Albert Newton Stubblebine III (1930-2017) was een Amerikaanse generaal-majoor die 32 jaar in het leger heeft gediend. Hij was onder meer verantwoordelijk voor de herinrichting van het inlichtingenapparaat van het Amerikaanse leger.
Stubblebine is de meest hooggeplaatste functionaris die openlijk vraagtekens heeft gezet bij het officiële verhaal over 9/11.
In eerste instantie geloofde de majoor-generaal het officiële verhaal, tot hij op een dag een foto voorbij zag komen van het Pentagon, waar een vliegtuig zou zijn ingeslagen op de dag van de aanslagen.
Turbine
Hij onderwierp de foto aan een grondige analyse en kwam tot de conclusie dat het gat niet kon zijn veroorzaakt door een vliegtuig.
“In het gat bevond zich een turbine,” zei Stubblebine. “Het leek op de turbine van een raket. Het was in ieder geval niet afkomstig van de motor van een vliegtuig.”
Later zag hij nog een andere foto, dit keer van één van de sensoren buiten het Pentagon.
Nieuw jasje
“Op 9/11 waren alle sensoren uitgeschakeld, wat op zijn zachtst gezegd interessant te noemen is,” zei hij. “Waarom waren alle sensoren rond het Pentagon uitgeschakeld?”
Er was kennelijk één die niet was uitgeschakeld. Op de foto was een object te zien dat in het Pentagon vloog.
“Het leek niet op een vliegtuig,” zei de generaal-majoor.
Later bleek dat de beelden waren aangepast. Het object had een nieuw jasje gekregen en leek ineens wel op een vliegtuig, merkte hij op.
Onmogelijk
Stubblebine wees er verder op dat de stalen draagbalken van de Twin Towers nooit kunnen zijn gesmolten als gevolg van vliegtuigbrandstof.
“Onmogelijk,” zei hij.
Op het moment dat de torens instortten waren er rookpluimen te zien rond iedere verdieping.
“Men beweerde dat ze werden veroorzaakt door verdiepingen die op elkaar vielen,” zei hij. “Nee, ze werden veroorzaakt door gecontroleerde sloop.”
Gecontroleerd gesloopt
“De gebouwen zijn gecontroleerd gesloopt,” benadrukte Stubblebine.
Verder waren die dag rond New York alle luchtverdedigingssystemen uitgeschakeld.
“Waarom zou je de luchtverdedigingssystemen op die exacte dag uitschakelen, tenzij je wist wat er stond te gebeuren?” vroeg hij.
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




GroenLinks-Kamerlid haalt hard uit naar ‘wappies’ die geen ‘simpele’ test wilden doen, en wordt overstelpt met kritiek
Biologische voeding verlaagt het risico op kanker. Ben jij al overgestapt?
Wob-verzoek over ‘pandemie van de ongevaccineerden’: ‘Er is gegoocheld met cijfers en De Jonge wist dit’
9/11 opgezet door Israël om islamofobie te verspreiden. Is islamitisch terrorisme doorgestoken kaart?
Alle ogen gericht op Venezuela nadat protesten exploderen, wat is er aan de hand?
De ene na de andere journalist sterft plotseling en onverwacht tijdens WK voetbal in Qatar
‘Vlieggravin’ Eloise van Oranje onder vuur: ‘Zo’n onzin wat eruit komt’
Hoever mag je gaan met het verspreiden van nepbeelden? Héél ver in de ogen van de redactie van het NOS Journaal
In Australië blokkeren banken je rekening nu als je ‘verkeerde’ vrienden hebt