CoronaBuitenland

Data-analist Wouter Aukema heeft een ‘heel verontrustend signaal’ ontwaard en vertelt er alles over bij Jim Ferguson

Help door dit artikel met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

Jim Ferguson sprak onlangs met data-analist Wouter Aukema, oud-Kamerlid Wybren van Haga en Anne Merel Kloosterman, vertegenwoordiger van vaccinatieslachtoffers. Ferguson heeft het interview dinsdag op X geplaatst.

Aukema deelde tijdens het interview een opmerkelijke ontdekking die hij heeft gedaan. Hij besloot van de website van het Europees Geneesmiddelenagentschap (EMA) alle gemelde gevallen van bijwerkingen te downloaden. Dus niet alleen van de coronavaccins, maar ook van andere medicijnen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Om die data handmatig te downloaden zou je met 100 mensen 100 jaar bezig zijn en dus schreef hij een script dat het proces automatiseerde. Hij wist op deze manier alle EMA-data binnen twee uur te downloaden.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Explosie

Na de uitrol van de coronaprikken explodeerde het aantal gemelde bijwerkingen. Een jaar later gebeurde er iets opvallends. Het aantal bijwerkingen van bepaalde medicijnen explodeerde eind 2022, begin 2023 ook. Denk aan middelen zoals Inflectra (infliximab) tegen ontstekingen en Keytruda (pembrolizumab) tegen kanker.

Dat betekent dat een jaar na de uitrol van de coronavaccins opeens veel meer mensen dan normaal medicijnen kregen voorgeschreven tegen ontstekingen en kanker.

“Een heel verontrustend signaal,” zei Aukema. Dit is best schokkend, reageerde Ferguson.

Sinistere agenda

Hij vroeg zijn drie gasten of er volgens hen sprake is van een agenda om de bevolking te reduceren. “Op basis van het onderzoek dat ik heb gedaan: jazeker,” antwoordde Kloosterman.

Aukema zei niet te weten of hier een sinistere agenda achter zit. “Ik hou me vooral bezig met de data.”

Van Haga vond dit een interessante vraag. Volgens hem worden we gegijzeld door een communistisch monster. Hij trok een parallel met Pol Pot en Stalin: die zetten ook de aanval in op de boeren, de huiseigenaren, de essentie van privébezit.

Ze zeggen dat de mensheid slecht is voor de planeet, ze willen van ons af, zei Van Haga over de boven ons gestelden. “Het is een vreemde ideologie. Ze willen dat we sterven, geen kinderen krijgen, worden vermoord.”

“Dit is zeer alarmerend,” zei Ferguson nog.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

5 178 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

51 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
jackie
jackie
2 jaren geleden

Die ‘ze’, zijn zo duivels dom dat ze niet beseffen dat voor hun het leven hier ook een keer ophoudt en dat die ‘ze’ niks kunnen meenemen, alleen een duistere ziel…..

Ron
Ron
2 jaren geleden

Nou als de mensheid is uitgemoord dat gaan de dieren gewoon verder hoor. Zonder dat ze lastig gevallen worden door heel veel monsterlijke mensen.

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
2 jaren geleden

Het is jammer dat deze mensen eerst nu tot deze ontdekking en conclusie komen.

Voor wie twijfels had aan het hele covid-gebeuren en zelfstandig onderzoek heeft gedaan, kwam al snel bij Stefan Lanka, Dacvid Icke, Phil Schneider, Bill Gates en alle bedrijven en instanties die van hem en Melinda geld hadden ontvangen en de verboden opnames van het WHO in New York in oktober 2019 terecht.

Dat waren mijn bevindingen en ik ben slechts een leek.

2020 Was het jaar van het wakker worden voor mij.

Hetgeen betekent dat veel mensen al die jaren hebben zitten slapen en daar ik de mensen die bij dit artikel betrokken zijn, ook toe.

History repeats, alleen hebben veel mensen dit nog steeds niet door.

De oorlog vindt nu in het menselijk lichaam plaats en dat is het verschil met de vorige wereldoorlogen.

Ernst
Ernst
2 jaren geleden

We weten wie het zijn, waarom verklaren wij de WEF de oorlog niet? Ieder politici of ambtenaar gelinkt met de WEF als staatsvijanden bestempelen!

