Buitenland

Bolsonaro confronteert WHO-chef: ‘Er sterven mensen na de tweede dosis’

Help mee door deze informatie met vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Er zijn beelden opgedoken waarop de Braziliaanse president Jair Bolsonaro WHO-chef Tedros Adhanom confronteert met het feit dat veel mensen na de tweede dosis van het vaccin corona krijgen. De beelden zijn gemaakt tijdens de recente G20-top in Rome.

Bolsonaro uitte kritiek op de vaccinpaspoorten. Hij zei dat mensen moeten werken om brood op de plank te krijgen. De president voegde toe dat de lockdownmaatregelen de wereldeconomie hebben ontwricht en waarschuwde dat ‘als dit doorgaat, de economie zal instorten’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Adhanom zei te denken dat er geen nieuwe lockdowns nodig zijn en dat het vaccinpaspoort in bepaalde gevallen discriminatie kan zijn.

Er sterven in Brazilië veel mensen na de tweede dosis

“In Brazilië krijgen veel mensen na de tweede dosis corona,” zei Bolsonaro, waarop de WHO-baas reageerde dat het vaccin de verspreiding van corona niet voorkomt, maar het risico op ernstige ziekte en sterfte reduceert.

“Er sterven in Brazilië veel mensen na de tweede dosis,” benadrukte Bolsonaro. Adhanom weet dat aan de onderliggende aandoeningen.

Bolsonaro zei dat gouverneurs en burgemeesters de vaccinatie voor kinderen verplicht willen stellen en dat hij daar niets over te zeggen heeft. Adhanom zei dat de WHO adviseert het vaccin niet aan kinderen te geven.

De levens van onze kinderen staan op het spel

De Braziliaanse president klaagde vervolgens dat hij wordt beschuldigd van het verspreiden van ‘fake news’ als hij vragen stelt over het vaccin. “Onze handen zijn gebonden, de levens van onze kinderen staan op het spel,” zei Bolsonaro.

Hij is al geruime tijd sceptisch over het vaccin en de coronamaatregelen. Toen hij in september in New York was om de VN-vergadering bij te wonen, moest hij zijn pizza buiten een restaurant opeten omdat hij niet gevaccineerd is.

[Summit News]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 99 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

70 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jeff
Jeff
4 jaren geleden

Graag wat meer geluid, van twijfelende en wijfelende regeringsleiders. SPEAK IT OUT! NOW PLEASE

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Kijk eens op 112meldingen en zie dat er bijna iedere minuut ambulances uitrijden. Dat zal vast niks met die spuitjes te maken hebben. Ik weet wel beter, heb me allang geleden erin verdiept en er geen genomen. Ik ben er zo blij om.

Steve Schaisse
Steve Schaisse
4 jaren geleden

Bolsonaro wordt door de MSM in kwaad daglicht gezet, met name door de NOS ,die hebben daar een handje aan.
Oa dat het volk tegen hem is in Brazilië.
Bolsonaro is iemand die het ook inziet !, dat er iets niet klopt.
Daar heb je wat aan !!!
Hij mag voor mij iplv. Fuehrer Ruettler naar Nederland komen.

ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Als het na de 2de dosis al zo’n drama is dat de massa kennelijk geen probleem vindt, hoe zal het dan gaan met de 3de wonderboostershot?

Daar de massa kennelijk nog steeds gelooft in de wonderprikjes en de 3G volop steunen zeg ik: laat de derde wonderboostershot maar komen.
Kennelijk moet de massa eerst bij bosjes dood neervallen voordat de ogen opengaan, als de massa al wil dat de ogen opengaan want ik kijk er niet raar vanop dat de massa maar al te graag nog een vierde, vijfde en een zesde wonder-wonderboostershotjes wil laten injecteren.

