We zitten met z’n allen in vliegtuig Nederland en we zijn bezig neer te storten. En er is niemand die als piloot optreedt, die het overzicht heeft. Dat zei FVD-voorman Thierry Baudet in de podcast ‘Ik ben Marco’.
“Maar er zijn wel allemaal mensen die doen alsof ze piloot zijn,” vervolgde hij. “Dat is het grappige.”
Puur, eerlijk, oprecht, waarheid en midden in de roos!@thierrybaudet 🎯 pic.twitter.com/3ZsFdRrQyS
— Remco Van Velzen (@VelzenRemco) October 2, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
‘Kwakzalvermotie’
Baudet wees erop dat hij vaak gelijk krijgt. Tijdens corona mochten twee medicijnen niet worden voorgeschreven tegen corona: hydroxychloroquine en ivermectine. Hij bracht dat in de Kamer meermaals ter sprake. Hugo de Jonge sprak toen van een ‘kwakzalvermotie’ waar ‘we absoluut niet op ingaan’.
“En nu is hydroxychloroquine erkend medicijn tegen corona en ivermectine is zelfs onder een nieuwe naam door Pfizer op de markt gebracht als antigif voor corona,” benadrukte Baudet.
Stupide
Hij kreeg ook gelijk over Oekraïne. “In 2015 voerde ik campagne tegen dat associatieverdrag met Oekraïne. Ik zei: als we dat doen, krijgen we oorlog met Rusland. Dat is onverstandig, niet doen.”
De FVD-voorman werd voor gek verklaard en nu zitten we in een oorlog met Rusland. “Stupide.”
“In de politiek zijn het gewoon stumpers die dit land naar de knoppen helpen, omdat ze niet vooruit denken en niet nadenken over wat ze aan het doen zijn.”
Zorginstellingen hullen zich in stilzwijgen terwijl werkenden massaal sterven: ‘Stille humanitaire catastrofe’
Politieke insider: Trump heeft ‘regimewissel’ in Wit-Rusland voorkomen
Gaat de FBI Bill Gates ondervragen over zijn banden met Jeffrey Epstein?
Baudet legt in 3 minuten uit wat er achter de Grote Reset steekt
Verschuift de realiteit van 3D naar 5D? – Channeling 27-01-2022
Beschermengel verschijnt op foto
Data-analist bevraagt balsemers over mysterieuze bloedstolsels en presenteert hier zijn schokkende resultaten
De New Reality Show met Maarten van de familie Lusink over soevereine mensen
Beleidsmaker wil dat artsen de samenstelling van vaccins vrijgeven