
Er zijn wereldwijd talloze gevallen van myocarditis, een ontsteking van de hartspier, gemeld na coronavaccinatie. De Amerikaanse internist en cardioloog Peter McCullough legde in gesprek met arts Alfred Johnson uit hoe een coronavaccin myocarditis kan veroorzaken.
Hij zei dat myocarditis veroorzaakt door een natuurlijke infectie heel anders is dan myocarditis als gevolg van het vaccin. Gevallen van myocarditis die optreden na een natuurlijke corona-infectie zijn mild, benadrukte dr. McCullough.
Dr. Peter McCullough Explains How Myocarditis Differs When Caused by Natural Infection vs Vaccine
“Now there’s pre-clinical studies suggesting the lipid nanoparticles actually go right into the heart. The heart expresses the spike protein and the body attacks the heart.” pic.twitter.com/VigFPFPtv5
— Chief Nerd (@TheChiefNerd) October 27, 2021
10 tot 100 keer hoger
De internist zei dat er inmiddels onderzoeken zijn waaruit blijkt dat de lipide nanodeeltjes rechtstreeks het hart binnengaan. “Vervolgens produceert het hart het spike-eiwit en valt het lichaam het hart aan.” Het mRNA zit verpakt in deze lipide nanodeeltjes om te zorgen dat het niet direct door het lichaam wordt afgebroken en kan worden opgenomen in de cellen.
McCullough zei ook dat de troponinewaarden bij myocarditis veroorzaakt door het vaccin 10 tot 100 keer hoger zijn dan bij myocarditis door een natuurlijke infectie. Bij hartschade hebben mensen een verhoogde hoeveelheid troponine in het bloed.
Ziekenhuis
“Negentig procent van de kinderen die na het vaccin myocarditis krijgen, moet worden opgenomen in het ziekenhuis,” zei hij.
en nog steeds “schapen” die denken dat alles om de gezondheids draait en het mee eens zijn wat ze ook beslissen.! Kijk alleen al na de horeca en andere aangelegenheden waar het “druk” is door middel van een pas..
The Lancet Magazine heeft gepubliceerd dat boostervaccinatie zal leiden tot hartproblemen
https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(21)02046-8/fulltext
De Experimentele Spuit van Drion mRNA-Gentherapie-RVS-Grafeenoxide-Spike-Eiwitten-VacciNazis zijn klaarblijkelijk de afgelopen decennia specifiek Ontworpen & Ontwikkelt om Bloedklonters te creëeren…Organen & het Menselijk DNA aan te vallen, het immuunsysteem te Triggeren & te Verzwakken….Een perfecte en zéér geraffineerde Dodelijke Cocktail die het Slachtoffer op Semi-Natuurlijke wijze laat Overlijden…Zonder Autopsie ligt de Dader letterlijk op het Kerkhof…
Wat is er nog meer nodig om de domme bestuurders en hun dierenartsen duidelijk te maken dat deze vaccins levensgevaarlijk zijn? Ze roepen maar wat en lijken zich totaal niet druk te maken over de lichamelijke complicaties die de vaccins veroorzaken. Dan ben je toch geen mens?