De awardwinnende Amerikaanse journalist en meteoroloog April Moss werkte tot voor kort voor CBS Detroit. Toen ze arts Joneigh Khaldun vragen stelde over ziekenhuisopnames na vaccinatie werd ze gedwarsboomd door haar producenten. Op een gegeven moment had ze er genoeg van.
Tijdens een weerbericht gooide ze alles eruit, ontmaskerde ze de leugens en kondigde ze aan dat ze een boekje open zou doen tijdens een interview met Project Veritas. Ze werd op staande voet ontslagen.
Moss werkt momenteel aan een documentaire die onthult hoe mensen worden vermoord in het ziekenhuis, met name ongevaccineerden. De behandeling die coronapatiënten in het ziekenhuis krijgen, blijkt averechts te werken.
Met of zonder toestemming
In de Stew Peters Show zei Moss blij te zijn dat mensen eindelijk wakker beginnen te worden uit hun comateuze toestand en niet langer zomaar alles geloven wat ze op tv zien.
De journalist sprak met 50 nabestaanden van coronapatiënten die na hun opname in het ziekenhuis geen voedsel en zuurstof kregen. Eén patiënt zei tegen de arts dat hij niet aan de beademing gelegd wilde worden, waarna de arts zei dat hij met of zonder zijn toestemming aan de beademing zou komen.
Kwaadaardig
“Het is misselijkmakend. Het is kwaadaardig. Artsen en verpleegkundigen die in het ziekenhuis werken, zijn verantwoordelijk voor het doden van mensen.”
Op de vraag of ze het ermee eens is dat de grote media worden aangestuurd door bedrijven en mensen als BlackRock, Vanguard, George Soros en Klaus Schwab antwoordde de journalist: “Honderd procent.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Prinses lockdown exit: ‘Wereldleiders beginnen heel nerveus te worden’
Alex Jones waarschuwt in interview met Tucker Carlson: dit hebben de globalisten voor ons in petto
New York viert dag zonder gewelddadige criminaliteit
Europarlementariër maakt gehakt van Frans Timmermans: ‘Dit schandaal moet tot op de bodem worden uitgezocht’
‘Die coronapas moet zo snel mogelijk – wat zeg ik: vandáág – afgeschaft worden!’
Je kunt in Groot-Brittannië al gearresteerd worden wegens een RETWEET: ‘De Woke Stasi’
‘Kom nu in actie om Arno van Kessel vrij te krijgen en het onrecht dat hier plaatsvindt aan de kaak te stellen’
Klaus Schwab krijgt ervan langs: ‘Oude idioot die geen flauw benul heeft waar hij over praat’
Italiaanse artsen geschorst wegens kritiek op coronavaccin: ‘Oude tijden herleven’