
Een 10 maanden oude baby krijgt tot wel 14 epileptische aanvallen per dag sinds hij is gevaccineerd tegen meningitis (hersenvliesontsteking). Dat zeggen zijn ouders, meldt de Britse Daily Mirror.
Luke Maguire en Louise McKever hebben schokkende beelden op internet gezet van hun zoon Bobby op het moment dat hij een aanval krijgt.
Ze willen andere ouders op deze manier waarschuwen tegen de vaccinatie. De ouders claimen dat hun zoon ‘compleet is veranderd’ na de prik.
Kapot gemaakt
Luke en Louise moesten na de inenting al 55 keer naar het ziekenhuis met Bobby.
Vader Luke uit het Engelse Northumberland zei: “Vanaf het moment dat Bobby aanvallen begon te krijgen wist ik dat het te maken had met de vaccinaties.”

“Hij was zo’n blije baby en de prikken hebben zijn leven kapot gemaakt,” voegde hij toe.
Allergieën
Bobby kreeg de Meningitis B-prik, die sinds september 2015 aan alle Britse baby’s wordt gegeven, afgelopen zomer.
Luke (26) en Louise (22) stellen dat Bobby door het vaccin ook last heeft gekregen van maagproblemen, allergieën, een ontwikkelingsstoornis en nachtmerries.
Onvoldoende bewijs
Volgens een epilepsie-expert die de beelden heeft bekeken worden de aanvallen ‘waarschijnlijk niet’ veroorzaakt door het vaccin.
De medicijnwaakhond van de Britse overheid zei dat er ‘onvoldoende bewijs’ is dat er een link is tussen de prik en epileptische aanvallen.
[Mirror]
Als de wieder weer aan de Cannabis olie! Hoe sneller hoe beter, zo kan de schade nog ingeperkt worden.
Allemachtig worden die baby’s daar ook al voor ingeënt? Goed van die ouders omdat op internet te zetten, kennelijk de enige manier om wakker te worden. Mensen moeten toch eens na gaan denken, de meeste volwassenen hebben die prikken helemaal niet gehad……….en zijn toch niet massaal gestorven aan al die kinderziektes…..idioterie. En nee natuurlijk is er geen bewijs, nooit…. Hoop dat die ouders geholpen worden om te onderzoeken of er natuurlijke middelen zijn …….
Het moest bij wet verboden worden om kinderen op zo’n jonge leeftijd vol te laten spuiten met dat vergif, nog voor het de kans heeft gekregen op natuurlijke wijze het afweersysteem te ontwikkelen.
Zolang er geld verdiend kan worden, zullen er altijd slachtoffers blijven vallen.
Misleiding maakt vandaag de dag nog steeds de meeste slachtoffers naar mijn idee…