekijk de video hieronder:

[Renate Schoon]

4.3 19 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

35 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Erik
Erik
5 jaren geleden
Willem
Willem
5 jaren geleden

Demonstreren waar dan ook werkt niet, we zijn tegen de maatregelen, jaaa we zijn tegen de maatregelen……en dan? Dan luisteren ze opeens en gaat de globalisering en nazistaat niet meer door? Nee hoor ook petities werken niet en hebben dat nooit gedaan die gaan direct in de vuilnisbak en virtuele prullenbak. Nee aanspreken van mensen, ook boa’s en agenten, ze confronteren met hun eigen stopmpzinnigheid dat is het enige. want zonder die landverraders geen geen boetes enz dus geen noodzaak om je aan die onzin te houden. Gewoon de “normale” verkeerscontroles doen waar je met 6 km te snel levenslang krijgt, een boet van 40000e en heb je je straf uitgezeten een nekschot. Ja is wat overdreven maar men vindt een boete van 400e al normaal dat is bijna 900 gulden en voor wat?

Mikkel
Mikkel
5 jaren geleden

Deze dappere arts en burger begrijpt het helemaal!

H.J.
H.J.
5 jaren geleden

Gelukkig nog een eerlijke arts.

Waren er maar meer die eerlijk durfde te zijn.

Nu spelen ze allemaal in het leugenkoor van Rutte.

Dirk
Dirk
5 jaren geleden

De oplossing komt er aan…….The World Economic Forum is er mee bezig: The Great Reset

https://www.weforum.org/great-reset/

niet dus

Elise
Elise
5 jaren geleden

Renate: Al geprobeerd om dit verhaal in de kranten te krijgen?

Rayoflight
Rayoflight
5 jaren geleden

SHOUT FOR FREEDOM , pik het niet langer mensen laat je stem horen . Op straat desnoods ! 1,5meter is onzin.
SHOUT FOR FREEDOM ,Willen we echt dat onze kinderen in een 1,5 meter maatschappij opgroeien !

Piet
Piet
5 jaren geleden

Mensen moeten ook niet gaan demonstreren. Maar kleur bekennen.

Trek iets groens aan.
Zet er een leuze op.

En doe mee met wat de overheid wil.

Voorkomt dat je geen boetes krijgt, en je kan zo evengoed met je eigen leven verder.

Verder goed om te weten: Een Rutte of de Jonge en velen anderen: Die verander je niet.

Demonstreren vraagt om verandering. Maar de mensen die aan de touwtjes trekken, veranderen niet echt. Die gaan gewoon door met waar ze al (10 jaar) mee bezig zijn.

GROEN is overigens de kleur van de natuur, de kleur van het hart (chakra), eet groen om te stimuleren dat je beslissingen neemt vanuit het hart. De natuur levert ook de oplossing voor Corona. Als ecosystemen herstelt worden, neemt het virus ook weer plaats in de natuur. De natuur levert ook oplossing voor behandeling. Geen vaccins.

Manja
Manja
5 jaren geleden

De kranten staan nog onder controle van de Cabal. Dus die gaan zoiets niet plaatsen. Voor duidelijke uitleg over hoe de wereldwijde macht werkt kan ik je de documentaire Val van de Cabal van Janet Ossebaard van harte aanbevelen, te zien op de onafhankelijke site/zender Bitchute.

Marianne de Meyer
Marianne de Meyer
5 jaren geleden

Ik blijf het herhalen en herhalen. Wat nu zo belangrijk is en zeker resultaat zal bereiken, is ons verzetten tegen alle regels!!! Actie is nodig, zeker te weten!!! Er kan geen betere actie zijn dan massaal in opstand te komen!! De Fransen doen het, De Duitsers doen het, De Belgen doen het………nu wij nog!!!! Dus geen gezeur met ,,ja maar…….,, . NEE!!!!! SAMEN in opstand komen!!! Dus Nederlanders, toon jullie lef en kracht, SAMEN kunnen we dit winnen!!! Ik ben er al ruime tijd klaar voor, nu jullie nog!!!!

Rudi
Rudi
5 jaren geleden

Volgens kennissen uit de VS komt de 1.5 m of de 6 ft..
Van het leger, want als manschappen dan op missie zijn moeten ze die afstand houden anders kunnen ze hen op het command center niet uit elkaar houden..
Want verder is hier geen wetenschappelijke basis voor..
Voor zover ik weet geen uitgebreide virale studies..

Pjoter
Pjoter
5 jaren geleden

@Rudi, klopt straks kom je in het openbaar in beeld via de camera’s en dan verschijnt er op hun scherm bij jou een kadertje met alle persoonlijke informatie over jou ! Dit gaat moeilijk als we dicht bij elkaar lopen! ( zie China) vandaar!

