CoronaMens en Dier

Aangrijpend dagboek van 17-jarige: ‘Ze lopen nog steeds vrij rond, degenen die dit de jeugd hebben aangedaan’

Help ons door dit artikel met jouw vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Wob-onderzoeker Cees van den Bos heeft – uiteraard met toestemming – het dagboek dat zijn dochter in coronatijd bijhield op sociale media gedeeld. Ze was destijds 17 jaar oud.

“Ik wist zelf ook niet dat het haar zo bezighield. Ontroerend en boosmakend om te lezen wat ze de jeugd hebben aangedaan,” schrijft Van den Bos erbij.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Zijn dochter hield onder andere het aantal besmettingen en de maatregelen bij. Op 21 oktober 2021 schreef ze: “Ik ben niet gevaccineerd, de rest van het gezin ook niet. Op dit moment is 67,3 procent van Nederland gevaccineerd, waaronder jonge kinderen. We horen veel verhalen over bijwerkingen van het (te) snel ontwikkelde vaccin. Onze veiligheid wordt belemmerd door de QR-code.”

Eng idee

Het meisje, dat in september 2021 een demonstratie tegen de QR-code en het vaccin in Amsterdam bijwoonde, onthult dat ze in juli 2021 zelf COVID heeft gehad. Ze werd op Ibiza aangestoken door een gevaccineerd iemand. “Dus eigenlijk heb je niet veel aan het vaccin.”

Ze schrijft verder dat ze veel verhalen hoort over vrouwen die een ontregelde menstruatie hebben na het nemen van het vaccin. “Bij sommige vrouwen is de menstruatie zelfs verdwenen. Ik vind het maar een eng idee.”

Van den Bos kreeg zelf ook een eervolle vermelding in het dagboek. Zo schreef zijn dochter op 12 april 2022: ‘Er is tussendoor wel iets gaafs gebeurd. Mijn vader heeft ervoor gezorgd dat er een Tweede Kamerdebat is gehouden over het gebruik van privémail door Hugo de Jonge. Mijn vader heeft een Wob-onderzoek gedaan waarin hij ontdekte dat Hugo zijn privémail heeft gebruikt gedurende de hele pandemie. Een reden hiervoor kan zijn dat hij dit deed om de Wob te ontwijken.”

Omkopen met een iPhone

Het dagboek haalt oud zeer naar boven. “Zit met tranen in mijn ogen te lezen,” reageert medisch adviseur Wendy Mittemeijer. “Wat ben ik blij dat mijn kinderen jonger waren toen. Verschrikkelijk hoe jongeren onder druk zijn gezet met tactieken van geestelijk gestoorde psychologen.”

Wat indringend om te lezen en ja, het is onvergeeflijk wat onze kinderen is aangedaan, zegt ook voormalig data-integriteits-expert en IT-specialist Leon Kuunders.

“Mijn kinderen mochten onder geen beding een COVID-19-injectie,” aldus fractievoorzitter van FVD in Land van Cuijk Marianne Akkermans. “Ze kregen maximale vrijheid op allerlei gebieden als ze maar niet naar de prikbus gingen.”

Ze voegt toe dat er ouders waren die hun kinderen moesten omkopen met een iPhone. “Om ze niet onder de immense druk te laten bezwijken.”

Voor altijd

Huisarts Frank Peeters merkt op dat ze ‘duidelijk wakker’ is. “Echt triest wat ze de jeugd hebben aangedaan door angst te zaaien en verdeeldheid te creëren onder de bevolking. Veel jongeren zullen voor altijd het vertrouwen in de overheid, medische wereld en MSM verloren zijn.”

