Buitenland

Daar gaan we weer? WHO-club waar Kaag lid van was pleit voor pandemiesimulatie

Help ons door deze info met je kennissen op je socials te delen!

Het is tijd voor de volgende pandemiesimulatie, zegt Joy Phumaphi, medevoorzitter van de Global Preparedness Monitoring Board (GPMB). Minister Kaag van Financiën zat van 2018 tot 2021 in deze WHO-club. Ze verzweeg dit voor de Kamer.

“Wij stellen voor dat lidstaten en andere belangrijke stakeholders later dit jaar een simulatieoefening uitvoeren gebaseerd op het voorlopige pandemieverdrag en de voorlopige amendementen op de Internationale Gezondheidsrichtlijnen, voordat ze worden aangenomen,” zei Phumaphi tijdens de World Health Assembly.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

We moeten dat nu weten

Door van tevoren een simulatieoefening te doen, kunnen we er zeker van zijn dat we klaar zijn voor de volgende pandemie, voegde ze toe.

We kunnen volgens haar niet wachten op de volgende noodtoestand om te kijken hoe goed het pandemieverdrag en de amendementen op de Internationale Gezondheidsrichtlijnen zullen werken. “We moeten dat nu weten.”

Event 201

Kort voor de ‘coronapandemie’ vond Event 201 plaats, waarbij de uitbraak van een coronavirus werd gesimuleerd. De bijeenkomst werd gefinancierd door onder meer Bill Gates en het World Economic Forum.

4.7 131 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

169 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Neem een prik
Neem een prik
1 jaar geleden

Fijn een beetje experimenteren met de mieren , niets vreemds toch ?

Victor Hugo
Victor Hugo
1 jaar geleden

Oprotten met die klerezooi, laat ons met rust!!!

deze
deze
1 jaar geleden

KOMT NIKS VAN IN !! WE TRAPPEN ER NOOIT MEER IN SMERIGE HEKS DAT JE BENT

Ronald d'Hondt
Ronald d'Hondt
1 jaar geleden

Inderdaad daar gaan we weer, ze konden er geen dag langer op wachten. Bill Gates zal wel een nieuw virus klaar hebben om de wereldbevolking nog wat uit te dunnen…

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

WHO en WEF zijn terroristische organisaties, hand en spandiensten is landverraad.

Anne
Anne
1 jaar geleden

en dan allemaal solidair weigeren eraan mee te werken…..

Kans
Kans
1 jaar geleden

Haha vrinden, er ligt al weer een nieuw vaccin klaar, nu nog even een leuke oefening en dan natuurlijk het echte virus even loslaten. Wat onze vrinden in de USA voor U hebben klaar gestoomd, onze Billy Gates staat al weer te popelen van ongeduld om ons over de kling te jagen, mooi toch, heeft hij lekker alles straks, want haha je zou toch eens iets moeten delen met een ander hè, dat valt niet mee hoor, das echt niet leuk, nou, het gaat nooooooooiiiiiit meer goed komen zolang deze griezels,niet worden opgepakt hoor, en dat gaat dus ook niet gebeuren, dus links of rechtsom, wij zijn gewoon de Sjaak, niemand maar dan ook werkelijk niemand kan deze griezels nog stoppen, zo triest en onbegrijpelijk, maar de Duitsers, U weet wel, van voor de tweede wereld oorlog, die stonden allemaal met hun rechter arm omhoog, Sieg Heil, gohhhhhhhh, hoe kan dat nou, dat die mensen dat deden, en zelfs joden gingen vervolgen, gohhhhhh !!!

Nou wij gaan straks weer allemaal achter Billy Gates staan, die man bedoelt het allemaal zooooooo goooeeeed, hij is eigenlijk de nieuwe Hitler alleen dan nog even meer uitgekookt.

man man het gaat helemaal de verkeerde kant uit hoor, binnen 5 jaar is het over en sluiten, zeker in dit godvergeten land als nederigland !

👺👺🤡🤡😩😩😡😡😱😱🤮🤮😤😤✊✊🥶🥶😨😨😰😰🥺🥺😱😱

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
1 jaar geleden

Het wordt tijd dat de bevolking gaat simuleren hoe een regering ten val kan worden gebracht.

In dat scenario worden alle uitvoerders van het WEF-programma opgepakt, opgesloten en voor het gerecht gebracht.

Wanneer er dan commentaar komt, zeggen wij gewoon dat het net als COVID-19 een oefening in real time is.

Békés
Békés
1 jaar geleden

Nudging is the name of the game .. doorzichtiger wordt het niet ..

Anja Heij
Anja Heij
1 jaar geleden

Ik stel een simulatie voor waarbij regeringen luisteren naar de mensen en handelen in het belang van de mensen. Onderdeel daarvan kan zijn stimulatie van een gezonde leefwijze en biologisch tuinieren en kennis van geneeskrachtige kruiden. Dan kunnen we kijken hoe goed dat werkt voor een maatschappij met positief gestemde mensen. We kunnen niet langer wachten. We moeten dat nú weten.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Prima, laat ze inderdaad maar zo’n simulatie doen, met z’n allen dus ook meteen het wef erbij en het liefst in een bunker heel diep onder de grond en dan meteen die toegang volstorten met beton en de nooduitgangen ook.

Békés
Békés
1 jaar geleden

En uiteraard is ze een WEF’er .. die er tot aan haar nek in zit ..

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
1 jaar geleden

Ik denk dat we maar eens een simulatie moesten houden over hoe we deze sekteleden oppakken en gevangen zetten…

Wil
Wil
1 jaar geleden

Laat ze eens onderzoeken waarom er zoveel kanker patiënten overlijden, vroeger kon je nog genezen, nu is het sterven.

King of light
King of light
1 jaar geleden

Nee joh dat is toch onzin, dat kan toch niet? Dit is toch een complottheorie?
Krijgen de complotwappies toch weer gelijk he, goed dat wij complotwappies zijn met meer dan 1 hersencel.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Da’s mooi om te weten. Als er een nieuwe “pandemie” uitgeroepen wordt, kunnen we rustig achterover leunen, een dikke middelvinger opsteken en gewoon doorgaan met ons leven.
Omdat de kans groot is dat het om een simulatie gaat.
Laat je niet neppen, mensen.

