CoronaBinnenland

35 procent oversterfte bij jongens van 10 tot 19 jaar, minister Agema wil het niet onderzoeken

Help anderen door deze informatie met iedereen op je social netwerk te delen!

Onder kinderen was er geen oversterfte in 2020 en 2021. Die was er pas in 2022, nadat een deel van de kinderen werd gevaccineerd. Statisticus Herman Steigstra noemde de gevaccineerde kinderen ‘de kanaries in de kolenmijn’.

In 2022 schoot de oversterfte onder kinderen van 10 tot 19 jaar plotseling omhoog en ook in 2023 was er nog forse oversterfte. In 2022 en 2023 bedroeg de oversterfte in deze leeftijdsgroep 35 procent. Plotseling. Ondanks de bescherming van het vaccin om veilig op wintersport te mogen. Tientallen miljoenen euro’s kostte dat, aldus Steigstra.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Te duur en onnodig

“Je zult maar ouder zijn van één van deze kinderen. Ze deden het voor opa en oma, of om toch maar op vakantie te mogen en zo hun vrijheid terug te krijgen,” zei Steigstra.

Minister van Volksgezondheid Fleur Agema wil het niet onderzoeken. Het is volgens haar ministerie te duur en onnodig.

Iets met doofpot?

Maar er wordt nu wel geld ingezameld voor hartonderzoek bij kinderen. Tientallen miljoenen zijn er nodig. Nu is elk kinderhart dat stopt er één te veel.

“Mijn hart krimpt in elkaar als ik dit zo lees. Iets met doofpot?” vraagt Steigstra.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit artikel interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 202 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

155 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Cok
Cok
1 jaar geleden

Dat mag ze niet!
Ze staat immers onder ‘curatele’.
Moet haar snavel houden maar beter kan ze opkrassen.

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Dan is fleur medeplichtig aan misdaden tegen de menselijkheid

beltram
beltram
1 jaar geleden

zo gauw ze in de regering zitten draaien ze 1000 keer om en willen niks te maken hebben met de oversterfte

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Ze is al net zo erg als haar voorgangers!…. Niks waard dus!…. Laf en verraad aan de kiezer!….
✓✓✓✓^°^°^°

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

agema is de minister van Baal

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

De ziekte van PLOTS.

Niet bang
Niet bang
1 jaar geleden

Mijn broer belande door astra zenica prik op de hartafdeling. Hij lag daar met jonge mensen.

Annette
Annette
1 jaar geleden

Ja, meneer Steigstra, de doofpot.

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Ik begrijp niet dat er nog mensen zijn die dat achterlijk zootje in den haag nog serieus neemt.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Een gevallen vrouw. Jammer.

Michel
Michel
1 jaar geleden

Dat mag ze niet want ze werkt voor de nato globalisten. Zij mag niets doen dat de biologische oorlogsvoering van de nato schaadt.

-Tuup-
-Tuup-
1 jaar geleden

Dat gedrocht met twee gezichten trekt zich daar niets van aan en telt gulzig haar schurken centjes die toegeschoven worden.

Rotterdammer
Rotterdammer
1 jaar geleden

Ik vermoed dat ze het niet MAG onderzoeken.
Eerder onthulde zij dat alles onder commando staat van de NATO en dat zij gedwongen is zich daaraan te houden.

nico
nico
1 jaar geleden

Gewoon even als reminder:

Myocarditis en pericarditis
Er is een verhoogd risico op myocarditis en pericarditis na vaccinatie met Comirnaty. Deze
aandoeningen kunnen binnen enkele dagen na vaccinatie optreden en deden zich voornamelijk voor
binnen 14 dagen. Ze werden vaker waargenomen na de tweede vaccinatie, en vaker bij jongens en
jonge mannen (zie rubriek 4.8). De beschikbare gegevens wijzen erop dat de meeste gevallen
herstellen. In sommige gevallen was ondersteuning op de intensive care nodig en er zijn fatale
gevallen waargenomen.

https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2023/20230831160389/anx_160389_nl.pdf

farmacotherapeutisch kompas komt niet verder dan dit:

Zeer zelden (0,001-0,01%): myocarditis, pericarditis.

https://www.farmacotherapeutischkompas.nl/bladeren/preparaatteksten/c/covid_19_mrna_vaccin__comirnaty_

55 / 1600000 jongeren x 100% = 0,0034% zeer zelden (in range dus)

Willem
Willem
1 jaar geleden

Natuurlijk wil ze dat niet.
Stel je voor dat de medische sector (met Agema als hoogste baas) de oversterfte heeft veroorzaakt. Dat wil je niet weten!