Sparky
Sparky
5 jaren geleden

Maar hoe kan het dat het overal in Europa zo is? En ook in Amerika? Het is niet alleen een Nederlands ding, ik zou wel eens willen weten wat er allemaal achter zit.

thomas
thomas
5 jaren geleden

inderdaad demonstreren heeft geen zin vluchten zoals ik dat noem wel hoop dat uiteindelijk iemand op het geniale idee komt om met de blockchain https://democracy.earth/ oa een samenlevingsmodel wil opzetten of al heeft gedaan hiermee kunnen we ons afschermen in ieder geval van de problemen

Liesbeth Verelst
Liesbeth Verelst
4 jaren geleden

Bij deze deel.ik.mijn mail aan Amnesty international om mijn steentje bij te dragen deze waanzin te stoppen.
Mvg
Liesbeth

Geachte heer,geachte mevrouw,

Bij deze richt ik me tot u omwille mijn stijgende bezorgdheid wat onze Belgische, Europese en wereldwijde democratie betreft.
We zijn ondertussen 6 maanden verder in de Corona situatie en élke dag rijzen er bij mij als eenvoudige burger met gezond verstand meer en meer vragen:

In de rusthuizen is er ondertussen weer bezoek voorzien. Op afspraak,op afstand en met beperkte tijd, zonder lichamelijk contact en familie met mondmasker (een beetje zoals in de gevangenis neem ik aan).
Families moeten zich ook registreren.
Even benadrukken dat het over ouderen gaat, soms personen met dementie die al maanden afgezonderd zitten om mogelijke besmetting te voorkomen.

Natuurlijk moeten deze kwetsbare groep beschermd worden, maar staat men er wel bij stil dat deze groep hun levensjaren of levensmaanden zoiezo beperkt zijn?
Hebben zij en hun familie niet het recht om zelf te bepalen hoe zij hun laatste jaren willen doorbrengen? Dat ze wel of niet het risico willen nemen daardoor ziek te worden, te sterven , wat anders zonder Corona ook altijd kan? ( ik denk hier aan een jaarlijkse griep epidemie) Is de volgende stap dus bij griep of alle virussen die aanwezig zijn in onze wereld de deuren voorgoed of beperkt te sluiten voor oma’s en opa’s, moeders of vaders of leeftijd? Omdat ze eens zouden kunnen ziek worden en dood gaan?
Waar is het logische en esthetische punt in dit verhaal of moeten we menselijkheid maar vergeten bij het nieuwe (ab) normaal?

Eveneens de gezonde, werkende mensen zoals u en ik: hebben wij geen beslissingsrecht om te leven zoals we willen, de vrijheid om te staan waar wij willen, ons te verplaatsen waarheen we willen? Blijkbaar is deze tijd voor bij,zo heb ik de indruk. Want na 6 maanden hebben we een lockdown achter de kiezen voor iedereen, zitten we met een avondklok ( is deze wel wettelijk?) En Krijgen we de dagelijkse,eenduidige, niet objectieve angst nieuwsberichtgeving om ons eerder onder de duim te houden,zo lijkt het wel,( ik kijk er allang niet meer naar,u wel?) Recht op juiste, objectieve informatie? Ik heb er vragen bij. En is er een hele procedure wie op reis vertrekt ( privacy?)

Het dan wel/ niet sluiten van scholen ( recht op onderwijs) is een ander punt waar ik mij vragen bij stel: jawel,er was thuisonderwijs, maar het contact met klasgenoten,de interactie met de leerkracht ontbreekt. Natuurlijk hebben de leerkrachten heel.erg hun best gedaan en nog steeds heel veel respect naar allen die alles uit de kast hebben gehaald.Maar is échte interactie dan geen belangrijk onderdeel bij het opnemen van leerstof en algemene ervaringen op de speelplaats?
Hebben alle kinderen hier dan geen recht op?

Mensen letterlijk de mond snoeren en paniekzaaierij door de mondmasker plicht, zelfs in een hitte golf, zelfs naar het toilet,zelfs op het strand, vind ik een absurditeit ten top, want meer nut hebben die katoenen lapjes niet volgens mijn boeren verstand. En dat kan zo maar?

Het verbieden van betogingen of het de mensen zo moeilijk maken dat betogen bijna niet mogelijk is ( recht op vrije meningsuiting) is mijn volgende bedenking.

Waar zijn al de dokters,wetenschappers, psychologen , échte experten, critici en specialisten die zeer nadrukkelijk niet uitgenodigd worden in debatten?
Waar is hun stem? Waarom worden zij doodgezwegen?. waarom zeggen zij niets? Hebben zij niet het recht als ieder ander hun bevindingen te doen gewoon omdat de kans bestaat dat zij een andere mening of andere bewijzen hebben dan de oorspronkelijke die we elke dag bijna in de journaals zien ?

