Een foto die in Australië is gemaakt, heeft op internet voor nogal wat opwinding gezorgd. De maker beweert dat op de foto de geest van een 13-jarig meisje te zien is, dat 100 jaar eerder op dezelfde plek was verdronken.
Kim Davison plaatste de foto op de Facebookpagina ‘Toowoomba Ghost Chasers’. Ze maakte vorig jaar bij de rivier de Lockyer een familiefoto van vier kinderen en twee volwassenen. Er waren echter maar drie kinderen mee. Tussen de drie spelende kinderen is toch duidelijk het gezicht van een vierde kind te zien.
“Op het moment dat de foto werd gemaakt, zwom er niemand tussen ons in,” zei Davison. “De vingers van die persoon liggen op mijn schouder en op de arm van mijn dochter. Het zijn lange, skeletachtige vingers.”

Jessie Lu, de vrouw links, heeft de hulp van twee IT-specialisten ingeroepen om de foto te bestuderen. Sinds de foto op Facebook is gezet, zijn er veel bizarre feiten aan het licht gekomen. Iemand plaatste een link naar een krantenknipsel van The Brisbane Courier over de dood van Doreen O’Sullivan, een 13-jarige meisje dat in 1915 op dezelfde plaats is verdronken.
De moeder zegt de aanwezigheid van het meisje tijdens het zwemmen te hebben gevoeld. Haar dochter zei meerdere keren dat het voelde alsof iets aan haar benen trok tijdens het zwemmen. Zelf had ze het idee dat er iemand achter haar het water uitliep.
[HLN]






Censuur: Wat u niet mag weten over uw gezondheid
De UFO-files: Tony Blair geïnformeerd over ‘buitenaards beleid’
Arts: Pfizer wil mij en andere kritische artsen laten OMLEGGEN
‘Vaccinatieplicht KLM betekent veiligheidsrisico voor zowel vliegend personeel als passagiers’
Youp van ’t Hek neemt ‘coronawappies’ op de hak: ‘Niveau is om te janken’
Windmolens goed voor natuur en milieu? Lees dan dit onwelgevallige onderzoek maar eens
“Ik realiseerde me nooit dat deze goedgekeurde ingrediënten mensen compleet vetmesten”
Nibiru, de verborgen missing link?
Interdimensionaal reizen is makkelijker dan je denkt