Ron
Ron
4 jaren geleden

Onderzoek toont aan dat stijgingen van COVID-19-gevallen in 68 landen over de hele wereld en 2.947 provincies in de VS volledig los staan ​​van het vaccinatieniveau. IJsland en Portugal, die beide meer dan 75% van hun bevolking volledig hebben gevaccineerd, hebben meer COVID-19-gevallen per 1 miljoen mensen dan Vietnam en Zuid-Afrika, waar slechts ongeveer 10% van hun bevolking volledig is gevaccineerd.Een studie die eind september 2021 in het European Journal of Epidemiology werd gepubliceerd, bevestigt dit en toont aan dat de toename van COVID-19-gevallen (dwz positieve gevallen op basis van PCR-testen) volledig los staat van de vaccinatieniveaus in 68 landen wereldwijd.

Annette
Annette
4 jaren geleden

President Jairo Bolsanaro mag wel héél goed over zijn schouder kijken de komende tijd.

En waarom zeg ik dat? Omdat er inmiddels al wat kritische presidenten vroegtijdig om het leven zijn gekomen. En de oorzaak had niets te maken met corona.

Zij zijn vermoord, omdat zij hun hart op de goede plek hadden en voor hun volk opkwamen. Precies zoals leiders van landen zouden moeten doen.

Maar zelfs als je president bent van een groot land als Brazilië word je compleet voor de gek gehouden door die clown van de World Health Organization. Deze organisatie is zijn naam wat mij betreft niet meer waard.

Liegen en bedriegen. Hoe lang zou dat zootje dit in vredesnaam nog vol kunnen houden?

Het begint zo langzamerhand lachwekkend te worden, als het niet zulke vreselijke gevolgen zou hebben.

Hun gedragingen worden met de dag gekker en gekker. Het zijn allemaal katten in het nauw. En die maken rare sprongen.

Af en toe zou ik toch zó vreselijk graag even een blik in de nabije toekomst willen werpen. Zeg over een half jaar.

Hoe zal de wereld er DAN uitzien?

anita
anita
4 jaren geleden

De who adviseert dus geen kinderen te vaccineren en hier gaan we er mee beginnen? Bovendien is het juist de bedoeling dat de economie ontwricht raakt. Een boze opzet die nog veel levens gaat kosten

Sjefke
Sjefke
4 jaren geleden

Bolsonaro is zo verstandig dat hij zelf het vaccin niet neemt!
Hier hebben de bewindslieden placebo’s in laten spuiten om het goede voorbeeld te geven!
Ik weet zeker dat er niet 1 het biowapen in heeft laten spuiten, daarom hebben ze in het restaurant van de tweede kamer geen QR code nodig. Zo als je ziet overtreden ze zelf al hun wetten die ze aan de burger opleggen!
Ook Tedros WHO zegt dat een QR code voor werk ongewenst is, maar daar trekken onze ministers zich niets van aan!
Maar lieve mensen als je ziet wat het WEF nog voor plannen heeft ook voor het duurzame milieu, dan gaan je haren recht op je hoofd staan!
We hebben nog stroomuitval van ze te goed, als dat lang genoeg duurt ruïneert het de hele economie, dit terwijl die door de maatregelen al kompleet stuk gaat!
ze zullen zorgen dat we volgend jaar in ieder geval een hongerwinter krijgen, door het de boeren onmogelijk te maken!
Door onbetaalbare kunstmest, fabrieken zijn gestopt met productie omdat het gas te duur is!
Door onbetaalbare brandstof, denk aan vervoer groente en fruit.
Door stagnatie door piloten te dwingen de vaccinatie te nemen waardoor een aantal afhaakt!
Een aantal die door de vaccinaties niet meer kunnen vliegen door bloedklonters en hartafwijkingen van de spuit!
Nu willen ze weer oudere vrachtwagens verbieden in verband met CO2 uitstoot!
Dan toch maar liever wat burgers dood van de honger of armoede, maar schone lucht!!
Kortom ALLE maatregelen die dit kabinet neemt zijn niet in ons belang maar alleen in het belang van de wereldelite!

John Doe
John Doe
4 jaren geleden

De WHO zegt:
-te denken dat er geen nieuwe lockdowns nodig zijn;
De WHO adviseert tegen een vaccinatiepaspoort (dat mis ik in de tekst op ninefornews);
-een vaccinpaspoort kan in bepaalde gevallen discriminatie zijn;
-de WHO adviseert het vaccin niet aan kinderen te geven. In de context van een discussie over nut en serieuze bijwerkingen.