JohnC
JohnC
2 jaren geleden

Ik mag hopen dat dit bericht niet als een verrassing komt. UN Agenda over Sustainability is volkomen duidelijk hierover en ook de Georgia Guidestones (neergezet door de Freemasons) …. Bij beide wordt expliciet vermeld dat de wereldbevolking terug moet naar 150 miljoen mensen …. Het argument was dat de aarde die belasting niet aan zou kunnen. Wat voor 100 % onzin is.
Sigrid Kaag heeft UN Agenda namens Nederland ondertekend …. en dat kan Kaag alleen gedaan hebben met medeweten en instemming van de regering Rutte. Dus wat wil je nog meer?
En kijk even naar operatie Defender waar regeringen spraken over hoe te handelen bij een gevaarlijke virus aanval …. waarvan kennelijk ruim van te voren bekend was dat die zou komen. Je verzint dit niet !!
De Nederlandse regering was volledig op de hoogte van de plannen en voert die ook uit. En is dus voor 100 % medeplichtig aan genocide.

sjefke
sjefke
2 jaren geleden

Er blijven echt ergens wel een paar primitieve mensen over die dan weer opnieuw beginnen.
Er zijn al zoveel beschavingen verdwenen!

M M
M M
2 jaren geleden

Wat wij weten komt steeds meer in het nieuws, zie Japan. Massale protesten en nu ook in de media(dus waarschijnlijk inmiddels gecontroleerd) dat er sprake is van een biowapen en opzet. Het ziet ernaar uit op elk gebied dat we inderdaad in het finale jaar zitten.

Robbie
Robbie
2 jaren geleden

Ik zal vanavond sinds lange tijd alle nieuwskanalen weer eens op zetten, en kijken of dit bericht de huiskamers zal bereiken.

Denk dat ik het antwoord wel weet,

slaap lekker verder Nederland

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Als je eenmaal weet dat Lenin, Stalin, Hitler, Mao allemaal gefinancierd werden door de westerse deepstate (Rockefeller, Rothschild enzovoorts) om te fungeren als proeftuinen voor de nog te bouwen nieuwe wereldorde met een, een wereld regering dan weet je dat het decimeren van de volkeren niet ver gezocht is.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 jaren geleden

En wat doen we”NIKS” we laten ons gewoon VERMOORDEN.

Marc
Marc
2 jaren geleden

Men grossiert hier in ons land in verontrustende signalen en problemen lost men op met nog meer problemen.
Men heeft er letterlijk de deur voor open staan.

Lest Best
Lest Best
2 jaren geleden

Nee hoor, geen duistere agenda.
Gewoon angst en een toevallige samenloop van omstandigheden.
Gewoon doorlopen, niets te zien hier.
In Rusland, daar zit het grote kwaad.
Dat kwaad wil onze verworven vrijheden afnemen zoals Abortus, Euthanasie, Genderideologie, Inclusie, Multi culti, Seks voorlichting in peuter onderwijs, etc. etc.
Pas op voor Poetin, niet op of om kijken !
Alleen Poetin in de gaten houden, die wil deze hier boven genoemde mooie samenleving kapot maken.

Renée
Renée
2 jaren geleden

Lees alles qat er wordt geplaatst.Heel interessant,al heel lang

Jack Schlangen
Jack Schlangen
2 jaren geleden

Het is niet alleen de fascistische elite die hieraan schuldig is, maar evenzeer hun talrijke trawanten.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Volgens een nieuwe wetenschappelijke studie bevatten de mRNA prikken een stof die slecht zijn voor je immuunsysteem en waar je kanker van kan krijgen.
N1-methyl-pseudouridine

https://www.thegatewaypundit.com/2024/04/researchers-reveal-covid-mrna-vaccines-contain-component-that/

Telvanni
Telvanni
2 jaren geleden

Deze had ik gisteren gezien, zeer schokkend! Wat een ellende allemaal wat die duivelse klootzakken hebben aangericht!

Kees
Kees
2 jaren geleden

Misschien moeten wij dat maar eens omdraaien, het zijn toch voornamelijk fossielen die dit georganiseerd hebben,in hun eigen ogen de nutteloze eters.

Andy
Andy
2 jaren geleden

Reductie is noodzakelijk omdat men richting een technocratie wilt gaan met AI aan het hoofd. Vandaar de Internet Of Things, elektrisch vervoer, digitaal geld etc etc wat enkel met controle te maken heeft.
Maar ook daar zitten grenzen aan wat betreft het totaal aantal aan te sturen ‘dingen’ per unit (lees mens).
Daarnaast heeft/kan AI helemaal niets met oudere mensen die, nu nog, voornamelijk digibeten zijn. Ik denk dat men mbv cov19 meerdere doelstellingen wilde bereiken en één daarvan is/was de eliminatie van die grote groep oudere digibeten. Scheelt ook weer een hoop geld volgens het AD…

Icksy Nixx
Icksy Nixx
2 jaren geleden

Ik weet maar één oplossing………….