Ze lopen nog steeds vrij rond, degenen die dit de jeugd hebben aangedaan, verzucht journalist Eric van de Beek. “Ze hoeven zich ook geen zorgen te maken. Het is geen gespreksonderwerp in de media. Niemand daar die ze ter verantwoording roept.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 99 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

67 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Robb
Robb
6 maanden geleden

Nee inderdaad ,niemand die ze te verantwoording roept, maar er komt een moment voor de verantwoordelijke mensen die het vaccin aanraden te nemen er niet meer mee wegkomen.al.is de leugen toch zo snel de waarheid achter haalt het wel,een gezegde die veelal uitkomt

Greet Resist
Greet Resist
6 maanden geleden

‘Ze lopen nog steeds vrij rond, enwel hierom”;
Our State of War, NATO Swiss Bank Authority
https://odysee.com/@Juxtaposition1:0/WIN_20240718_13_13_15_Pro:8

Hugo
Hugo
6 maanden geleden

Inderdaad de jeugd is hun leukste tijd ontnomen door criminelen als Hugo de prikpooier(deJonge) Rutte de landverrader en al die harteloze meelopers en tuig. En dat allemaal om Big Pharma (Gates en zijn terreurorganisatie de WHO zijn en hun zakken te vullen. Als ik terug denkt aan die tijd kook ik nog steeds van woede, Het is onvergefelijk wat ons en vooral de jeugd en niet vergeten de horica is aangedaan door die TOP criminelen

Ron
Ron
6 maanden geleden

Wat dan te denken van ouderen opgesloten in huis of WZC. Dikwijls stervend alleen gelaten zonder familie.
Dan te weten dat deze epidemie er eigenlijk geen was en veel minder erg dan de griep. Opgezet spel om de gifspuiten te kunnen beproeven op de mensheid als proefkonijn. Voort bouwend op dit bedrog worden nu de mRNA vaccins door te drukken voor verschillende ziekten. Weet je in dierenproeven reageerde de proefdieren aanvankelijk sterk maar stierven ALLEMAAL eens in aanraking met het natuurlijk virus. Het bewijs van de gevaren van deze spuiten was duidelijk voor Moderna in 2017 besloten ze te stoppen met de proeven wegens de niet werking en zowel dikwijls dodelijk.

Rob
Rob
6 maanden geleden

In de openingsceremonie van de Britse Olympische Spelen zag je al wat er allemaal op het programma stond. Je zag van boven het (of een) stadion het spike eiwit gefilmd, weergegeven in verlichting. Je zag het dansende ziekenhuispersoneel, een Chinese (Wuhan?), en meer. Je zag kinderen op bedden die op zeker moment werden aangevallen door in zwart geklede individuen. In uitleggende toegevoegde tekst in de video werd geschreven ’they are comming for your children’. Maar eigenlijk komen ze achter de hele mensheid aan. Echter, kinderen zijn in deze wereld een doelwit op zich. Wie en wat daar achter zit is inmiddels wel bij velen bekend. Daarbij moet ik denken aan de Engelse term ‘human resources’. Menselijke (hulp)bronnen? Als wij (hulp)bronnen zijn, wie of wat heeft ons dan als zodanig nodig? Dat kunnen geen mensen zijn want anders zouden ze deel uitmaken van onze ‘soort’. In deze tijd gaat het om het einde der tijden. Dat is in diverse films weergegeven. Maar aangezien het hier over kinderen gaat, heeft iemand ‘Childhood’s End’ gezien?

Mike V
Mike V
6 maanden geleden

In mijn ogen is het juist heel goed dat de jeugd het vertrouwen niet heeft in overheid politiek en medische wereld. Deze mensen zijn echt niet bezig met goede zorg! Ze zijn enkel bezig met volgen en hun carrière en geld. Maar niet met de kwaliteit van ons leven.

Poekie
Poekie
6 maanden geleden

Wat een verstandige dochter!!! WOW
Zo jong met gezonde inzichten
Idd wat moeten ouders in angst geleefd hebben.
Nu lopen de veroorzakers nog los maar geloof maar, niet lang meer, kijken of ze zich dan ook nog kapot lachen want dat deden ze stiekem.

Marc
Marc
6 maanden geleden

En dan zie je opnieuw de foto van het duistere satanische drietal, zum kotzen gewoon

Malle Pietje
Malle Pietje
6 maanden geleden

Dit volk bestaat voor een groot deel uit volgzame debieltjes….

Draak
Draak
6 maanden geleden

De leugen moordenaars lopen niet alleen vrij rond, ze mogen gewoon doorgaan met liegen en moorden.
Alles voor de ziekelijke controle over de massa.

