
Gisteravond brak er brand uit in de eeuwenoude Notre-Dame in Parijs. De vlammen kwamen tot boven het dak en halverwege de avond stortte de spits in.
De brand is inmiddels geblust. Naar schatting is 70 procent van de kunst in de kathedraal verloren gegaan. Er wordt onderzoek gedaan naar de oorzaak van de brand.
Een Franse volksvertegenwoordiger die op Fox News suggereerde dat de brand geen ongeluk was, werd afgekapt door presentator Shepard Smith.
Vraagtekens
Philippe Karsenty zette openlijk vraagtekens bij het ‘politiek correcte’ narratief dat de brand een ongeluk was.
Karsenty wees erop dat overal in Frankrijk kerken worden vernield en beklad.
“Zelfs de nazi’s durfden de Notre-Dame niet te vernietigen,’ zei hij. “En je moet weten dat in het afgelopen jaar wekelijks kerken zijn vernield in heel Frankrijk.”
Afgekapt
“Natuurlijk krijg je dan een politiek correct verhaal te horen, namelijk dat het waarschijnlijk een ongeluk was,” vervolgde hij.
Karsenty werd daarna gelijk afgekapt door Smith.
Ook Fox News-presentator Neil Cavuto kapte één van zijn gasten af die speculeerde dat de brand geen ongeluk was.
Shepard Smith cuts off French Elected Official after he brings up fact that Churches in France have been desecrated in past year.
“Of course you will hear the story of the politically correct which will tell you it is probably an accident” #NotreDame pic.twitter.com/HHdqSrXstg
— The Columbia Bugle ✝️ (@ColumbiaBugle) April 15, 2019
Aangestoken
TIME-columnist Christopher J. Hale tweette daarnaast: “Een jezuïtische vriend van me in Parijs, die in de Notre-Dame werkt, vertelde me dat medewerkers tegen hem hadden gezegd dat de brand is aangestoken.”
Hale verwijderde de tweet enkele minuten later weer.
#NotreDame on fire ? pic.twitter.com/2o6fdFmLbC
— Liam Taylor (@LiamMTaylor) April 15, 2019
NotreDame pic.twitter.com/tBxLerFWRi
— Agnes Poirier (@AgnesCPoirier) April 15, 2019
“Went for a walk and see this… this is so sad” https://t.co/zdwWbk8k3m pic.twitter.com/fELwxeI6TZ
— Nick Monroe (@nickmon1112) April 15, 2019
[The Gateway Pundit, Infowars]
nostradamus zat er terug niet naast!
Verbazingwekkend zou het niet zijn dat het aangestoken is; wie weet welke verboden kennis er lag. Ook gekken en extremistische organisaties genoeg die er een lucifer aan willen houden… Waar rook is is vuur..?
vergeet de onrust “hier” niet, “een goede manier om de acties en gedachten van het volk even te verzetten” (dit in verband met de gele vestjes) is vaker gedaan in de geschiedenis…
Als het bewust aangestoken is. Dan is het een brandoffer om de tempel van Solomon te bouwen in Israël. Met het verzekeringsgeld. Lees bij wiki: Er lagen ooit 28 koningen van Juda in deze kerk. Juda stammen Benjamin, Juda en Simeon.(provincie Koninkrijk Juda) Dit gedeelte valt gedeeltelijk onder het christendom.
Las bij Martien Vrijland dat de moskee(de al aksa op de tempelberg) in Jeruzalem ook in brand stond. Als dit niet waar is dan denk ik nog dat het een brandoffer was.
Vrijwel alles wat er gebeurt heeft te maken met de opzet van de NWO. Doel: 1 religie, tja dan moet alles weg.
Persoonlijk vind ik het jammer dat er nu veel kunst verloren is gegaan. En misschien waren er objecten(geheimen) die ons konden herleiden naar het begin of naar andere kennis. Ik ben niet religieus, meer heidens(vind dat de mens weer meer via de natuur moet gaan leven, omdat we anders uitsterven) Niet satanisch bedoeld dus.(je moet tegenwoordig voorzichtig zijn met wat je zegt).