Meerdere trekkerkonvooien zijn maandag opgerukt naar Brussel. Boerenbonden vinden dat de Europese Commissie geen concrete maatregelen heeft genomen om de problemen van de agrarische sector aan te pakken.
Maandag zijn de landbouwministers in Brussel bijeen. Ze praten over nieuwe concessies richting de boeren om de situatie in de landbouwsector te verbeteren.
NOW – Farmers break through police roadblocks in Brussels.pic.twitter.com/9r0fwDgK5A
— Disclose.tv (@disclosetv) February 26, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Boeren breken door versperringen
De boeren verzamelden zich op het Robert Schumanplein in de Europese wijk. Ze vragen aandacht voor onder andere eerlijke prijzen, een stop op de opkoop van landbouwgrond en de gevolgen van de Vlaamse stikstofwet.
Maandag gingen veel Brusselaars te voet naar hun werk. Een deel van het openbaar vervoer lag plat.
De politie heeft versperringen opgeworpen, maar daar trekken de boeren zich weinig van aan. Op beelden is te zien hoe boeren door de versperringen breken.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Binnenste deel aarde anders dan we dachten. Onbegrijpelijk waar dit allemaal vandaan is gekomen
Klaus Schwab krijgt ervan langs: ‘Oude idioot die geen flauw benul heeft waar hij over praat’
Koninklijk Huis krijgt 450.000 euro meer in 2023: ‘Eigen volk is weer de dupe’
Pfizer strikt beroemdheden voor deerniswekkende reclamespot over coronaprik
7191 kankergevallen gelinkt aan straling gsm-mast
Advocaat stelt lijst samen: dit zijn de 45 gevaarlijkste batchnummers
Nederlandse ambtenaren in uniform van Israëlische bezettingsleger: mag dat?
Waanzin: terwijl jihadisten in Syrië christenen afslachten stuurt EU-baas Von der Leyen deze tweet de wereld in
500+ vooraanstaande wetenschappers tekenen petitie tegen Darwins evolutietheorie. Hier leggen ze uit waarom