Poesie maaauw
Poesie maaauw
1 jaar geleden

Test,test,test
Gewoon kijken in hoeverre ze kunnen gaan, hoe zij eventueel in kunnen grijpen
WIJ HEBBEN EEN VRIJE WIL

DutchOutlaw
DutchOutlaw
1 jaar geleden

Effe een correctie: een PLANDEMIEsimulatie. We trappen er niet in!

Arno
Arno
1 jaar geleden

Ze weten precies dat er iets (gepland) aankomt.
Zou het dan toch de pandemie (decimering) van de gevaccineerden zijn?

Steky
Steky
1 jaar geleden

Laten ze eerst die WHO en die hele club vvd en de bilderberg etc.
Maar vol drukken met die gif vaccinaties.

Warren
Warren
1 jaar geleden

De enige pandemie die er is zijn dit soort mensen. Untermenschen!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

We have now successfully infiltrated nearly every government in the western world.

Hwf
Hwf
1 jaar geleden

Ik doe niet mee

hw.peters77@gmail.com
1 jaar geleden

IK SCHRIJF MET GROTE LETTERS IVM DE OGEN EN EEN VERKEER ONGELUK. GENEZEN HEEFT TIJD NODIG. DUS EXCUSES DAARVOOR . DECREACTIES LEES IK MET EEN VERGROOT GLAS. WAT. MW. KAAG BETREFT DIT IS NIETMET ONZE REGERING BESPROKEN EN ALDUS HEEFT HET NIETS MET NEDERLAND TE MAKEN. KAAG EN RUTTE ENZ MOGEN GEEN TWEE HEREN DIENEN. DAT IS VERRAAD AAN DE DE NEDERLANDSE STAATS INRICHTING EN AAN DE BURGERS. ZIJ MOETEN DAAR VERANTWOORDING AFLEGGEN AAN EEN ONAFHANKELIJKE INTERNATIONALE RECHTER ALS ONZE RECHTBANK NIET WERKT EN OOK MOETEN DAN ONZE RECHTERS TER CERANTWOIRDING MOETEN WORDEN GEROEPEN. HET OVERGROTE DEEL VAN HET VOLK KIEST NIET VOOR EEN REPUBLIEK NOG VOOR EEN DICTATUUR VAN DE DUITSCHE HEER SCHWAB. NOG VOOR INMENGING VAN AMERIKA IVM DE VACCINS OMDAT ZIJ DE LEVERANCIERS ZIJN EN BILL GATES DAAR BELANFEN HEEFT. AMERIKA IS DUS GEENSZINS ONAFHANKELIJK EN DUIRSLAND EVENMIN. HET VOLK WIL WETEN WAAROM WORD ONS KONINGSHUIS OMVER GEBLAZEN. WAAROM BESCHERMD DE POLITIE JUSTITUE EN HET LEGER ONS KININGSHUIS EN HET NEDERLANDSE VOLK NIET TEGEN DIT PSYGISCH GESTOORDE BELEID WAARIN MENSEN ALS PROEFKONIJNEN WORDEN GEBRUIKT NAAR DE WILLEKEUR VAN EEN STEL INTERNATIONAAL VERENIGDE ZEER RIJKE MENSEN DIE AANGESLITEN ZIJN BIJ HET WEF EN WHO.. WAAROM KUNNEN DEZE GROEPEN IN BINNEN EN BUITENLAND STRAFFELOOS OPEREREN. GELIVIGE MENSEN SCHIFFEREN MET ” HUN” , ONGELOOF WAT OVERIGENS OOK HUN GOED RECHT IS MAAR ALDUS ANDEREN NIET ” HUN” , WIL KUNNEN OPLEGGEN IN HUN ….IDEEN OVER EEN NIEUWE WERELD ORDE ! HET IS MIJ EEN RAADSEL DAT CHRISTENEN ALS KAAG EN ANDEREN ZICH BIJ HET WWF HEBBEN AANGESLOTEN. VOORBIJHAAND AAN HET FEIT DAT GODS WOORD ZEGD DAT OP ZIJN …..TIJD HIJ ZELF ZAL INGRIJPEN. DUS GELOVIGEN ROOMS KATHOLIEK PROTESTANT EN MISSCHIEN ZELFS DE ISLAM ZIJN DAN IN OVERTREDING VAN GODS WETTEN. EN NEDERLAND IS VAN OUDSHER EEN CHRISTELIJK SOCIAAL LAND MAAR NOOIT GEK GEWEESTOM ZO MAAR IEDEREEN TOE TE LATEN. HKH. BEATRIX WAS EN IS ALTIJD EEN ZEER INTELLIGENTE ZEER COMPETENTE VORSTIN DER NEDERLANDEN GEWEEST. EN IN HAAR HART IS ZIJ DAT NOG STEEDS. DEZE REGERING HEEFT ELKE STEEN AFGEBROKEN DIE ZIJ ZO ZORGVULDIG HEEFT OPGENOUWD. WAT MIJ OPVALT IS IS DAT ZOWEL MW.KAAG ALS DHR. RUTTE EEN ZEER TRAUMATISCHE ACHTERGROND HEBBEN. ONDERGETEKENDE HEEFT DAT ZEKER OOK !!! MAAR WAAR LIGT ONS VERSCHIL IN DENKEN EN HANDELEN ??? ALS SOCIAAL WERKER HEB IK NOOIT MIJN EIGEN ACHTERGROND IN MIJN WERK LATEN MEEWEGEN. OOK NIET TAV ALLOCHTONEN DIE MIJ ZOVEEL KWAAD DEDEN. NOG STEEDS SELECTEER IK ALLEEN OP GOED EN KWAAD. GOED WILLENDE MENSEN EN MENSEN DIE NIET WILLEN VERANDEREN TEN GOEDE. EN DAT NAAR BIJBELSE BEGRIPPEN. EN VOOR WIE NIET GELOOFD GEWOON NAAR DE MENSELIJKE NORMEN EN WAARDEN EN WETTEN IN NEDERLAND. IN MIJN WERK TELDE IK ZELF NIET MEE MAAR DE ANDER WEL . IN DIE ZIN MIJN PAKKETJE EN RUGZAKJE LIET IK TBUIS ACHTER. MIJN PRIVE OOK. IN MIJN WERK WAS HET DE ANDER DIE PROBEERDE TE LEREN ZICHZELF TE HELPEN DOOR HEN ZELF ZAKEN MET WAT HULP OP TE LOSSEN ZODAT OOJ HET GEVOEL VAN EIGEN WAARDE KON GROEIEN. EN DAN LWER JE DE MENS KENNEN. ZIJ DIE DANKBAAR ZIJN EN ZIJ DIE JOU EEN TRAP NAGEVEN EN JE IDENTITEIT PROBEREN OVER TE NEMEN EN JE ZELFS GAAN PESTEN EN TREITEREN. DAT ZIJN DUS NU PRECIES DE LUI DIE NIET PASSEN IN ONZE NEDERLANDSE SAMENLEVING . GEEN WEDERZIJDS RESPECT KENNEN EN ZICH NIMMER ZULLEN AANPASSEN MAAR PROBEREN ONZE WIJKEN TE INFILTRETEN MET HUN NORMEN EN WAARDEN EN HUN CULTUREN EN ZO MET HUN VOETEN ONS LAND PLAT TRAPPEN. ALSMEDE ONZE TROTS LIEFDE VOOR ELKAAR EN ONZE GEZINNEN KAPOT MAKEN DMV DE DRUGSHANDEL EN LACHEN OM DE DOOD VAN ONZE KINDEREN. IK HEB DIT AAN DEN LIJVE HELAAS OBDERVONDEN. DUS IK SPREEK UIT BITTERE ERVARING. HET SPREEKWOIRD LUID ” WAAR JE MEE ONGAAT DAAR WIRD JE MEE BESMET !” EN DAT DIT ZO IS KAN MIJN LIEVE ZOON HELAAS NIET MEER NAVERTELLEN. OOK DANK ZIJ NEDERLANDSE LANDVERRADERS DIE MEE HEULDEN MET HEN DIE HET KWADE DIENDEN. HET ZIJN DE GOEDE ALLOCHTONE MENSEN DIE ALTIJD LIJDEN ONDER HET KWADE. MAAR HEDEN OOK ONZE EIGEN KONING REGERING EN VOLK.

