Ophef over een column van André Manuel in Tubantia. Hij schrijft daarin dat Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren een populistische pisvlek, gefermenteerd urinezuur, een lispelende schimmelinfectie en een absolute schande voor het ware fascisme is, en dat hij in een Adolf Hitler-pyjama slaapt.
“Hij is een lamenterende drol. Een pratende wrat. Een dwergnazi. Een uit zijn darmkanaal stinkende lafbek. Een blanke,” aldus Manuel.
Van Meijeren reageert op Twitter: “Mensenkinderen, wat een intense haat komt er uit Manuel. Had nog nooit van hem gehoord, maar ik voel nu toch compassie met hem en wens hem graag een beetje meer liefde in zijn leven. Verder motiveert het mij vooral om keihard door te gaan in onze belangrijke strijd!”
Kogel
Van Meijeren krijgt veel bijval. Zo zegt journalist Eric van de Beek: “Het is de morele plicht van iedereen om Van Meijeren een kogel door zijn kop te jagen. Daar komt deze column van André Manuel in AD-titel Tubantia wel op neer. Maar oorverdovend zwijgen in de MSM. Stel je voor dat deze column ging over een mainstreampoliticus.”
“Ik vind deze columnist André Manuel vooral een heel eng fascistje en ook vooral een hele zielige man,” voegt Annelies Strikkers toe.
“Ongevaccineerden achter gaas zetten”: Op 27 nov. 2021 heeft de krant TC Tubantia columnist André Manuel een podium gegeven om zijn ideeën voor segregatie en discriminatie uit te werken. André Manuel maakt zich tegenwoordig – in diezelfde krant – zorgen over populisme. pic.twitter.com/MA77ibMyqV
— Daniël van der Tuin (@danvandertuin) May 14, 2023
Ongevaccineerden achter gaas zetten
Op 27 november 2021 gaf Tubantia Manuel een podium om zijn ideeën voor segregatie en discriminatie uit te werken. Hij wilde ‘ongevaccineerden achter gaas zetten’.
“Naast morele bezwaren was er voor deze discriminatoire ideeën ook geen epidemiologische argumentatie. Coronavaccins voorkomen geen transmissie en verminderen de kans op ziekenhuisopname nauwelijks/niet, blijkens legio rapportages, merkt data-analist Daniël van der Tuin op.
“Ik hoop maar dat hij alle vijf mRNA-prikken heeft gehaald. En ik gun hem van harte alle bijwerkingen die al beschreven zijn, en die er nog gaan komen als mijn verwachtingen uitkomen. Echt allemaal. Geen enkele bijwerking hoeft dit immorele stuk stront bespaard te blijven,” briest neuroloog Jan Bonte.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Suiker heeft zelfde effect op het brein als cocaïne
IS-terreur als false flag. Boek van Oostenrijkse defensiemedewerkster over Nieuwe Wereldorde zorgt voor veel ophef
Vlak voor de verkiezingen is in Amerika een griezelige wetswijziging doorgevoerd
Kijk: Nigel Farage legt in een halve minuut uit wat het werkelijke doel is van net zero
Canadese oud-minister: “Wereld moet vrije energie uit de kosmos benutten”
Meisje geneest van eczeem door rauw voedsel
Kardinaal noemt openingsceremonie van Olympische Spelen in Parijs ’theater van Satan’
Topgeheim materiaal uit UFO’s moet openbaar. Deze ufoloog voert de druk op de overheid op
De vijfde planeet: Maldek