Beelden van president Joe Biden die een journalist een vraag stelt over Democraten die het bloed van kinderen drinken, zijn al bijna drie miljoen keer bekeken op social media. Toen Biden woensdag aankwam bij het Witte Huis werd hij opgewacht door de media.
De president beweerde dat de Republikeinen liegen dat Democraten geld willen weghalen bij de politie. Een journalist stelde hier een vraag over: “Zitten er mensen in de Democratische partij die de politie willen wegbezuinigen?”
Lol @Rand0mGuest2 pic.twitter.com/56Bls5yd4n
— TK (@TylerrKnightt) July 22, 2021
“Zitten er mensen in de Republikeinse partij die denken dat we bloed uit kinderen zuigen?” vroeg Biden. De overrompelde journalist antwoordde: “I-I-I-Ik weet het niet.” Voordat ze de vraag opnieuw kon stellen, draaide hij zich om en liep hij richting het Witte Huis.
Kort daarvoor brabbelde de president ook al iets over ‘Democraten die bloed uit kinderen zuigen’ op CNN. “Sommige dingen… Ik heb het over QAnon. Het idee dat de Democraten of de Biden mensen verbergen en bloed uit kinderen zuigen, nee, ik meen het, dat is de – je mag me misschien niet en dat is je goed recht,” zei hij.
De vraag is natuurlijk waarom de Amerikaanse president zo geobsedeerd is door kinderbloed.
PRES. BIDEN: “The idea that the Democrats or the Biden is hiding people and sucking the blood of children, no I’m serious, that’s the — Now you may not like me and that’s your right..”
— Breaking911 (@Breaking911) July 22, 2021
[Infowars]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Noodwet geeft overheid vergaande bevoegdheden om woningen te ontruimen: ‘Wat hier gebeurt, is onrechtmatig’
Van A (Argentinië) tot Z (Zaïre): 35 landen waar de VS drugsbaronnen, fascisten en terroristen heeft gesteund
‘Ik heb een zeer goede relatie met Poetin’: Zichtbare irritatie bij Zelensky tijdens ontmoeting met Trump
Hoe Goldman Sachs de Europese belastingbetaler 800 miljoen euro afhandig maakte
Waarom IJsland ons aan het denken moet zetten over de Nederlandse en Europese politiek
Alice Weidel: ‘Het eerste wat Adolf Hitler deed was het afschaffen van de vrijheid van meningsuiting’
Miljoenen subsidie voor arme regio’s naar multinationals
Omtzigt wilde weten hoe vaak onze regering is veroordeeld en dit kreeg hij terug: ‘Van mijn stoel gevallen’
De waarheid die ‘de media verborgen houden over Assads Syrië’