Wel treurig dat duiken van de verantwoordelijkheid. Als ik het mocht zeggen als hoogste baas van de medische sector, dan nam ik WEL verantwoordelijkheid.

Wat wel reden zal zijn dat ik geen minister van VWS ben. Die nemen namelijk geen verantwoordelijkheid. Maar ik herhaal mezelf…

Jef
Jef
1 jaar geleden

En wederom bekent Fleur kleur; wij deden vervelend om erbij te horen.
Landverraad van de bovenste plank, die hele PVV.

Daketh
Daketh
1 jaar geleden

Wat een judas is ze toch, maar het verraad zal er altijd ingezeten hebben. De maskers vallen voor wie het wil zien ..

salvar
salvar
1 jaar geleden

ze krijgen hun trekken thuis hoop ik.

Jootje
Jootje
1 jaar geleden

Oei die Fleur……wat valt ze tegen he…

Wolverine
Wolverine
1 jaar geleden

tsja,… de depopulatie van de blanken werkt op vele fronten.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Niet alleen oversterfte. Ook het aantal gevallen van kanker bij jonge mensen is hoog.

Julia
Julia
1 jaar geleden

Te duur!!!!!! Ga u kapot schamen 3,5 miljard voor niet onze oorlog is niet te duur, gratis zorg voor alles wat onze grenzen wordt binnen gehaald niet te duur, de miljarden aan opvang voor al die kansparels is niet te duur, miljarden voor de doorgeslagen klimaathysterie niet te duur waar de Nederlandse betaalslaven de hoofdprijs voor betalen!!!!!!!!!! Bent u zelf gevaccineerd? of was u zo een rat die voor de buhne zoals vele politici een placebo heeft laten toedienen? Mens pak uw boeltje en vertdrek morgen nog. Het lijkt er steeds meer op dat een mensenleven zelfs van kinderen niet meer telt voor dat politiek tuig het liefst sturen ze onze jonge mensen nog een oorlog in waar ze als kanonnenvoer dienen. Reed vandaag nog even door mijn woonplaats kwam een paar van die zielige oorlogsvluchtelingen tegen uit de Oekraïne in een vette Porsche met Oeiki kenteken dat vrijgesteld is van wegenbelasting een paar kilometer verder een Oeikie in een Mercedes uiteraard met Oeki kenteken. Ben helemaal klaar met die algehele bende in Den Haag.

Anne
Anne
1 jaar geleden

Ik denk dat veel mensen zich ernstig vergist hebben in WEF puppet Agema.
Er is niks meer van haar over van hoe ze was voor de verkiezingen.
Agema schaam je.

Anoniem
Anoniem
1 jaar geleden

SCUM, SCHULDIG AAN GENOCIDE. Gelukkig ben ik Nederland ontvlucht en waar ik nu ben kan ik Ivermectine krijgen!

Tom Poes
Tom Poes
1 jaar geleden

O, te duur en onnodig… Maar wel 3,5 miljard direct voor ZWENDELLENSKY/Oekraïne. Dat weer wel. Ze zijn compleet ongeloofwaardig geworden, in de “slangenkuil”, het THEATER Den Haag!

Estherretje
Estherretje
1 jaar geleden

Gore Struisvogelpolitiek

malion
malion
1 jaar geleden

Fleur je bent mede verantwoordelijk, zeker als je dit niet stopt. Ook voor het gerecht omdat je niet eerlijk bent en aan de touwtjes hangt, hoe kun je hiet mee leven, status en geld? Status heb je niet.

Biolo
Biolo
1 jaar geleden

Een ieder te ziek om in te grijpen wat een duistere tijd.

Warren
Warren
1 jaar geleden

Agema wil het niet onderzoeken. Dat is ontzettend maar ik denk dat het nog triester is, nl.:

Zij mag het niet onderzoeken!