Heldere taal. Dus waar haalt het OMT de expertise en het lef vandaan om ononderbouwd het tegenovergestelde te adviseren?

Frans Peeters
Frans Peeters
4 jaren geleden

Ben als ongevaccineerde mijn bloed latentesten sars cov2 negatief, terzelfder tijd is mijn partner met 2X AZ prik resultaat positief, wat doet dat vaccin met een mens?

Perm
Perm
4 jaren geleden

Bolsonaro verschuilt zich niet achter een muur van leugens en verdient daarvoor bewondering.
Rutte en de Jonge spreken geen moment de waarheid en zijn daarom schuldig aan de ellende waarin ons land gestort wordt. Ze verdienen daarom geen enkel respect, wel een levenslange gevangenisstraf. En daar gaat het volk zich hard voor maken. We zullen niet opgeven en doorgaan tot jullie je verdiende loon krijgen.

Jill
Jill
4 jaren geleden

Tedros: covidpas is discriminatie
Tedros: vaccin voorkomt corona niet
Ongevaccineerden: covidpas is discriminatie
Ongevaccineerden: vaccin voorkomt corona niet.
Maar die tweede groep zijn natuurlijk wappies en complotgekken.

Tmm
Tmm
4 jaren geleden

Heb geprobeerd om een schaap over te halen om geen prikjes meer te nemen. De schaap keek me aan alsof de schaap het in Keulen hoorde donderen. Sommige schapen leven ver van de realiteit. Ze lijken zwaar gehersenspoeld.

JoeRi
JoeRi
4 jaren geleden

Vooral dat van die pizza buiten moeten opeten vind ik wel even echt heel zwaar klote , gerem ? haha nee ik vind deze man al sinds Corona zo geweldig, een echte man voor het volk. De demonisering aangaande stijgende besmettingen snijdt al sinds dag 1 geen hout, de aantallen daarvan in verhouding tot de bijna 313 miljoen inwoners zijn lachwekkend, hij is een beetje de Braziliaanse Trump, heeft het zwaar te verduren tegenover de NWO maar houdt zijn poot stijf en de rug recht ?. Je kunt ze gerust vergelijken met de gemiddelde lezer hier , die doen dat ook , we zullen extra ons best moeten gaan doen na de afpersconferentie morgen, ik zeg doen !! ????❤☘?, heb het ook tegen mezelf, ben zo zenuwachtig icm mijn werk in de ouderenzorg & g2 , maar ik geef niet toe en we geven nooit op !!!!

Frits
Frits
4 jaren geleden

We worden voorgelogen, belazerd beroofd van onze vrijheden en vergiftigd! Stoppen met die gekte!

Wat ik me eigenlijk af vraag zijn er geen mensen met een natuurlijke immuniteit? Dan bedoel ik niet mensen die genezen zijn van de zogenaamde cojona, maar mensen die het gewoon niet kunnen krijgen. Denk aan de cruiseschepen aan het begin van deze plandemie een groep mensen op deze schepen werd gewoon niet ziek of raakten niet besmet.

Je ziet zo vaak in films dat er dan 1 persoon of een groep personen is die dan immuun zijn voor de ziekte en dat deze dan worden gebruikt voor het maken van een antiserum.

Ik hoor hier maar weinig over, wordt er hier wel onderzoek na gedaan? Of is dit ook al het zoveelste bewijs dat we belazerd worden?

Je ziet het ook vaak in de dierenwereld een ziekte roeit bijna een hele populatie uit, maar de sterkste exemplaren lopen vrolijk verder en kunnen uitgroeien tot een nieuwere sterkere populatie.

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

het lijkt erop dat Bolsonaro niet in het WEF zit.

