Op de Aetherius Society werd op 14 maart 2010 een lezing gegeven door Mike Bara over informatie uit zijn boek The Choice.
In de nabije toekomst vindt een grote verschuiving plaats. We kunnen het allemaal voelen. Maar wat betekent het voor de planeet die we bewonen?
Moeten we ons zorgen maken over apocalyptische profetieën die zijn afgeleid uit de Mayakalender? Zijn er natuurkundige wetten die deze veranderingen sturen?
Hoe beïnvloeden planetaire uitlijningen en astronomische gebeurtenissen die zijn voorspeld voor 2012 ons bewustzijn? Wat kunnen we doen om de komende verschuiving in zowel bewustzijn als de fysieke realiteit te beïnvloeden?
Successchrijver van de New York Times Mike Bara onderzoekt al deze vragen in The Choice waarin onder meer te lezen is hoe je je innerlijke licht, de krachtbron van je bewustzijn en geest, kunt gebruiken om de fysieke wereld te beïnvloeden, hoe regeringen over de hele wereld zich voorbereiden op het komende decennium van verandering, hoe je je plaats in de het komende tijdperk kunt bepalen en of we deze wereld naar eigen inzicht kunnen veranderen. Welk pad kies jij?
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Buitenaards wezen doodgeschoten op Amerikaanse legerbasis. Gepensioneerde majoor doet opmerkelijke uitspraken
Lemuria: het verloren continent
Al Gore zit achter de dwaasheid van global warming. Oud-meteoroloog krijgt veel aandacht door dit confronterende interview
Joe Rogan zegt tegen zijn 11 miljoen luisteraars: de vaccins veroorzaken coronavarianten
Wie je ziet voordat je sterft: patiënten vertellen over hun mysterieuze droomervaringen
‘OM stelt coronaminister De Jonge boven de wet en dat is volstrekt onacceptabel’
FILM: We leven in de belangrijkste tijd ooit
Je moet wel heel naïef zijn om hier niet de invloed van de Big Pharma te herkennen. Het wordt steeds gekker
Henk Krol: ‘De Jonge denkt Kamer met verkooptruc te verleiden tot stem voor zijn spoedwet’