Ondertussen kunnen mensen hun familie en vrienden niet of onvoldoende zien door de bubbel van 5. Hebben mensen geen zin om de economische te spijzen om gezellig op restaurant of op café te gaan omdat ze zich altijd en overal moeten registreren,want ze zouden zo eens besmet moeten worden,daarom niet ziek ( het cijfer van de besmettingen), en worden al onze broodnodige ontladingen na ( nu nog) maandenlange stress ingeperkt of aan banden gelegd. Kleren kopen moet nu alleen, met mondkapje en binnen het half uur om zo een voorbeeld te geven. Wie gaat dit doen?
Alle warmte, gezelligheid, menselijkheid en solidariteit word geschrapt. Waarom? Hebben we geen recht meer op het mens zijn? Is de mens dan een verdienste geworden?
Nu worden we ook nog eens aangespoord elkaar wat te verklikken bij het ‘ niet naleven van de maatregelen’. Het nieuwe normaal in deze verdeel en heers strategie.

Recht op werk is een ander punt wat voor velen helemaal geen realiteit is.
De cultuur sector en evenement sector, zaken die over de kop gaan zijn hier enkel voorbeelden van. En iedereen gaat hier in mee?

En waar bent u Amnesty international?
U die rechten vol vuur vertegenwoordigd voor iedereen, maar nu het hoog nodig is niets van zich laat horen? Bent u ook bang voor een virus dat er zeker is,laat ik duidelijk zijn, maar naar mijn gevoel,hoe langer hoe hoe meer word misbruikt om onze democratie stukje bij beetje met de grond gelijk te maken, vrijheden te vernietigen en keuze mogelijkheden af te schaffen.
Word ook u het zwijgen opgelegd?.
Of is dit het nieuwe normaal waar u ook naar toe wilt?

Mvg
Liesbeth

ron
ron
4 jaren geleden

mensen nog een keer, het menselijk lichaam bestaat uit virussen en als mens geven wij deze virussen aan elkaar is goed voor je immuunsysteem en je weerstand. mensen zijn kudde dieren trekken toch naar elkaar toe als twee magneten. Een mens moet knuffelen en elkaar aanraken, en dat is nu juist de bedoeling van de regering dat we elkaar niet mogen knuffelen en die 1,5 meter afstand moeten houden. Dus worden we ziek en depressief. En daarom is het menselijk lichaam zo uniek wij zorgen zelf voor onze weerstand. dus mensen wakker worden die nu nog slapen.

J.R
J.R
4 jaren geleden

Het word nu echt tijd om voor onze RECHTEN op te staan en te Demonstreren en niet alleen in Amsterdan maar in alle grote steden in Nederland dan kunnen ze NIETS meer doen en niet meer handhaven, ze willen en hebben ons bijna al alle burger rechten afgenomen en gaan nog verder door om nog meer kappt te maken. Ik snap niet dat de Horeca en Middenstand en de Boeren en Restaurants en Bedrijven etc. zich niet samen pakken en op komen voor ons werk ons huis en kinderen. Hun Nieuwe Normaal ( Great Reset en Agenda 21 )is om ons alles af te oakken en ons Vaccineren en Chippen zo dat we tamme hersenloze zombies zijn waar ze dan alles mee kunnen doen. NEDERLANDERS sta op voor je rechten en laat je niet afslachten door dit gepeupel in Den Haag. Oprotten met deze mafklappers van het Capitaal en ons leven terug, we moeten vechten voor onze vrijheid, dit is nu hun OORLOG wat ze gekrieert hebben. Ze willen 1/3 van de mensheid op de wereld om brengen door hun rotte spuiten en chippen. Dus kom nu in Actie ze laten ons nooit meer vrij met het hun idiote leugens over een Engelse of Afrikaanse of Spaanse virus, dit is allemaal bulchit om ons bang en gehoorzaam te maken.

M.Doelen
M.Doelen
4 jaren geleden

Helemaal gelijk Rutte en consorten nemen al onze vrijheden af met regels die helemaal niet werken

h v Beelen
h v Beelen
4 jaren geleden

Helemaal mee eens allemaal bang makerij

Jan
Jan
4 jaren geleden

Kom in opstand wordt wakker en vecht voor je vrijheid vecht tegen de angst en sta op Nederlanders voor de vrijheid

wout
wout
4 jaren geleden

De elite maakt de regels.
De politie voert ze uit.
De burger is altijd de klos.
In 200 jaar ie er niks veranderd.

Back to top button
35
0
We lezen graag je reactie!x