Henk R
Henk R
2 jaren geleden

Ik krijg zelf immunotherapie (keytruda). Hiermee zou je minder chemotherapie nodig hebben. Eigenlijk wordt dit bijna altijd samen gegeven, zo ook bij mij. Mensen die dit alleen krijgen, zitten voor de meerderheid in de laatste fase en dit wordt gegeven als palliatieve zorg. Zelf heb ik ook bijwerkingen maar het meeste is terug te herleiden naar chemotherapie. Bij mij werkt het best goed en voel me stukken beter als voor de therapieën. Zelf vermijd ik overmatig voedsel met erg veel koolhydraten en vooral suiker, hier houden kankercellen van en groeien dan als kool. Ook heb ik geen c19 “vaccinaties” genomen en ook geen testen. Toch zou ik deze uitkomsten van dit onderzoek willen zien en dan graag uitgesplitst in keytruda.

salvar
salvar
2 jaren geleden

Ze willen dat we sterven, geen kinderen krijgen, worden vermoord.
dit weten wij allang jammer genoeg niet de hele bevolking anders was er allang een opstand uitgebroken.

zeer zorgwekkend maar onthoudt een ding ze kunnen je lichamelijk ter dood brengen maar als zielen gaan we naar een betere plek.

zij zullen vertoeven bij hun meester satan.
ze haten ons als de pest en je vraag je af of deze psychopaten nog wel een ziel hebben , ik denk het niet.

maar we moeten als een stelletje schapen ons laten afslachten maar gewoon nergens aan meedoen en daar hebben ze ook de pest aan.

rijdt ze in de wielen en we winnen , eigenlijk is het simpel alleen de massa moet het doen.

laten we vandaag (ik ben al vier jaar bezig) beginnen en zeggen toto hiet en niet verder.

succes bevolking.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
2 jaren geleden

Onze Vlaamse held Geert van den Bosche heeft het hier al voorzichtig over gehad. Pierre Capel ook.

Ron Swart
Ron Swart
2 jaren geleden

De belangrijkste conclusie van het onvolprezen in 2015 door de Deens arts Peter Gøtzsche geschreven boek ‘Dodelijke medicijnen en georganiseerde misdaad’ is dat de grootste criminelen op aarde werkzaam zijn bij de farmaceutische industrie.
Sinds de door de WHO uitgeroepen coronaplandemie op 11.03.2020 komen steeds meer duistere zaken in een hoger tempo aan het licht en een prominente plaats wordt daarbij ingenomen door big pharma.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Het grootste gevaar voor miljoenen mensen is het WEF en haar volgelingen. Ook ons koningshuis is geen haar beter maar ondertussen eten ze er vanavond weer heerlijk van op kosten van de belastingbetalers. https://www.ad.nl/show/amalias-debuut-bij-staatsbanket-is-een-logische-optelsom~af9fa92f/ er zullen absoluut geen meelworm burgers op het menu staan. Schaamteloos het volk de ogen uit steken terwijl er talloze gezinnen zijn die geen fatsoenlijk eten meer kunnen kopen en waarbij het water aan de lippen staat. Wij betaalslaven betalen ons blauw aan de WEF hobbys zoals o.a. de conferenties in Davos waar het aan niets ontbreekt. Wat stelt dat staatsbezoek nu voor en wat heeft het überhaupt voor een toegevoegde waarde op zijn Spaans gezegd NADA. Kortom de WEF globalisen nemen het er goed van en wij volk worden als voetveeg behandeld en wordt ons zelfs nog door de strot geduwd minder vlees te eten en vegan troep te consumeren. Ik ben dat WEF schorem meer dan zat ook die partner van Willem zij is degenen die mede ons het Social Credit Systeem door de strot duwt maar zelf doen ze niets anders dan flink poen binnen harken om van het luxe leventje te genieten en vooral heel veel vermogen elders te parkeren. Wanneer worden de schapen eens wakker of gaan we allemaal wederom met een vlaggetje zwaaien op 26 april a.s. Nergens ter wereld wordt een verjaardag van een leider of monarch zo uitbundig gevierd afschaffen dit feestje en uitsluitend een groot nationaal feest op 5 mei zal meer op zijn plaats zijn. Veel werknemers zijn één keer in de vijf jaar vrij op 5 mei, Bevrijdingsdag. Hoewel het een officiële feestdag is, krijgen we er niet elk jaar een dagje vrij voor op kosten van de baas. Dat komt doordat er geen wettelijke verplichting bestaat over feestdagen als betaalde vrije dag. Maar wel een vrije dag om de verjaardag van Willem te vieren hou toch op het is te gek voor woorden.

