De media proberen Trump de schuld te geven van de rassenprotesten in de Verenigde Staten, maar de schuld ligt vooral bij Obama, zei de Australische politicus Cory Bernardi op Sky News.
“President Obama zette de zwarte gemeenschap op tegen politieagenten door te beweren dat geweldplegers slachtoffers waren, terwijl de politie in werkelijkheid uit zelfverdediging handelde,” zei hij.
Over de protesten in de VS zei Bernardi: “Veel mensen die eraan meedoen geven geen zier om zwarte mensen. Ze willen chaos veroorzaken, Trump schuldig doen lijken en de rol van de politie in het land terugdringen.”
De protesten ontstonden na de dood van de Afro-Amerikaanse George Floyd (46). Hij stierf nadat een politieagent bijna negen minuten op zijn nek knielde. Floyd zou een nepbriefje van 20 dollar hebben gebruikt in een winkel.
Partijdige cheerleaders
Veel van de rassenprotesten werden al gauw gewelddadig. Onder aanmoediging van de radicaal-linkse groep Antifa begonnen mensen winkels te plunderen en auto’s in brand te steken.
Bernardi zei dat Democratische gouverneurs er maar niet in slagen om de openbare orde te handhaven. “New York is daarvan een goed voorbeeld.”
De Australische politicus zei dat de media zich opstellen als partijdige cheerleaders, die niet de waarheid vertellen – namelijk dat ‘zwarten andere zwarten doden in Amerika, en politieagenten aanvallen die zichzelf verdedigen en daarvoor bekritiseerd worden’.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Professor legt ongevaccineerd bloed onder de microscoop en krijgt de schrik van haar leven
Het eeuwige leven kan worden bereikt door chromosomen te verlengen
Elfen leggen snelwegproject stil in IJsland
Buitenaardsen ‘gaven oud-vlieginspecteur informatie over tijdreizen’
CIA onder vuur tijdens hoorzitting over berucht MK-Ultra-programma: wat naar boven kwam, is onthutsend
Onderzoeker onthult dat dodelijke virussen op mensen worden overgedragen via vaccins (en wordt vervolgens in de cel gegooid)
Thaise politie verwijdert dranghekken uit solidariteit met betogers
Psychiater doet oproep om sterfgevallen na inenting te melden en krijgt meer dan 7600 reacties
We gaan nu jaarlijks 1,5 biljoen euro uitgeven voor slechts 0,00135 graden minder opwarming: ‘Absurd!’