Alweer een sinterklaas zonder echte pietjes, kerstfeest waar het kindeke jezus zoek is.
Op https://web.archive.org/ internet archive the wayback machine kun je op zoek gaan naar verloren websites, en er zelf ook sites die jij belangrijk vindt opslaan.
Je zou denken dat bepaalde sites voor eeuwig waren, niet dus. Eern soort van moderne boekverbranding. Google maakt ook regelmatig zaken onvindbaar.
Op mijn nieuwe PC moest ik apart een CD/DVD speler toevoegen. Netflix, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video.. veel handiger ofzo., en dan huilie huilie doen als er zaken uit het assortiment verdwijnen.

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
6 maanden geleden

En dat tuig wat dondersgoed wist wat ze de mensen aandeden (met duizenden doden en voor altijd ziek gemaakt als gevolg ,door hun opgedrongen spuit ) leefde vrolijk verder. Zonder enig schuld besef. Satans knechten zijn het..

Rene
Rene
6 maanden geleden

Veel jongeren zullen voor altijd het vertrouwen in de (r)overheid ,medische wereld en MSM verloren zijn , dit geldt zeker niet alleen voor jongeren maar ook zeker voor mij inmiddels 60 + en alleen FvD kan mijn verloren vertrouwen in de overheid herstellen.

A.Breems
A.Breems
6 maanden geleden

De staatsmedia staat onder gezag van de Staatsmaffia en doen alles wat er bevolen word.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
6 maanden geleden

Covid 19. Met gezondheidszorg had het niets te maken. NAVO had de leiding over de uitrol van deze psychologische operatie binnen Europa. De politieke en ambtelijke aan WEF gecommitteerde top wist van de hoed en de rand. Deze moderne NSB’ers zitten nog steeds in de macht. Hoe lang nog?

bernodette
bernodette
6 maanden geleden

wat dapper dat dit meisje haar verhaal wil delen met de wereld…dank je wel!

ik kan me er niet aan onttrekken: het voelt zelfs als een niet onbekend – ‘oorlogsverhaal’…en zo zal deze periode ook ingaan in een later stadium…ik hoop op gerechtigheid van de psychopaten wat ze hebben gedaan..( EN NOG! DAT DEZE ELLENDE DOORGAAT op de achtergrond..ook voor ouderen, kinderen, ongeboren baby’s, zwangere moeders…echt MISDADIG>>.nog steeds ..iedere dag…) ik werk veel met kinderen en jongeren…toen het allemaal naar buiten kwam heb ik veel verdrietige en eenzame kinderen gezien…die elkaar niet eens mochten ontmoeten..alles wat bij pubertijd hoort en dat is afgepakt…inclusief ziek geworden (of zelfs gestorven!) kinderen..iedereen kent wel iemand in zijn/ haar buurt die dit is overkomen…en ‘de artsen stonden weer voor een raadsel””….echt een uitspraak ‘zum kotsen’…wat een gedrochten deze mede verantwoordelijken medische miskleunen behept met het ‘gehoorzaamheidssyndroom’…..kinderen die een zelfmoordpoging hebben gedaan (meegemaakt binnen mijn groepen) …het heeft allemaal te maken met de sfeer en onleefbaarheid en demoniseren die toen zichtbaar in gang is gezet…NIE WIEDER , toch?….

Vrijheid?
Vrijheid?
6 maanden geleden

De slogan’ dansen bij Jansen; schoot als eerste door mijn hoofd na het lezen van dit aangrijpende artikel.
Wat een moed van zo’n meisje,wat een strijd heeft ook zij op jonge leeftijd moeten voeren maar wat een geluk heeft zij gehad dat ze,samen met haar ouders de kracht heeft gehad om niet te zwichten voor de duivelse praktijken!
Met de beste wil van de wereld kan ik dan ook niet begrijpen dat de verantwoordelijken,van dit ongekende schandaal,nog steeds vrij rondlopen en de mooiste baantjes krijgen toebedeeld, wanneer gaat nu eindelijk een het recht zegevieren? Met de huidige rechters zal dit voorlopig niet snel gebeuren,het wordt dan ook echt de hoogste tijd voor de grote schoonmaak!!
Diep respect voor een ieder die de rug heeft recht gehouden maar mijn intense medeleven gaat uit naar de jonge mensen,die zich,door angst gedreven, toch hebben laten inspuiten om toch maar vooral op vakantie te kunnen gaan of om te gaan dansen bij Jansen.