Loek
Loek
1 jaar geleden

De VN ,WHO , Gates Foundation , Fharma, Gavi en meer, is het grootste misdaad syndicaat ooit. Groter dan alle WO2 misdadigers, Stalin Pol Pot bij elkaar.

Cathja
Cathja
1 jaar geleden

Kaag had het lef niet om dit met de Kamer te delen. Blijkbaar was ze niet overtuigd dat wij Nederlanders aan hun vunzige spelletje mee zouden doen.

Intussen worden de geluiden sterker dat Kaag haar aftreden bekend maakt.
Wordt de Nederlandse grond haar te heet onder de voeten?
Wel vreemd dat zogenaamd haar dochters nu willen dat zij stopt in de politiek, en dat zij ‘altijd naar haar dochters luistert’. Dat zou haar nu wel goed uitkomen.

We zullen zien…

nico
nico
1 jaar geleden

De kinderen gaan cowboytje spelen.

Joop
Joop
1 jaar geleden

Val dood met je fake troep stel trekpoppen.

Franklin Ryckaert
Franklin Ryckaert
1 jaar geleden

Hebben we nu echt nog een ander bewijs nodig dat zij die “pandemiën” zelf veroorzaken? Hoe dom denken ze dat wij zijn? Zo’n bedrog op wereldschaal zal niet nog een tweede keer lukken.