Dit kabinet regeert niet. Het is de Macht achter deze regering, ook wel het Schaduwkabinet genoemd. Schoof kent deze mensen heel erg goed…….

johan
johan
1 jaar geleden

Fleur Agema.. ook afserveren.

Draak
Draak
1 jaar geleden

Het is inderdaad te duur: Te veel schadeclaims.
En ook onnodig: Geen slapende honden wakker maken. Zij en de kopstukken die aan het onnodig moorden hebben meegewerkt, zouden wel eens levend verscheurd kunnen worden.
Ik begrijp haar reactie.

TINTOR
TINTOR
1 jaar geleden

haar tijd zal wel komen ,—>

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

Keihard medeverantwoordelijk voor het uitmoorden van het Nederlandse volk

Paola
Paola
1 jaar geleden

Haar dochter is gezond???

Paola
Paola
1 jaar geleden

Zeer naar mens, walgelijk, van haar voetstuk gevallen….triest geval, wat HAD ze een grote mond….in en in triest.

CrazieWahou
CrazieWahou
1 jaar geleden

Te duur??????
Waar gaat al ONS geld naar toe?
So wie so naar die zelenskwal.
Niets naar zorgtoeslagen ouders
Niet naar Groningen.
Niets gaat naar ons Als Nedetlanders!!!
Zelfs geen onderzoek naar kindersterfte..!!!!!
Plus decrst die overleden zijn door de leugen prikken.
Meisjes prikken aanbieden voor baarmoederhals kanker.
Doe dit niet!!!!

nowar
nowar
1 jaar geleden

te duur? ik zal maar niks zeggen nu anders wordt dit niet geplaatst wegens een enorme scheldpartij

johan
johan
1 jaar geleden

FVD heeft vaak gezegd dat de PVV “gecontroleerde oppositie” is. Ik heb dit altijd een beetje bijzondere uiting gevonden. Het bewijs is er nu en FVD had/heeft het weer bij het rechte eind. Gaan we door met het circus of is het tijd om ‘schoon schip te maken”.

johan
johan
1 jaar geleden

Agema, neem ontslag en zuiver je ziel!

Willem de Zwijger
Willem de Zwijger
1 jaar geleden

Je zou toch zeggen als je van die Wappies afwil dat je dan een gedegen onderzoek laat doen, tenzij je van hogerhand opdracht krijgt dat het niet mag.

Rotterdammer
Rotterdammer
1 jaar geleden

Mogelijk overkomt haar iets als zij tegen de commando’s van de Deep State ingaat.

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Agema (PVV) een grote waffel als kamerlid, nu als minister is ze niet thuis. De PVV was de partij die vernieuwing zou brengen…nou het is inmiddels meer van het zelfde meer GL/PVDA, meer CDA, meer VVD, meer VOLT…en veel minder dan de beloftes. Ik ga voor de enige partij die constant genegeerd wordt door alles en iedereen, maar die wel een moreel compas hebben en het hart op de juiste plek…FVD..

Herman de Graaf
Herman de Graaf
1 jaar geleden

Juist op Fleur hadden haar kiezers gerekend.
Dat maakt haar houding laakbaar.

Rick
Rick
1 jaar geleden

Nee, dat gaan ze natuurlijk niet onderzoeken. Maar er zijn wel altijd uitnodigingen voor allerlei medische bevolkingsonderzoeken. Oh wat zijn ze toch vreselijk begaan met de bevolking. Ik vertrouw dan met alle goede wil die nog in mij te vinden is heel dat soort intenties niet meer.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Deze gasten maken allemaal (bewuste) keuzes.

Dat moeder of vader Opa of Oma alleen het leven heeft gelaten
Kinderen hart falen hebben
Bedrijven op de fles zijn gegaan
Mensen onder tirannie leven

Maar hier wil men snel vergeten.

Hendrik
Hendrik
1 jaar geleden

Patriot ik wou het gelijkaardige schrijven. Je was me voor wand het is medeplichtigheid aan massamoord. En dan nog met voorbedachte raden.

