Na de boeren komen de bejaarden aan de beurt. Zij zitten nu in huizen met veel overwaarde. Omdat de eigen woning wordt overgeheveld naar box 3, zullen zij geconfronteerd worden met belastingaanslagen die ze niet kunnen betalen, zei belastingadviseur Pim van Rijswijk in het tv-programma Ongehoord Nieuws.
Hij wees erop dat we een heel groot woningtekort hebben, terwijl tegelijkertijd veel migranten naar Nederland komen. “En dat is waar we woonruimte voor nodig hebben.”
Volgens belastingspecialist Pim van Rijswijk zouden burgemeesters door de ‘Wet verplaatsing bevolking’ beslag kunnen leggen op woningen van Nederlanders om daar #asielzoekers te plaatsen. #ongehoordnieuws
Kijk de hele uitzending:https://t.co/QkjBX72vXD pic.twitter.com/rgpxo7NW79
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) May 3, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Inkwartieren
“Ik vermoed dat er een combinatie gemaakt wordt tussen mensen die hun huis niet meer kunnen betalen en immigranten die woonruimte nodig hebben,” aldus Van Rijswijk.
Hij verwees naar de spreidingswet en de Wet verplaatsing bevolking, die de burgemeester de macht geeft om panden te confisqueren, ook woningen. Hij kan vervolgens zeggen: we hebben hier wat immigranten die we daar kunnen plaatsen. “Inkwartieren zoals we dat in feite noemen.”
Dan komen er toch drie immigranten bij
“Ik zie geen andere mogelijkheid. Als je nu al 300.000 huizen tekort hebt, en je ziet dat al die immigranten binnenkomen, waar geen plek voor is en niet voor wordt gebouwd – waar laat je ze anders?” vroeg Van Rijswijk.
“Dan is het heel simpel: u kunt die woning niet meer betalen, u heeft wel drie kamers vrij. Dan komen er toch drie immigranten bij?”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Na 19 jaar weer nieuwe polio-uitbraak op de Filipijnen. Raad eens wat de oorzaak is
Oud-agent die aandacht vraagt voor ‘satanische kindermoorden’ voor de rechter, dit is de eis
Britse schrijfster ontsluiert de duistere geheimen van de voedselindustrie
Studie: Junkfood is dodelijker dan oorlog, hongersnood en genocide
Kijk: Verdreven Syrische president Assad onthult hoe Amerika nazi’s in het zadel hielp
Feitenchecker bij uitstek bakt er weinig van. Dit is hoe de media misleiden over cannabis
Ernst Jansz in brandbrief: ‘Willen wij in zo’n land leven? Hier word ik dus verdrietig van’
Overal ter wereld leggen bewakingscamera’s mensen vast die neervallen en beginnen te stuiptrekken
Waarom is de Illuminati na ruim 200 jaar nog altijd populair?