hw.peters77@gmail.com
1 jaar geleden

VERVOLG . HET WORD DUS TIJD DAT ONZE REGERING OPSTAPT . HKH. BEATRIX IN HAAR INZICHT EN WIJSHEID EN ONDER GEBED ALS NIEUWE FORMATEUR EEN NIEUWE REGERING KIEST EN MET DEZE MENSEN NEDERLAND BEVRIJD VAN HEN DIE HET KONINGSHUIS EN ONS VOLK KAPOT MAKEN. EN ONZE OUDE CHRISTELIJKE MONARCHIE WORD HERSTELD . EN HET LIEFST MET PRINS CONSTANTIJN ALS NIEUWE KONING. AMALIA GAAR HET LEVEN IN EEN GOUDEN KOOI NIET REDDEN. EN OOK HIERIN WEET IK WAT IK ZEG. WANT IK LEEF ZELF AL 40 JAAR GEISOLEERD VAN ZOVEEL MENSEN. EN WEET DUS WAT DAT IS. EN NIET VRIJWILLIG. MAAR IK VOEL MIJ NIET THUIS IN DE SITUATIE WAARIN IK NU LEEF IVM MIJN FINANCIEELE SITUATIE DIE OP BIJSTANDS NIVEAU IS. EN MET EEN KLEIN KIND IK ARMOEDE LEED MAAR NOOIT KLAAGDE OF ZEURDEMAAR EE ALTIJD HET BESTE VAN PROBEERDE TE MAKEN. EN ALLICHTONEN OM MIJ HEEN ALLES WEER AFBRAKEN WAT IK ZO ZORGVULDIG OPBOUWDE TOT HEDEN… HELAAS. OOK MIJN ERVARINGEN IN DE ZORG ZIJN HOROR GEWEEST. NIET IN WOORDEN UIT TE DRUKKEN ZO ERG. OUDEREN OOK IN WINKELS HOE ZE FINANCIEEL BEDUVELD WERDEN EN WORDEN. HOE ZE BESTOLEN WERDEN. SOMS SCHAAM IK MIJ NEDERLANDER TE ZIJN . PGB GELDEN VAN DOODZIEKE MENSEN STELEN ? HET GEBEURDE ! TRIAS /GGZ 10.000 AAN ZORG GELDEN VLAK VOOR DE DOOD VAN MIJN ZOON GESTOLEN . ZE ZETTE HEM ONDER GROTE DRUK EEN DOODZIEKE MAN ….DAT IS TRIAS DAT IS DE GGZ DIE JE OOK TWEE KEER TANSARTS KOSTEN LATEN BETALEN. EN NIET MIJ ALLEEN OOK ANDEREN WERDEN KAPOT GEMAAKT. IK HEB VELEN GEPRIBEERD TE HELPEN MAAR DE HAAT TEGEN DEZE REGERING EN ARTSEN EN POLITIE EN JUSTITIE EN ONDERNEMERS ZIT ZEER DIEP WEGGEBORGEN ACHTER EEN GLIMLACH MAAR IK ZAG HET WEL. EN HOEWEL IK ZELF OOK BENADEELDE BEN HAAT IK NIET IK STA DAT NIET TOE MIJN GEEST DAARMEE TE BEVUILEN. IK DENK RATIONEEL EN ZUIVER EN EERLIJK. ANSEREN ALTIJD KANSEN GEVEND MAAR GENOEG IS GENOEG OOK BIJ MIJ. DAAROM KAP IK NU VELE KONTAKTEN AF. IK VOLG HET GOEDE NIET HET SLECHTE . IK HOOP FUS OPRECHT DAT DEZE REGERING DIE ZO SLECHT FUNCTIONEERT GEDWONGEN OP MOET STAPPEN. EN ZIJ VERANTWOIEDING MOETEN AFLEGGEN VOOR DIT WEF EN WHO LANDVERRAAD EN HUN MISDADEN . EN IK HOOP DAT NEDERLAND DAAR EEN VOORBEELD IN MAG ZIJN VOOR ANDERE LANDEN. OPDAT VERTROUWEN IN HET KONINGSHUIS POLITIE JUSTITUE ARTSEN EN ADVOCATEN ZORG ENZ ENZ HERSTELD MAG WORDEN ALSMEDE DE GOEDE NAAM DIE NEDERLAND ALS SOCIAAL RELIGIEUS LAND ALTIJD HAD. DIT BID IK OP DEZE SJABBAT S DAG IK DE NAAM VAN ISRAELS GID JHWH EN ZIJN ZOON JEZUS CHRISTUS AMEN EN SHALOM SHALOM SHALOM VOOR ISRAEL EN DE GEHELE WERELD. IK VRAAG VOOR MEZELF DE ZEGEN DE NIEUWE MINISTER PRESIDENT TE MOGEN ZIJN VAN NEDERLAND NIET OM HET KONINGSHUIS TE PASSEREN. MAAR OM SAMEN MET HEN HET KONINGSHUIS EN INZE CHRISTELIJKE MONARCHIE TE HERSTELLEN ALS ABRAHAMS GOD MIJ DAT TOESTAAT AMEN AMEN AMEN. IK WENS EEN IEDER EEN GEZEGENDE SJABBAT. ….RIEKI PETERS VROOMEN VERHOEVEN. MEISJES NAMEN.

Anneke
Anneke
1 jaar geleden

Wast of time, wast of money. Maar ja, what else is new. Om het maar even in duidelijk nederlands te verwoorden. 😁😎

edwin
edwin
1 jaar geleden

We hebben nog nooit een pandemie gehad, een pandemie is als er 3 tot 5% sterft vanwege een ziekte, komt overeen met 210 tot 350 miljoen mensen

Plandemic 2025-2028
Plandemic 2025-2028
1 jaar geleden

De volgende plandemie komt in 2025 en zal tot 2028 duren. Hierover zijn allang classified documenten gelekt. Het wordt waarschijnlijk een vogelgriep, ze geven in ieder geval dieren/de natuur de schuld. En het komt zogenaamd uit een verre plek zoals Brazilie.

malion
malion
1 jaar geleden

Gek geworden en denken dat mensen nog gekker zijn. Een opgezette pandemie waar dan nog een een aantal miljoen mensen het er niet levend vanaf brengen. De mensenhaters doen dit al een eeuw en nu willen ze de genadeklap geven. De virussen staan te trappelen van ongeduld, voor die tijd terug sturen naar de creators.

mir
mir
1 jaar geleden

Stumpers! Denken ze echt dat we deze onzin nog geloven?

Elise
Elise
1 jaar geleden

Reden simulatie:

https://www.ed.nl/buitenland/iets-meer-respijt-voor-schuldendeal-vs-zitten-pas-op-5-juni-zonder-geld~a9c02cb5/

Als dit echt gebeurt, dan is er echt een reden voor een noodtoestand. Expert waarschuwt al voor donderdag 1 juni. Dus mensen…

Piet
Piet
1 jaar geleden

Natuurlijk. Bg heeft de volgende pandemie voor 2025 al aangekondigd.
Natuurlijk hoogste tijd voor een oefening om de burgers weer op stang te jagen en alvast in angst te laten leven. Kan dat klootjesvolk alvast weer wennen aan de veilige prik. De MSM zal de draad wel weer oppakken.
En natuurlijk weer D66666666, die hier mee komt. Wat een eng, waardeloos partijtje is dat toch.

Ronald
Ronald
1 jaar geleden

En nu snijden ze zich in de vingers. Kom maar laat het een ieder maar doordringen.

mark
mark
1 jaar geleden

Ik doe er echt niet meer aan mee..!