Nomen nescio
Nomen nescio
2 jaren geleden

Nogal een arrogantie gedachtengang die u hier spuit, het middelpunt van het universum?
Wij de goden?, eerder ontzettende mislukkelingen.
We zijn niet eens in staat onze woonplaneet te beheren, wel te vernietigen!
Terra moritura est.

Erwin
Erwin
2 jaren geleden

Mijn moeder geloofde stellig dat de overheid het juiste deed, nam de jab en kreeg een auto immuun ziekte. Vorig jaar overleden. Een kennis van mij hier in Bulgarije werd door haar werkgever gedwongen de jab te nemen, viel letterlijk dood drie dagen na de jab….41 jaar oud. Een andere kennis van me nam de jab onder druk van haar omgeving. Ontwikkelde binnen weken een agressieve vorm van borstkanker. Ze was er gelukkig op tijd bij, maar niettemin wel getekend voor het leven.
Een collega van mij, voordat de jabs werden gezet, kreeg in april 2020 bronchitis. Ging naar huisarts, werd huiswaarts gestuurd met mededeling “kom maar terug als het erger wordt” en verder geen medicatie. Hij knapte niet op, ging terug naar huisarts en werd doorgestuurd naar ziekenhuis. Hij liep er op eigen kracht in en werd nagenoeg gelijk geintubeerd en “behandeld” met Remdesivir. Een paar dagen later overleden.
Ik heb enorme woorden gehad met mijn werkgever daar hij zijn personeel min of meer dwong de jab te nemen. Het gevolg was dat ik er uitgeschopt werd. Ik heb tijdelijk nog een minimaal bedrag gehad, maar dat is gestopt. Hier in Bulgarije geldt “geen werk, geen geld”. Ik zit dus al geruime tijd behoorlijk op een houtje te bijten en mijn financiele buffer is zo goed als verdampt. Hulp hoef ik verder weinig op te rekenen omdat de mensen om mij heen vertellen “had je de spuit maar moeten nemen, eigen schuld, dikke bult” en diegenen die de spuit niet genomen hebben willen het er niet meer over hebben en zeggen “de pandemie is over, het is verleden tijd, tijd om vooruit te kijken”. Nooit, maar dan ook echt nooit, zal ik vergeten wat ons, burgers die belasting betalen voor allerlei onzin (inclusief die waardeloze spuit), is aangedaan.

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
2 jaren geleden

Lochisch wat Aukema ontdekte.
De c-19 prik doet een aanval op je lichaam, je word ziek om het immunsysteem opgang te krijgen tegen de betreffende ziekte.

Probleem met dit vac in is dat het een aanval op je lichaam deed.

Zwakte verergert een ziekte, dus heb je meer medicatie nodig.

In c-19 geval kregen ondrrliggende gezondhridsproblemen een booster zodat velen daar medicatie voor kregen.

Big Pharma maakte zich nog Bigger.

Natuurlijk zijn de vsccin sluipmoordenaars medicatie medicatie betekent poen poen

I.nmiddels is duidelijk, dat kanker big bussines is.

De plandemie dient minimaal 2 doelen big monye en genocide.

de leugen regeert
de leugen regeert
2 jaren geleden

WEF satanisten uitvoerders van de even satanistische ELITE

yvja
yvja
2 jaren geleden

Zie je nu ook, dat zij PolPt en dergelijk nu imiteren, om ons dood te krijgen!!!
Een aarde voor de zogenaamde ELITE hé!!!

Archi Soesman
Archi Soesman
2 jaren geleden

Hoe willen de Boven ons gestelden over leven als er Geen andere mensen meer zijn zoals de boeren/tuinders en mensen die dingen MAKEN.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

ZE? wie zijn ZE? wij zijn ook ZE!
en laten dit alles gebeuren, dus zijn even schuldig dan ZE!

Malaikat
Malaikat
2 jaren geleden

Precies dat.

Back to top button
51
0
We lezen graag je reactie!x