Op 10 september kwam het Britse parlementslid Sir Christopher Chope met een wetsvoorstel rond vaccinatieschade. Hij pleitte tijdens een debat voor een onafhankelijk onderzoek naar de gevolgen van de coronavaccinatie. Ook wil hij laten onderzoeken of mensen die last hebben gekregen van ernstige bijwerkingen een schadevergoeding kunnen krijgen.
Zeer zorgwekkend
Chope zei tijdens het debat dat er op dat moment 435 gevallen van ernstige bloedproppen en een laag aantal bloedplaatjes waren gemeld, evenals 767 gevallen van hartontsteking en zo’n 35.000 gevallen van menstruatiestoornissen. Ook waren er 1632 overlijdens opgetreden kort na vaccinatie. Het parlementslid zei dit ‘zeer zorgwekkend’ te vinden.
“Coronavaccinaties brengen meer schade toe aan onze burgers dan welk ander vaccinatieprogramma dan ook,” benadrukte Sir Chope.
Aan het einde van het debat zei hij dat veel patiënten die in onze ziekenhuizen liggen daar liggen omdat ze het vaccin hebben genomen.
Sir Christopher Chope MP
“Our hospitals have got a large number of in-patients who are only there because those patients took the vaccine..there is causation between vaccination &damage caused by those vaccines yet the government..seems to be denying that”pic.twitter.com/HfISu2WAD1— Maajid أبو عمّار (@MaajidNawaz) October 11, 2021
Oorzakelijk verband
“We weten dat er een oorzakelijk verband is tussen vaccinaties en schade veroorzaakt door die vaccins,” benadrukte het parlementslid. “Maar de overheid lijkt dat te ontkennen.”
“We hebben al veel bewijs dat mensen zijn beschadigd of overleden door deze vaccinaties,” aldus Chope.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De waarheid over Syrië: je moet wel hersendood zijn om te geloven in de mythes over dit conflict
Verbazing over peperdure plannen GroenLinks-PvdA: ‘Niet eerder koesterde een partij zoveel haat naar de eigen bevolking’
“De reactie van de NAVO is volstrekt verkeerd en heeft niets te maken met een vreedzame oplossing”
Oekraïense president Porosjenko was jarenlang informant van Amerika
Fleur Agema boos over uitspraken Kuipers: ‘Wat een onzin!’
Emeritus hoogleraar Capel verrast met ‘geniale video’: zo worden we bij de neus genomen
Minister voor Buitenlandse Handel gaf 3 miljoen euro uit aan dit bedrijf van de Rockefellers
De ontnuchterende waarheid over de oorlog in Oekraïne blootgelegd
Gideon van Meijeren pakt Martin Bosma stevig aan: ‘Het was mede aan u gericht, meneer de voorzitter’