Gea Breuker
Gea Breuker
4 jaren geleden

Beste Ninefornews: Nee, die massa moordenaar uir Ethopie zei niet ‘Adhanom zei te denken dat er geen nieuwe lockdowns nodig zijn en dat het vaccinpaspoort in bepaalde gevallen discriminatie kan zijn’ maar zegt dat het, omdat de prikgraad nog te laag is wereldwijd dat het op dit moment niet ‘verstandig’ is om het wereldwijd te implementeren. Met andere woorden, de satanisten zijn er nog niet klaar voor, als het nu wereldwijd wordt doorgedrukt gaat het niet werken omdat er dan een gigantische massa zal opstaan en verzet gaat bieden, en omdat dan de grote bedrijven en cooperations helemaal geen geld meer binnenkrijgen (want vergeet net dat Blackrock & Vanguard en al die ander criminele organisaties daaronder, en daarboven, momenteel louter bestaansrecht hebben en houden door het consumenten gedrag lees geld uitgeven en dingetjes kopen en als dat weg valt stort het voor hen in elkaar, wat eigenlijk overigens best prima zou zijn) om de gewenste nieuwe orde te bewerkstelligen. En dat is wat die clown zegt, hij geeft geen zier om discriminatie, daar kunnen miljoenen mensen in Tigray over meepraten, zij die wel de bewust onder de pet gehouden cholera verspreiding over de afgelopen jaren hebben overleeft.
Edoch Ninefornews, natuurlijk fantastisch dat jullie de waarheid wel verspreiden, en blijven verspreiden. De mensheid is u eeuwig dankbaar.

Linda
Linda
4 jaren geleden

Op facebook is een bijzonder filmpje te zien van een arts die tijdens de raadsvergadering in de gemeente Horst aan de Maas een uiteenzetting over de plandemie geeft. Hij roept op om burgerlijk ongehoorzaam te zijn.
https://www.facebook.com/100007114664566/videos/horst-ad-maas-arts-spreekt-zijn-zorgen-uit-tijdens-een-gemeenteraad-en-zegt-uite/651157712560534/

Eric Scholte
Eric Scholte
4 jaren geleden

Jah, dhu

Men laat zich ook inspuiten met een genetische gemodificeerde virus, in de hoop dat het lichaam antistoffen aan gaat maken.

Helaas voor die mensen is het virus sterker dan het lichaam, wat een positieve test resultaat tot gevolg heeft.

Met alle bijkomende problemen zoals de bekende en onbekende bijwerkingen en ook een hogere dosis Carona virus en in hun lichaam terecht komt.

Wat uiteindelijk weer meer besmettingen tot gevolg heeft.

Conclusie:

De gefactureerde zijn een groot gevaar voor zichzelf en anderen.

Marco
Marco
4 jaren geleden

Bolsonaro wordt in de msm weggezet als fascist, dan zal hij dus wel deugen.

woppie
woppie
4 jaren geleden

mensen sterven na de eerste dosis, lukt dat niet, dan een tweede en als toetje nog een derde of vierde.

Mars
Mars
4 jaren geleden

Dat de economie instort daar is het ze juist om te doen.
De QR code halveert de klanten zodat ze allemaal aan de bedelstaf komen.
Ze willen dat alles aan de bedelstaaf raakt zodat de mensen de uitgestoken van de duivel wat sneller aanpakken.
Aanbidden van de duivel of je kop eraf is waar het naar toe gaat met de nieuwe wereld orgie.

Robert
Robert
4 jaren geleden

Ik woon zelf in een dorp met 5000 inwoners waar normaal 2-3 keer per week een ambulance komt. Het was een maand geleden 3-4 keer per dag. Nu is het 1-2 keer per dag. Ik heb wel nog geen berichten gelezen van ambulance personeel die een toename zien.

Michael
Michael
4 jaren geleden

1) Heeft iemand al microchips gevonden, die in het vaccin zouden zitten en die door 5g kunnen worden aangestuurd? 2) Hoe zit het met die massale sterfte, die zou optreden binnen een jaar na vaccinatie? Ik hoor er allemaal weinig meer over.

Johan
Johan
4 jaren geleden

vanaf het begin was deze man al goed bezig, maar wordt overal zwart gemaakt,
een van de weinige wakkere presidenten

Wim
Wim
4 jaren geleden

Je koopt toch ook geen nieuwe auto of TV zonder fabrieksgarantie, waarom dan wel met, iets dat waardevoller is dan wat dan ook op deze wereld: je eigen gezondheid en immuunsysteem, spelen zonder enige garantie van de producent. Dus laten inenten?