Piet
Piet
1 jaar geleden

Kaag je veroorzaakt zelf de elende en dan maar janken . Maar ja je maakt ook zelf de mensen boos en dan dit weeR. VERZWEGEN VOOR DE KAMER. On betrouwbaar dus weg wezen

Leontien
Leontien
1 jaar geleden

We hebben al lang genoeg geoefend. Drie jaar, en we zijn er HELEMAAL klaar mee.

gerritje
gerritje
1 jaar geleden

ja dat krijg je dan he , als je rommelt met de natuur zoals het jou goed dunkt, dan ontstaan er onnodig “gevaren” en als je dan ook nog overal bang voor bent dan wil je graag iedereen dwingen in je (veelal onnodige) angsten mee te gaan.
Gelukkig staat er dan een hele linkse lobby klaar die wat graag zn toch al uitpuilende zakken vult op die irrationele angsten en/of slachtoffers van welke aard dan ook , en mochten die er niet zijn , nou dan creeer je ze toch ?

andre
andre
1 jaar geleden

wij zijn er ook klaar voor, en we zijn met een hele, hele boel

Armand
Armand
1 jaar geleden

Dit zegt toch genoeg!

https://youtu.be/6BRWsLXU7Yg

JUlia
JUlia
1 jaar geleden

Deze zelfmedelijdende huilenbalk met droge tranen daar krijgt nu absoluut elke weldenkend mens tranen van in de ogen. Het is onvergeeflijk wat zij volk en land aandoet. Niet huilen dan als men bedreigd wordt ze haalt het bloed onde de nagels vandaan bij eigen volk. Zij en Rutte doen er alles aan om dit land geheel te slopen en de samenleving te ontwrichten en verschuilen zichzelf in haar peperdure villa met de beveiliging. Helaas heeft het volk geen beveiliging die continu de bedreiging boven het hoofd voelen vanwege het doorvoeren van niet grondwettelijke maatregen en druisen tegen de rechten van mens in. Dit kabinet is geheel doorgeslagen. Sommigen zullen het toeval noemen dat het kabinet nu een asielwet erdoor wil duwen die verregaande gevolgen zal hebben.
Het grote publiek heeft (nog) niets door en als dat op termijn wel het geval is, dan is het te laat.Er is natuurlijk een hele goede reden geweest dat het kabinet helemaal niets heeft gedaan om de asielinstroom in te dammen. De normale loze beloftes van Rutte waar Kaag volop aan meewerkt hebben ervoor gezorgd dat we nu weer een stuk verder zijn in de tijd en de problemen nu immens worden. En dat moet ook, want als de problemen immens worden, dan kan men daar handig gebruik van maken. Gaan ze dan nu eindelijke de enorme instroom stopzetten? Nee, dat gaan ze niet doen, maar wat ze wel gaan doen is nu in sneltreinvaart er een wet doorheen jagen die voorheen geen schijn van kans had. Toevallig gebeurt dit net voor het Pinksterweekend zodat bijna niemand het ziet. We zullen allemaal de desastreuze gevolgen tegemoet moeten zien mits nu echt miljoenen mensen eens de blinddoek laten vallen en doorzien wat voor een smerige plannen er zijn bekokstoofd om de Nederlandse samenleving geheel te ontwrichten. Daarbij ga maar vast sparen https://www.telegraaf.nl/financieel/454233857/ecb-waarschuwt-voor-inflatie-door-klimaatverandering. Kortom nadat onze boeren de nek zijn omgedraaid zullen wij in ieder geval torenhoge prijzen gaan betalen voor de meer het meer schaars wordend voedsel daarbij moeten wij duizenden mondjes extra voeden, meer en meer waterverbruik, grote druk op onze toch al nijpende gezondheidszorg en ons aftakelend onderwijs. Tja Kaag en Rutte bedankt de vluchtwegen zullen wel uitgestippeld zijn voordat de volkswoede los barst.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Onderzoek eerst alles wat corona en de afgedwongen maatregelen betrof.
Hoe kun je een simulatie doen als alles wat corona en wat erbij kwam NIET is onderzocht?
Wat willen ze simuleren?😈

Laat een virus ontsnappen en onderzoek, zo ging het bij corona.
Maar onderzoeken ho maar.!😇

De betrokkenheid van regeringen e.d. klopt voor geen milimeter of kleiner.

Een VIRUS simuleren, daar zijn ze goed in.
Dat hebben we gezien.
De belastingbetaler(btw) betaald wel, om het volgende hersenspinsel de wereld in te helpen.

Hoevelen trappen hier in?

Archibald
Archibald
1 jaar geleden

Wanneer komen de militairen nu eens om ze te grijpen!

Vlinder
Vlinder
1 jaar geleden

Daar gaan we weer!

Liberty
Liberty
1 jaar geleden

Wat een afschuwelijk verschrikkelijk tuig! Geen andere woorden voor.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Ik zou zeggen probeer het maar een keer…..
Dan ben je er snel achter dat bijna niemand meer meedoet!!😀😀
Ik in elk geval NIET!!!!!

Peace🍀🍀🍀
Peace🍀🍀🍀
1 jaar geleden

Schoften, er zal vast wel weer wat aankomen.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Eerst een simulatie organiseren, daarna via een computercode bestaande essentiele luchtweginfecties uit de statistieken houden en voila, er is weer een zogenaamd nieuw ‘virus’. Nu wel nog eerst een spannende naam verzinnen voor het fakepathogeen, of anders is er niet genoeg draagvlak voor de gifinjecties.

Marie
Marie
1 jaar geleden

Deze levensgevaarlijke satanisten gaan er van uit dat ze het dodelijke spel opnieuw kunnen spelen.

Gaat de domme massa er weer intrappen?

Ron
Ron
1 jaar geleden

We gaan weer naar de internationale afspraken.
https://www.youtube.com/watch?v=v0dB3FscBBE
Ondertussen moeten in Amerika zich dit weekend met speciale satteliet telefoons zich begeven naar de schuilkelder, tunnel of grot ZONDER UITZONDERING. Wat zijn de smeerlappen nu weer zinnens? https://www.youtube.com/watch?v=mRWaSt3d67c

Marie
Marie
1 jaar geleden

Laat die Pumaphi teruggaan naar Botswana waar ze vandaan komt en dat land en de rest van haar continent op orde brengen zodat niet al die zielige Afrikanen hierheen komen!!!