Charlotte
Charlotte
6 maanden geleden

Het blijft ze hun hele leven achtervolgen, en de daders lopen vrij rond!..🙈😖😤🤷🏼‍♀️

Steven
Steven
6 maanden geleden

Ik heb nooit ergens last van gehad.. ik heb die sukkels van het kabinet alleen maar uitgelachen door hun domheid te verkondigen op tv.
DIKKE middelvinger voor die sukkels!!

Ikke zelf Jeroen
Ikke zelf Jeroen
6 maanden geleden

ik zal t ze nooit vergeven NOOIT !

onbeheersbare woede ontvouwt zich
de media deden mee

t was groots…..

ik zal nooit vergeven en vergeten!

er is teveel misdaad bewust begaan.

Caspar
Caspar
6 maanden geleden

Sowieso zullen ze automatisch sterven als er geen voedsel meer voor ze is. Door trauma te genezen in jezelf, zul je niet meer getriggert worden met een donkere emotionele reactie.

Eric.
Eric.
6 maanden geleden

Als dat zo is dat Hugo de jonge zijn eigen E-Mail adres heeft gebruikt om de wob te ontzeilen is hij nu hoofd te lijk aansprakelijk als individu en heeft daardoor de scherming van het instituut niet van kracht!

Snappie
Snappie
6 maanden geleden

De raad van state zaten stilzwijgend thuis in quarantaine , de politiek werd niet een strobreed in de weg gelegd, rijkspolitie, marechaussee niemand daar om de ministeries door te lichten op malafide praktijken, want ja de nctv had de regie en de macht van alles en iedereen overruled.
Rechters , media, ministers en ministeries zelf de 300 burgemeesters werden door de veiligheidsregio burgemeesters overruled.
Politie , ME en hooligans romeo’s werden als knokploegen op de demonstranten losgelaten.
Terwijl de deug demonstraties groen licht kregen BLANK LIVES MATTERS !

Onze democratie is allang en breed gesaboteerd, alleen wij het volk kunnen het tij keren.
Bij de boereprotesten hebben de burgers een kans laten liggen.
Nederland had de boeren massaal moeten steunen met estafette demonstraties tot aan het binnenhof toe zoals gideon ons vertelde en waarvoor hij door kartelrechters is aangeklaagd en veroordeeld als schuldig aan opruiing.
Alleen het volk kan het kartel breken dan is het klaar met de linkse woke meuk,klimaathysterie, oorlgshysterie , eu hysterie, navo hysterie en de massamigratie.
Weg met het linkse blok van socialistische communisten die horen hier niet thuis in een democratie
Weg met de islamieten ook zij respecteren alleen een sharia dictatuur.

Marianne
Marianne
6 maanden geleden

Het is nog steeds verbazingwekkend. Mensen die in een restaurant zaten aten hun bord niet leeg en liepen weg, winkels sloten hun deuren. Waarom? Het was enkel bluf.

Cyrill
Cyrill
6 maanden geleden

Schwab, Gates en Soros en het andere miljardairstuig zitten hier achter met hun misdaadbendes en overheden werken als makke schapen met ze mee! Vieze satanisten. Allemaal voor geld.

secti8n
secti8n
6 maanden geleden

het was toch eigenlijk wel een leuk gezicht vond ik destijds,
Waarom ik was niet de enigste die mensen die de prik hadden gehaald(en nog doen)
zijn gewoon te dom om te schijten ze lachten mij toen uit.
omdat ik het niet voor een ander deed enz enz.
en ja ik hoef in ieder geval niet rond te lopen met de gedachte jezus wat zit
er in mijn donder.
ik zie ze nog staan en trots zijn,het overal plaatsen op fb tiktok enz,enz.
van wauw ik heb de prik gehaald.
bekende nederlanders en bekende buitenlanders filmsterren zangers zangeressen
allemaal niet wetende wat er ging gebeuren.
doe wat de media en de regeringen zeiden tenslotte die hebben het altijd goed!
nou ik ben blij dat ik gezond verstand had en heb.
En wat je wat het mooiste van alles is,als ik het nu over heb moet ik me bek houden
zal het schaamte wezen.

