UFO

UFO-spotters zeggen vreemde schepen te hebben gevonden bij oppervlak van de zon

Help anderen door dit artikel met vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Volgens een Marsonderzoeker bepalen UFO’s hoeveel zonlicht en warmte onze planeet ontvangt. De ufoloog heeft op foto’s van de zonnesatelliet SOHO naar eigen zeggen UFO’s bij het oppervlak van de zon gespot, zo schrijft de Britse Daily Mail.

Russische wetenschappers zouden ‘zes tot zeven jaar geleden’ iets soortgelijks hebben gezien. “Mensen hebben recht op de waarheid die door NASA verborgen wordt gehouden,” schrijft Myunhauzen onder een video op zijn YouTube-kanaal. In het filmpje zijn foto’s van vreemde groene objecten te zien bij de zon.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Ongeveer zes à zeven jaar las ik in een nieuwsbericht dat twee Russische wetenschappers hadden ontdekt dat er meerdere UFO’s rond de zon draaiden, 24 uur per dag, iedere dag,” schrijft Scott Waring op zijn website. “Ze zeiden dat de UFO’s plotseling scherpe bochten maakten zonder af te remmen.”

Hij legde uit dat het nieuwsartikel over de ontdekking ‘lang geleden is verdwenen’ van het internet, aldus de Daily Mail.

“Ze draaien rond onze zon. Joost mag weten wat ze doen,” schreef hij. “Het is mogelijk dat ze de zon beheersen om de temperatuur op aarde stabiel te houden of ze onttrekken een zeldzaam zwaar element aan de zon.”

[MailOnline]

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

26 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kris
Kris
10 jaren geleden

En dit nemen mensen serieus? 🙂

wolfje
wolfje
10 jaren geleden

het kan gewoon niet zo zijn en daarom is het ook niet zo is een slecht argument

iekke 5a
iekke 5a
10 jaren geleden

Sterren die achter de zon staan?

Kalki
Kalki
10 jaren geleden

Ze (UFO’s) redden de mensheid en de Aarde vanaf de Zon.

Schumacherstijl
Schumacherstijl
10 jaren geleden

Schumacher style, alleen rij ik zonder te remmen, hoor in mn hoofd nu wel honderde stemmen.

Die ufo’s maken scherpe bochten zonder te remmen haha. Serieus mn hele humeur is positief gestemd na het lezen van dit artikel.

En ja wel logisch, welke optie zou je kiezen als je om de zon racet. Keihard scheuren anders verband je je reet of maakt het niet uit want je Brand toch daar.

Maar ja ik zou ze adviseren om te de handrem te gebruiken en te driften bij de bochten

charlino
charlino
10 jaren geleden

Ja..alleen om de aarde te beschermen, zo belangrijk zijn wij..de zon beschijnt miljoenen andere planeten maar die buitenaardse wezens regulieren de zonnewarmte alleen voor de aarde, de rest is niet belangrijk en die informatie heeft ie natuurlijk van die buitenaardse wezens….pfffffffffffffff

Jopie is gekome
Jopie is gekome
10 jaren geleden

En ik ben Sinterklaas, nou goed.

Henk001
Henk001
10 jaren geleden

Dit soort storingen kunnen door heel veel oorzaken in de beelden ontstaan: transmissiestoringen; kosmische straling; puindeeltjes; camerafouten; interne reflecties… Hoe die effecten er uit zien en hoe ze ontstaan wordt hier uitgelegd: http://stereo.gsfc.nasa.gov/artifacts/artifacts.shtml

Christian
Christian
10 jaren geleden

En de koelvloeistof halen ze van de aarde. Ufo-fenomeen is hiermee verklaard…

Eelke Piers
Eelke Piers
10 jaren geleden

De zon heeft een diameter van rond de 1.400.000 km. Een paar van die “ruimteschepen” moeten dus tussen de 500 en 1000 km lang zijn

InterContinentalMaster
InterContinentalMaster
10 jaren geleden

Dit heb ik vaker gelezen/gezien op andere sites en foras maar dit zijn naar mijn mening ruimteschepen. Wat ze daar doen (teven ronde objecten) is dus de grote vraag. Als je na gaat hoe groot dit soort objecten zijn dan kom je in de buurt net zo groot als de Aarde.

luna
luna
10 jaren geleden

wat het ook is, wat het ook n i e t is.. laat het ZIJN !
werkelijk alles wil de mens verklaart hebben, nou dat gaat echt niet werken, en de wetenschap neem ik ook met een korreltje magnesium!
we moeten helemaal niets geloven van wat het oog niet zelf heeft gezien, time 2 wake up!!
alles wat wij als vreemd ervaren is onze angst voor het onbekende en het onbekende is simpel HET ZIJN
meer niet en niets minder
zoals de wind waait.. dacht vroeger dat dit kwam door de blaadjes aan de boom..

pietje
pietje
10 jaren geleden

Voor Flardinga : We hebben niet allemaal dezelfde kennis ik denk dat die van hun ver en ver vooruit is ! Want ze pakken energie van de zon !! Dat kunnen wij niet denk na ….. Wij zijn nog steeds de kinderen en hun zijn de volwassenen ! Zo moet je het zien ! Ze willen ons helpen maar regeringen laten het niet toe en……er is een vrije wil dat beseffen zij wij niet wij zijn zoooooooooo dom !!

Back to top button
26
0
We lezen graag je reactie!x