Toen Lubbers in de jaren negentig klaar was met regeren, wilde hij een baan in Europa. Na 12 jaar premierschap wilde hij de Nederlandse politiek verruilen voor de Europese, maar een on-unanieme stemming gooide roet in het eten.
Balkenende wilde een baan in Europa, Wim Kok evenzo, zei FVD-voorman Thierry Baudet in de auto bij Andy van der Meijde. Hij deelde een fragment op TikTok. En ook Rutte wilde (en kreeg) een internationale baan.
Thierry Baudet verklapt het openlijk, en nog geloven mensen het niet. pic.twitter.com/e97gWfPAbn
— Symphony (@Symphony_res) September 29, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Troefkaarten
“Hun eigenbelang, hun eigen carrière vinden ze belangrijk, dat zij een nieuwe baan krijgen. En daar offeren ze het landsbelang voor op,” legde Baudet uit. “Zij zien het landsbelang als troefkaarten die ze inzetten voor hun eigen volgende positie.”
“Dat geldt voor al die lui,” vervolgde hij. Wopke Hoekstra is ook zo blij dat hij nu de baan van Frans Timmermans heeft bij de Europese Commissie. Hij kreeg Diederik Samsom als kabinetschef, een ‘fucking Greenpeace-activist’. Nu heeft Hoekstra ‘de hele groene agenda overgenomen’.
Slecht voor Nederland
“Die mensen zijn bezig met zichzelf. Dat moeten Nederlanders een keer gaan inzien,” benadrukte Baudet. “Wat ze doen is slecht voor Nederland en wij moeten daarmee afrekenen.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Kabinet-Rutte III wil democratie in rap tempo om zeep helpen. Zo willen onze politici ons de mond snoeren
Waarom slecht cholesterol je beste vriend is. Deense arts publiceert baanbrekend onderzoek
Het onopgeloste mysterie van de 7000 jaar oude Obeid-hagedismensen
Roemeens Europarlementslid over Zelensky: ‘Als hij het waagt om naar mijn parlement te komen breek ik zijn benen!’
Undercoververpleegster onthult wat er echt gebeurt in ziekenhuizen: ‘Dit is moord’
Geld stinkt… of toch niet? De waarheid over geld
Chemtrails: Grieken geloven dat de overheid hun bewustzijn wil manipuleren
Onderwijs is één groot bedrog. Student die alleen maar tienen haalt onthult in dit ophefmakende bericht waarom hij stopt
55-jarige vrouw gearresteerd wegens ‘onjuist’ bericht op social media