Johan
Johan
1 jaar geleden

Tja, ze hebben nu een stok om te slaan, gezien de hoeveelheid mensen die ‘volgen’.

Joyce
Joyce
1 jaar geleden

🤮🤮🤮

Herman
Herman
1 jaar geleden

Doen wij een revolutiesimulatie…….

Jelle
Jelle
1 jaar geleden

Ja er komt een schimmel virus Hhhhheeeeelllll besmettelijk, ha ha ha
Wij trappen er niet in.

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Horzo? We hebben net 3 jaar geoefend alsof het echt was..🤨

Redneck
Redneck
1 jaar geleden

Jullie gaan maar lekker oefenen, welke pandemie hebben jullie uitgedacht. Iets met combinatie milieu en een virusje. Jullie doen je best maar. De verstandige mens zegt: Barst maar, met jullie zooitje. Trouwens voor slang Kaag heb ik het volgende. Als je kinderen zo dierbaar zijn dan verwacht ik zeer binnenkort je aftreden want als je kinderen zo lijden en je zoon niet aandurft dat je langskomt. Wat doe je nog in Den Haag, ga in de woestijn in een tentje zitten en wees een moeder. Goed geprobeerd om weer zieltjes te winnen en je kinderen hebben het toneelstukje goed meegespeeld. Trouwens ben je nog ergens mee bezig waar we niets van mogen weten?

dna
dna
1 jaar geleden

Ze stoppen niet. Dit zijn psychopaten, sociopaten en narcisten. Die kunnen niet veranderen.

Don Roemer (Voor de NCTV mijn volledige naam)
Don Roemer (Voor de NCTV mijn volledige naam)
1 jaar geleden

Nou zeg….. iS dat even spijtig……. IK DOE NIET MEE AAN DE SIMULATIE…….!!! Misschien moeten de simulatoren zich even dood simuleren en dat een heeeeeeeele lange tijd gaan volhouden. Dat zou een volgende ‘pandemie’ pas ECHT voorkomen!

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Sowieso mag een organisatie die NIET democratisch gekozen is de dienst uit maken, temeer ook omdat het niet tot verantwoording geroepen kan worden omdat ze geen deel van de (onze) politiek/land is, daarbij heeft de WHO banden met de pharmaceutische industrie en China en gaat het over afspraken waarbij vele miljarden gemoeid zijn (verdienmodel / zakkenvullerij ) daarbij is ieder land anders qua dichtheid en gewoonten, cultuur etc, sowieso beslist niemand over onze gezondheid of onze vrijheid, punt. Ik zeg NEE!! Geen inspraak of regeltjes van het WHO ! Niet aan meedoen zij bezitten ons niet ! Alles maar dan ook alles wat ons geleerd is is een leugen en die pandemieën ook. Trap er niet in.

Jessedepesse
Jessedepesse
1 jaar geleden

Ze doen maar en de schapen die een spuitje willen: be my guest

Avax
Avax
1 jaar geleden

Om te kotsen!

Dddd Dat doet de deur dicht
Dddd Dat doet de deur dicht
1 jaar geleden

Pagina 36 tm 39 gpmb sept 2019
stelt dat in een “LIVE” EXERSIZE een dealt respertory phathogene word/werd vrijgelaten
Juridisch moeten ze het volk letrb
N weten wat ze gaan doen
Babylonische taal moet ons verwarren dat het een simulatie is

jos
jos
1 jaar geleden

weet je wat opvalt elke keer als ze een simulatie draaien dan ongeveer twee maanden later hebben een echte pandemie zoals corona en de apenpokken het begint wel heel erg verdachte te worden

PyongYang aan de Noordzee
PyongYang aan de Noordzee
1 jaar geleden

Jaaa want in 2025 gaan de Nazis weer een nieuw virus over de wereld verspreiden, dus dan moet nu al op tijd gesimuleerd worden hoe ze het schapenvolk dan weer in hun hokken moeten opsluiten en daar opgesloten zien te houden. Maar niet de wakkere dappere mensen, want die laten zich niet opsluiten. Nee die gaan die Nazis te lijf met alles wat ze maar hebben. Laat de grote ruiming dan maar beginnen; de ruiming van de Nazi`s dan wel te verstaan.

Armand
Armand
1 jaar geleden

Komt over als een theatrale fraumens. Huilt zonder tranen in dat programma van Twan de linkse ophitser. Hier speelt ze z.g. kwetsbaar, toegankelijk en transparant. Normaal staat ze lichtjaren van het volk verwijderd.

En is vooral in aanwezig in selecte geheime clubjes zoals de Bilderberg, het WEF en EU genootschappen. Waar wij, de simpele gewone mensen besproken worden en géén weet van hebben waarover.

Daarbij heeft ze haar zaakjes goed voor elkaar, deze zéér ambitieuze baantjesjager.
Wij worden letterlijk in de maling genomen door zulk soort gasten. Wellicht wordt en laat ze zich gewoon gebruiken of “ment to be”

Ook voor zulke mensen is er nog hoop als zij de juiste keuzes maken. Want wij zijn in de basis niet beter als haar in Gods ogen.

Maar de tijd en geschiedenis zal het leren en openbaren. Hij onthult diepe, verborgen dingen, Hij weet wat in duister is gehuld… Wees dus niet bevreesd voor hen, want er is niets bedekt wat niet geopenbaard zal worden, en er is niets verborgen wat niet bekend zal worden. Mattheüs 10:26

Geldt uiteraard voor iedereen, je kunt dus beter maar transparant zijn en in relatie met de Schepper.

mark
mark
1 jaar geleden

zouden de flikken ook mee doen met de simulatie een simulatie waarbij ze weer lekker gewone burgers met gruwelijk geweld kunnen neermaaien..!

Marty de partysmartie
Marty de partysmartie
1 jaar geleden

De Hemel verhoede dat we voorbereid zijn op noodsituaties!