Jan S.
Jan S.
4 jaren geleden

Ik sprak gisteren een oude bejaarde die bij mijn vriendin in het complex woont, hij en zijn vrouw zitten te wachten op de volgende SHOT, zolang ze die niet hebben schuwen ze elk contact met anderen en dragen binnen en buiten een masker. Ze lopen langs je alsof je radioactief bent of zo, en met hun velen daar. Ben benieuwd hoeveel woningen er leeg komen na de booster. Maar hun “held” Rutte, nee, kom daar maar niet aan.
Mens, ben je bij je volle verstand of is het een gevolg van de eerste spuit??

Axel M.
Axel M.
4 jaren geleden

de economie zal instorten , wat precies de bedoeling is anders kunnen ze niet naar de droom ( nachtmerrie )
van Klaus swab ” you will own notting and you will be happy “

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

ik zag een foto van een tent, opgezet voor de ingang van een zwembad.
daarin een vader, om zijn kind op te vangen, die door een “beveiliger” met natte zwemkleren uit het gebouw wordt gezet.
ik weet wel met welke mensen ik dit land zou willen heroveren.

Kundalini
Kundalini
4 jaren geleden

Daarom wordt hij net als putin zwart gemaakt. Tegenstanders.

Piko
Piko
4 jaren geleden

Bolsenaro wordt ook overal zwart gemaakt omdat hij niet doet en zegt wat de brave kliek wil. Ja en als je niet doet wat ze jou voorkauwen dan lig je eruit he.

Wytske
Wytske
4 jaren geleden

Bolsanaro bevindt zich op glad ijs. President John Magufuli is ook dood gevonden nadat hij aantoonde dat papaya en andere dingen ook positief testte op covid-19.
Dat is een van de redenen dat regeringsleiders doen wat hun baas hun opdraagt. Ze worden bedreigd.
Ik vermoed dat hun baas de beschikking heeft over een of ander wapen, wellicht in de ruimte, waarmee ze iemand op aarde gericht kunnen uitschakelen.

Ryan
Ryan
4 jaren geleden

Jammer dat we in de wereld zoveel jaknikkers hebben , alleen Dombo gedrag schapen,O moeten we die spuit voor de derde keer ook nemen ,tja dan moet dat maar
Zelfstandig denkende mensen zijn zeldzaam ras geworden,maar gelukkig hebben ze nog de goede herder Klaus schab,hoe dom kun je zijn.

JJ Post
JJ Post
3 jaren geleden

Feitelijk de soevereiniteit over dragen aan Bill Gates en Terroristische Organisatie WEF , dit is helemaal niet logische en volstrekt tegen elke democratie in, dus tekenen zonder het volk te raadplegen is volksverraad en kan volgens mij gewoon niet .
WHO , Gates WEF UN NATO zijn allemaal private instellingen daar kan men zo maar niet uw grondrechten aan afgeven en zeggen :hier AUB we volgen jullie wel , zonder dat er een volks raadpleging aan te pas komt.
En er is GEEN ENKELE NOODZAAK om dit te moeten en willen doen ,alleen als men hele enge plannen zou hebben .
Nou dat bestaat toch niet dat zijn toch complotten , als je de MsM moet geloven.
Met andere woorden vertrouw de WHO maar die heeft het goed met de wereld voor net als het WEF die willen niet de mens op de computer aansluiten en niet iedereen een chip in hun donder jagen, nee allemaal broodje aap verhalen.
Pfizer heeft een prachtig vaccine gemaakt waar geen mens aan is overleden iedereen had geen klachten van de bijwerkingen, Pfizer heeft NOOIT MILJAREDEN aan schadeclaims moeten dokken NEE HOOR etc.. etc..
He Kuipers als jij het gore lef hebt om voor Nederland dit verdrag tegaan tekenen dan weet ik zeker dat je kop er afgaat, en iedereen van die slaap kamer die hem daar mee helpt mag op een Most Wanted List en naar de hel geschoten worden .
NOOIT ZAL IK BUIGEN VOOR DICTATUUR NEVER!!!!

Back to top button
70
0
We lezen graag je reactie!x