Het Amerikaanse congreslid Mark Walker zei vrijdag tegen Fox News dat hij ‘bezorgd’ is over UFO-waarnemingen die recentelijk zijn gedaan door gevechtspiloten. Sommigen hebben gespeculeerd dat de objecten buitenaards zijn.
“We maken ons hier zorgen over,” zei Walker in het programma Tucker Carlson Tonight.
“We zitten met vragen,” vervolgde hij. “Die hebben vooral te maken met de nieuwe radarsystemen die we installeren in sommige van onze nieuwe straaljagers die deze dingen detecteren.”
Bewijs
Eerder deze maand schreef Walker een brief aan marinechef Richard Spencer waarin hij om meer informatie over UFO’s vroeg.
Hij vroeg ook of de marine de meldingen van onbekende vliegende objecten nog steeds bijhoudt en daar onderzoek naar doet.
Walker vroeg Spencer daarnaast of onderzoekers ‘fysiek of andersoortig bewijs hadden gevonden’.
Onduidelijk
Het Pentagon bevestigde het bestaan van een UFO-programma in 2017, maar het is onduidelijk of dat programma nog loopt.
De New York Times schreef onlangs dat marinepiloten ‘vreemde objecten’ zagen in de lucht ‘zonder motor of uitlaat’ die hypersonische snelheden bereikten.
Carlson zei dat er theorieën moeten zijn over deze objecten. “Wat is de meest waarschijnlijke theorie?” vroeg hij aan Walker.
“We weten het niet zeker,” antwoordde het congreslid.
Bekijk het filmpje hieronder:
[Fox News]






Wybren van Haga haalt uit naar WEF: dit elitaire clubje pleit openlijk voor een semi-communistische ‘New World Order’
“We zitten met een overheid die ons al jarenlang brainwasht over orgaandonatie”
‘Prikjunkie’ De Jonge koopt alvast vaccins voor 2022 & 2023: ‘Er tekent zich een humanitaire ramp af’
Motie die regering vraagt naar de rechter te luisteren verworpen: ‘Maar geen kwaadaardige elite hoor’
Eerste Kamer verwerpt verlenging coronawet: dit zijn de addertjes onder het gras
‘Schaamteloze’ uitspraken D66-Kamerleden over hoge energieprijzen: ‘Waar haalt zo iemand het gore lef vandaan?’
“Ziek en bedrogen”: Deense televisie zendt documentaire uit over gevaren HPV-vaccinatie
Zes verrassende feiten over de zoete aardappel
Coronahype? ‘Er is momenteel helemaal niks aan de hand in Nederland’