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
1 jaar geleden

we doen niet meer mee

Henk Pas
Henk Pas
1 jaar geleden

Vorige keren duurde het erna elke keer minder dan 3 mnd tot de pandemie daadwerkelijk startte..

Speelman .lj
Speelman .lj
1 jaar geleden

Die Kaag blijft maar liegen en bedriegen , en nu maar janken dat ze bedreigt wordt , daar vraagt ze namelijk zelf om , en maar lullen dat ze van NIKS weet van de WEF , ze laat de nederlandse burgers alleen belasting betalen en voor de rest kunnen ze dood vallen .

Elise
Elise
1 jaar geleden

Heel “toevallig” loopt alles gelijk aan het geldsysteem. De schuldenplafond in Amerika is op. Men gebruikt dus nep crisissen/oorlogen om een echte crisis(nu ja ook expres uit de hand gelopen) te verbloemen. Daarnaast nemen ze privaat alles over. Het bedrijfsleven bepaalt dus alles.
5 juni wordt er in Amerika beslist of het plafond verhoogd mag worden, gebeurt dat niet dan is de VS officieel failliet. En dat heeft gevolgen voor de rest van de wereld.
Pandemieën(beleid) zijn noodwetten om crisissen op te vangen. De farma en tech is gered door de coronapandemie.
Volgens een expert kan dit donderdag 1 juni al plaats gaan vinden, dus mensen ga wat prepperen. Houd je hoofd koel. Doe geen gekke dingen. Zorg wel dat je je kunt verdedigen.

salvar
salvar
1 jaar geleden

hahahahah , stelletje imbecielen.
ik heb het 3 jaar volgehouden dus er kunnen er nog een paar bij.

Jayem
Jayem
1 jaar geleden

David Icke maakte in april 2020 al melding van Event 201. Toen ik dat bekeek vond ik het wel heeeel toevallig wat er werd geoefend en dat er nu een wereldwijde epidemie was. Toen wist ik genoeg vooral toen in Nederland de grondwettelijke rechten werden ingeperkt onder het mom van de volksgezondheid. Ze hebben de methode van volksgezondheid nu gevonden om alles wat ze maar willen op ons toe te passen.
In de afgelopen drie jaar is er meer in onze leefwereld veranderd dan in de afgelopen 50 jaar. Als we met het gezonde verstand van toen 2019 de huidige wereld hadden bekeken dan hadden we het niet gesnapt in wat voor een waanzinnige wereld momenteel verkeren.

Jandew
Jandew
1 jaar geleden

Kent iemand de Club van Rome die in 1971 een rapport uitbrachten waar ze vanaf 1968 aan gewerkt hebben en ik denk als draaiboek heeft gediend waardoor Klaus Schwab zijn WEF heeft opgericht.

De eind conclusie luidt als volgt

“Als we niet ingrijpen, ontstaat binnen vijftig jaar de chaos, de catastrofe, de door de technologische geïndustrialiseerde vooruitgangsmaatschappijen zelfgegenereerde Endlösung voor de mensheid.”

1971-2021 is 50 jaar. Binnen 50 jaar! Corona gebeurde begin 2020, dus binnen die 50 jaar. Corona scam, klimaat en de oorlog in de Ukraine is de zelfgegenereerde Endlosung voor de mensheid.

Dan weet men genoeg, we hebben 50 jaar in te halen, zoveel staan we achter.

Strik9
Strik9
1 jaar geleden

Er is nog nooit een “pandemie” voorgekomen sinds de Pest.

De Pest was er ook geeneen, dat was een leefstijl kwestie

Mevrouw Klaag mas best de hoer uithangen hoor, maar dan wel op persoonlijke titel.

Niks van ons bij

Laatmenietopsluitenofverplichten
Laatmenietopsluitenofverplichten
1 jaar geleden

Ik test niet meer mee dag

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

Sinds de who aan de macht is zijn er wel veel “noodtoestanden” he! Beter dat we die club verlaten.

Xje
Xje
1 jaar geleden

En niemand wordt boos….. alleen wij die weten wat er zich afspeelt, weten dat het een valse vlag is…..

Anja
Anja
1 jaar geleden

Ze simuleren hun zelf maar helemaal gek, daar trapt toch niemand meer in in die grappen van die hufters

Eleonora
Eleonora
1 jaar geleden

Barst!!! Dit is echt passé, ik doe niet mee!!

Ron
Ron
1 jaar geleden

Ik vind het niet gek dat ze bedreigd word.
Dit schepsel moeten ze opsluiten levenslang met dwangarbeid en de rest van het kartel ook.

Niet belangrijk
Niet belangrijk
1 jaar geleden

Oftewel ik hoop op een pandemie… Wat zijn dit voor een zieke mensen joh? Ze zijn zelf een pandemie een plaag of hoe je het ook wilt noemen.

4 horses
4 horses
1 jaar geleden

Hahaha zo te lezen hierboven kunnen heel die simulatie in der anus proppen. Hoe meer gij de nazi speelt hoe eerder gij zijt uitgespeeld.

De groeten

Keep it simple
Keep it simple
1 jaar geleden

Zonder deal schuldplafond is de Amerikaanse staat 5 juni blut

Na 27 augustus treedt wet in dat ze ‘verdachte’ sites uit de lucht kunnen halen, censuur enz

Wet in werking getreden dat je huis geconfisqueerd kan worden voor vluchtelingen.

En dan weer een plandemie (SPARS kwam toch 2025?😉)

Zal 2023 dan t jaar worden dat t allemaal in elkaar klapt? We gaan t merken …

Grens
Grens
1 jaar geleden

Toch duidelijk dat het psychopaten zijn van het ergste soort ,dit is zo’n ongekende drang om volksmensen te verwijzen naar de doodkist en weer met list en bedrog.

De doordrammers ,jullie doen maar wat je denkt te moeten doen maar weet dat HIJ terug komt en dan is het klaar met jullie en dat hebben jullie aan jullie zelf te danken maar juist dat begrijpen jullie niet ,maar daar staat het spreekwoord voor .Wie één kuil graaft voor een ander die valt er zelf in .