Vlo
Vlo
6 maanden geleden

Echt zo doortastend. Maar doortastend zijn zijnabsoluut niet . Gebruikers dat zijn zij!! En afgedankte zo snel ik denk

Fanny
Fanny
6 maanden geleden

Dit was de situatie op 20 feb 2021.Opgediept uit de krochten van fb

Rick
Rick
6 maanden geleden

en Rob Jette die op het laats een ‘draai’ maakte van tegen naar voor te stemmen om ons op onwettelijke gronden op te laten sluiten met invoering van een avondklok en kort daarna minister werd… hoezo dan?

Tries
Tries
6 maanden geleden

mijn dochters zijn ook niet gevaccineerd. de oudste was 20 en heel erg depressief. de jongste was 10 en door dat thuisonderwijs best veel moeite gehad met leren. thuisonderwijs was meer een uirtje smorgens en dan smiddags twee uurtjes. ik heb inmiddels een huis gekocht in Hongarije en ga daarheen met de meiden. ze gaan nu redelijk goed gelukkig. en die taal daar gaan we vast wel leren. ze zijn nog jong. ik heb (en nog) nachten wakker gelegen om hun toekomst. dat wil niet zeggen dat het ook niet komt in Hongarije maar het huis is betaald en ik probeer zo zelfvoorzienend mogelijk te gaan leven. dat wat ze op school niet leren.

Crelis
Crelis
6 maanden geleden

29 oktober heeft het volk de kans om een verandering te bewerkstellen middels hun stem en daarom stem forum voor de echte democratie fvd.

Crelis
Crelis
6 maanden geleden

En wat te denken van attje kuiken pvda groenlinks die dokters wilde ontslaan die de kinderen niet kapot wilde spuiten.

Tom Poes
Tom Poes
6 maanden geleden

De hele SAAMHORIGHEID verdwenen. Door toedoen van figuren als: Rutte (VVD) en de Jonge (CDA). Nederland kapot, families uit elkaar gevallen, huwelijken ontwricht. Ziedaar het resultaat! En verantwoordelijk hiervoor; ALLE POLITICI in de 2e Kamer, minus het FvD.

Tom Poes
Tom Poes
6 maanden geleden

DEMONCRATIE!

maroeska
maroeska
6 maanden geleden

Madonna:

They are so naive, they think we are not aware of their crimes.
We know, but we’re just not ready to act.
The storm isn’t in the air, it’s inside of us.
I want to tell you about love and loniness, but it’s getting late now.
Can’t you hear outside of your supreme hoodie the wind that’s beginning to howl?

Not everybody’s coming to the future, not everybody’s learning from the past.
Not everybody’s coming to the future, not everyone who’s here is gonna last.

Eurovision song contest 2019 – kijk eens goed naar de symboliek.

de leugen regeert
de leugen regeert
6 maanden geleden

Nederland het land vol van Leugens en bedrog met leiders die alleen maar kunnen liegen om hun eerdere leugens te bedekken neem Pinokkio groot leugenaar en nu NAVO Baas bevordert door de Kwade ELITE omdat hij met zin grove leugens Nederland in de afgrond heeft gestort Mark Rutte een kwade Genius

Jack
Jack
6 maanden geleden

“Ze lopen nog steeds vrij rond”.

En dat zal zo blijven zolang wij dit onderdrukkende corrupte systeem blijven accepteren.
Het hele systeem (niet alleen politiek) werkt samen !

blijvend yvja
blijvend yvja
6 maanden geleden

Wat heeft deze nep-regering in 2020 ons allemaal maar aangedaan tot aan de dag van vandaag!!!!
Daarom ook stem ik ook dit jaar weer niet!

gezondverstand
gezondverstand
6 maanden geleden

“Ze voegt toe dat er ouders waren die hun kinderen moesten omkopen met een iPhone. “Om ze niet onder de immense druk te laten bezwijken.”

Ik gaf mijn kinderen mijn mening en vervolgens de vrije keuze. Zij besloten zelf om niet onder de druk te bezwijken. Of door omkoping.

Man on the moon
Man on the moon
6 maanden geleden

We zullen het nooit vergeten noch vergeven. Tribunalen !

Wodan
Wodan
6 maanden geleden

Maar waar is de dochter nu?

Back to top button
67
0
We lezen graag je reactie!x