Een historische blunder tijdens de Oscars. Acteur Warren Beatty zei in eerste instantie dat La La Land de Oscar voor beste film had gewonnen.
Terwijl regisseur Damien Chazelle al aan zijn dankwoord bezig was, bleek Beatty de verkeerde titel te hebben voorgelezen.
Nog nooit eerder is bij deze categorie zo’n vergissing gemaakt. The New Yorker vraagt zich af of deze bizarre gebeurtenis bewijst dat we in de Matrix leven en dat de bestuurders de controle kwijt zijn.
Glitch
Filosoof David Chalmers stelt dat de gebeurtenissen van de afgelopen tijd aantonen dat we in een computersimulatie leven die op hol is geslagen.
De mensen, machines of aliens de ons leven moeten aansturen zijn de weg kwijt en er is sprake van een glitch in de Matrix.
De New England Patriots wonnen bijvoorbeeld op bizarre wijze de 51e Super Bowl. De ploeg van Tom Brady versloeg de Atlanta Falcons na overtime.
Miraculeuze wijze
Een unicum, want de American Football-finale werd nog nooit eerder beslist met een verlenging.
De Patriots kwamen in de reguliere speeltijd met 28-3 achter, maar wisten op miraculeuze wijze terug te komen.
De media waren er vrijwel zeker van dat Hillary Clinton de presidentsverkiezingen zou winnen en uit alle peilingen bleek dat Trump zou verliezen. Toch kwam hij als winnaar uit de bus.
Videospel
Als we vastzitten in een videospel, wie zit er dan aan de knoppen?
Tijdens een debat in het American Museum of Natural History vorig jaar bleek dat de kans dat we in een gesimuleerd heelal leven gigantisch groot is.
Wij mensen zijn niet eens zo slim en doen toch al simulaties op ‘primitieve’ computers. Stel je voor wat hoogontwikkelde beschavingen in het universum kunnen doen met computersimulaties.
Heel groot
Als er talloze gesimuleerde universa zijn, is de kans heel groot dat we in een gesimuleerde in plaats van echte realiteit leven.
Als intelligent leven bestaat, leven we dus waarschijnlijk in één van diens Matrices.
[New Yorker]
Wat dit bewijst is dat mensen een script volgen en er naar leven. De waarheid is echter dat we in een organische universum leven waarin alle dimensies in zich bevinden waaronder het synthetische universum en daar is het inderdaad het leven als een computersimulatie het wordt ervaren in de mind.
Zo ken ik er ook nog wel 1….
Dit is de nieuwe wereld die na de Maya-eindtijd is begonnen… alles wordt anders nu oude machtsstructuren macht verliezen.
Dat we in een computersimulatie leven dat kan. Maar om deze nietszeggende gebeurtenissen aan te dragen als bewijs daarvoor is natuurlijk lachwekkend. Net alsof er nooit eerder bizarre sportuitslagen zijn geweest of verkeerd uitgeroepen winnaars. Dat het nu gebeurt tijdens 2 veel bekeken evenementen betekend dat nog niet dat ze ook waardevol zijn.
Er zijn voldoende Youtube vlogs te vinden over mensen die bewijzen dat sport (met name in de USA) doorgestoken kaart is. Heeft niets met een computersimulatie te maken, maar met miljoenen dollars en gokken. De missverkiezingen van vorig jaar had hetzelfde ‘probleem’. Namelijk afnemende belangstelling en kijkcijfers. Wat doe je dan? Dan zorg je voor publiciteit, al dan niet hilarisch. Ook dat heeft niets met een computersimulatie te maken, maar met geld. Alles op deze wereld draait om geld en alle gebeurtenissen zijn daar naar terug te lijden.
Geweldig, hoe verzin je het 🙂
De mens is niks meer dan een stukje computer code. Met als doel het creëren van AI(artificial intelligence). Zodra de mens als collectief waker word zal dit doel bereikt zijn.
Antwoord is nee.
Goed voor ze. Voor mij kan Californis in zee zinken.
Volgens mij is er hier een echo?
Even testen..
Wat is de burgemeester van weesel…
Goed voor ze. Voor mij kan California in zee zinken.
Dit zie ik eerder als afgesproken werk van de aardse machtstructuren om te laten zien dat ze nog altijd aan de touwtjes trekken zoals ze dit ook al eerder deden met puppet Trump zijn miss verkiezing om de aandacht maar weer af te leiden en onzin te kunnen verkopen.
Nog meer angst verspreiden met zo’n berichtgeving!!
Geen mens stuurt de mens aan, geen alien stuurt de mens aan, geen machine stuurt de mens aan.
Wel diegenen die ons tot zombie willen degraderen, dat zijn de duisteren, de cabal, die weldra zullen vallen.!
We zijn als mense meegegaan in de al honderden jaren durende hersenspoeling.
Ten eerste al met het idee dat de geschiedenis zich herhaalt.
Nee dat is anders , zij de cabla hebben de cycli uitgevonden van zogenaamde vredestijd die ze afwisselden met geplande oorlogen en ziekten.
Wij zijn nog steeds de mensen aan wie de aarde toebehoort.
En ze willen ons doe geloven in een matrix te leven!
Als je nu nog niet door hebt dat er met je bewustzijn wordt gesold door hersenspoeling!!
Het staat er gewoon, de LEUGEN , “” we leven in een matrix””??!!
Zij die dit zeggen willen maar al te graag een graag een matrix , ja want dan worden we echt bestuurbaar. En dat doen allen de tot zombie geworden mensen, en allen moeten gered worden, lees bewust!