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Die vuile ratten hebben het volgende virus al klaarliggen. Jet grote virus is het big pharma kartel Moet genationaliseerd worden.

Toeschouwer
Toeschouwer
1 jaar geleden

Tja, zij willen zich voorbereiden op hun volgende plan om te kijken hoe zij er een plandemie van kunnen maken

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Klaus Schwab “So we penetrate the cabinets”:
We have now successfully infiltrated nearly every government in the western world.

Rombout
Rombout
1 jaar geleden

Die simulatie hebben we de afgelopen 3 jaar al gehad. Weg met deze politieke dokterspraktijk.

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

De satanisten gaan voor de volgende Plandemie!

Wappie
Wappie
1 jaar geleden

ze vind het gek dat ze bedrijg word nou ze vraag er toch om laat de bevolking met rust

Julia
Julia
1 jaar geleden

https://www.dagelijksestandaard.nl/politiek/leon-de-winter-sloopt-sigrid-kaag-wie-speelt-hier-welk-spel Wie is nu niet klaar met deze WEF hoer en deze regering. Een regering vol betuttelingen maar zien geen kans om de eigen chaos op te lossen nodeloze geld- en tijdverspilling. Dan die Nederlanders die met hun angstige hoofden en zich zorg makend en aansluiten bij de klimaatactivisten. Dat zijn nu de idioten die achter de Kaag dictatuur staan nu maken zij zich druk om plastic bakjes, etc. maakte zij zich maar zo druk over de dictatuur en het falen van deze regering die zijn de oorzaak dat hun kinderen geen toekomst meer hebben en niet eens een gezin kunnen stichten vanwege dat onze eigen kinderen niet meer aan een betaalbare woning kunnen komen en het ondermaatse onderwijs. Dan willen veel gemeenten afval laten betalen per vuilniszak hoe krankzinnig kan het zijn terwijl treinwagons afval uit Italië hier binnen komen en worden verbrand. Kortom de krankzinnigheid bij deze regering en veel Nederlanders neemt ernstige vormen aan daar maak ik mij zorgen over. Weg met dit sloopkabinet ik kan er geen enkel respect meer voor opbrengen en vindt het onvergeeflijk wat zij het volk al hebben aangedaan en van geen ophouden weten om miljarden binnen te harken om hun oorlogszucht te bekostigen en de import van kansparels te onderhouden.

Gaia
Gaia
1 jaar geleden

Laten we nu eerst eens degelijk evaluatie uitvoeren.
Er is laatste jaren voldoende gesimuleerd en geexperimenteerd met maatregelen.
Natuurlijk niet door de slager (die zijn eigenvlees keurt), maar door echt onafhankelijke onderzoekers.
Openbaar maken van alle data likt mij hierin de gewezen weg, want dan kan het (wetenschappelijke) debat pas echt op gang komen.
Het adagium ‘kennis is macht’ wordt realiteit wanneer onze regering de openbaarheid van gegevens traineert, waarmee zij zichzelf laat verworden tot de vormen van macht die vanzelfsprekend het tegendeel van de democratische principes zijn.
De paradox van gelijkheid en het tegelijkertijd koste wat kost opdringen van een eigen gelijk is een valkuil waar woke intrapt, waar communisme intrapt en waar de coronamaatschappij in is getrapt.
1 van de voor mij meest en snelst herkenbare variabelen is het winstmodel van multinationals wiens belangen nou niet bepaald samengaan met de gelijkheid van de burger, van de mens. Een paradox die Groenlinks bijvoorbeeld nog niet zo beseft met haar ondersteuning voor beleid om macht over te dragen van die burger naar deze winstmodellen, via o.a. ondemocratische internationale instituten zoals de WHO. Marx uitgangspunt van sociale en economische gelijkheid komt hierdoor juist des verder weg te staan.
De corruptie van macht en geld is iets waar iedereen aan bloot staat, waarbij principes in onze maatschappij tegenwicht zouden moeten geven. Principes waar aan getornd wordt, waardoor de focus niet ligt op een echt probleem, maar op het realiseren van macht en geld. Bij Pharma, bij GMO’s, bij Big tech enz.
Keer op keer.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Ze hebben haast want teveel mensen zien ze voor wat ze zijn en waar ze voor staan dus opsluiten dat volk met een plandemie, uiteraard met de grens open voor anderen net zoals met de corona bullshit het geval was.

vergeet menietje
vergeet menietje
1 jaar geleden

Dit is te verwachten van D66 en Sigrid Kaag de opper Heks van deze verachtelijke partij
Brexit uit de EU en we met het WEF en WHO duivels gebroed

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

De schijnheiligheid druipt er van af.

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Ben benieuwd wat Tan Huys er van bakt in college tour vanavond waar Sigrid Kaag te gast is.

Oud-Hollander
Oud-Hollander
1 jaar geleden

Ik vind die kop van haar zo eng. Lijkt net zo’n slecht horror masker van 30 jaar terug. Petitie om een getekend karikatuur te gebruiken als kop van een artikel in plaatst van die nachtmerrie gevende foto’s. Rutte idem dito.

dat denk ik dan .................
dat denk ik dan .................
1 jaar geleden

PLEUR TOCH OP!!! MET DAT STELLETJE MONGOLEN Zeg nou eerlijk, daar wordt je toch helemaal gek van . De een is nog achterlijker dan de ander.
TIEF AUB OP !! SODEMIETER AUB OP !!,,: STELLETJE KRANKZINNIGE IDIOTEN.

willemijnenzo
willemijnenzo
1 jaar geleden

ik doe niet mee met experimenten

Astrid
Astrid
1 jaar geleden

2e pandemie simulatie..dan zegt kaagje zelf dat de 1e pandemie ook simulatie was ..bedoel maar

John
John
1 jaar geleden

Totaal het spoor bijster, de dwaas

John
John
1 jaar geleden

Zij willen en zullen oorlog.

Back to top button
169
0
We lezen graag je reactie!x