Eleonora
Eleonora
1 jaar geleden

Fleur Agema, heb jijzelf kinderen? En zoniet hebben dierbaren dichtbij die wel? En wat als tussen hen kinderen plotseling sterven? Toen je nog als Tweede Kamerlid in coronatijd opkwam voor de bevolking die je vertegenwoordigde, had ik hoop in jou. Wat je nu laat zien …. ik heb er geen woorden voor, ik wens je veel zielenrust.

poekie
poekie
1 jaar geleden

Mijn hart krimt elke dag.
Ongelooflijk hoeveel slecht er in een mens, pardon, in iets kan zitten.
Helpen de dodelijke gen-injecties niet genoeg naar hun zin gaan ze je uitmoorden via voedsel, kippen injecteren.
Ze staan er nog bij te juichen ook nog.
Wat moet er nog meer gebeuren voor we opstaan.
Is er een organisator?
Ik heb kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen.
WE MOETEN IETS DOEN!!!!
AUB

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

De doofpot van de Overheid, zij zijn medeschuldig !!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

De mrna vaccinatie holocaust gaat gewoon door…………de daders gaan ons allemaal vermoorden!

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Tribunaal !!!!

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Stem FVD, zij hebben steeds gewaarschuwd !!!

levitas
levitas
1 jaar geleden

Wat ben jij een verloren mens Agema!!

Willie
Willie
1 jaar geleden

Verbaast mij niets hoor! Met die jankverhalen over haar moedertje in de zorg en al die zielige oude mensen waar ze zogenaamd voor op kwam. Die oude mensen zijn natuurlijk ook zielig, zeg “in de aap gelogeerd” met dit boevenkabinet. Dat mensen daar in trapte. Ik zag haar meteen al niet zitten en had in de gaten dat ze flinke hiaten in de kennis over diverse situaties had. Ze was bruikbaar en dat is gebleken.

anna
anna
1 jaar geleden

Hé Fleurtje. Oorlog is duur, onderzoek niet! Oorlogis eindeloos, onderzoek niet. Misschien even een ander potje openen, of staat dit allemaal niet in je SCRIPT.

Vrijheid??
Vrijheid??
1 jaar geleden

Wordt het niet eens de hoogste tijd voor een burgerarrest?

Snelle jelle
Snelle jelle
1 jaar geleden

Kost je een hoop zetels

Archibald
Archibald
1 jaar geleden

Dit heet in mijn woorden openbare moord en agema doet gewoon mee!

Joop
Joop
1 jaar geleden

Hee NSB of nazi heks je bent gewoon een loeder .

Mar
Mar
1 jaar geleden

pvv , weg ermee

duitinzakje
duitinzakje
1 jaar geleden

Vanavond hoorde ik ook op de radio dat er veel geld nodig is voor onderzoek naar ‘hartziekten’ onder kinderen. Het was een van de voornaamste oorzaken van overlijden van kinderen. Ik sprong ongeveer uit mijn vel.

Die Agema moet zich gewoon terugtrekken uit de politiek. Dan bewijst ze dat ze een warm kloppend hart heeft. Ik vond haar altijd zo sympathiek omdat ze het opnam voor de senioren. Ik begrijp haar niet meer.

Pace
Pace
1 jaar geleden

Nog steeds niet genoeg geld om dat krijtstreep-colbertje te vervangen.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Als je niet weet wat er loos is dan heb je een overloze mening.

Gladiator
Gladiator
1 jaar geleden

@Patriot,

Beste,

Kijk hier maar ff naar en kijk VOORAL ff naar het nummer van de video….

https://www.bitchute.com/channel/checkur6/

Ook zijn er inmiddels enkele jaaruitgaven en zelfs enkele specials inzake celebrities……en DIT zijn de feiten welks impliceert dat fleur agema gewoon meedoet aan het spelletje namelijk het plegen van moord met voorbedachte rade alsmede het willens en wetens toebrengen van zwaar lichamelijk letsel met in vele gevallen de dood ten gevolg……

ECHTER….een aangifte mijnerzijds ligt in de planning maar moet hier nog wat voorbereidingen voor treffen,…..dit zullen ze moeten gaan bezuren en dit moet a.s.a.p. stoppen……en lullen op forums gaat dit achterlijke dametje niet stoppen…….misschien een daadwerkelijke aangifte wel…..

Ik moet dit echter wel op een juiste manier gaan brengen en dit ook door enkele prive zaken te vermelden bij de chef van de plaatselijke politiepost…….

Weet niet waar het op uit gaat draaien maar dat zie ik dan wel…..

Fijne dag verder….

Gladiator

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Ooit haar boek gelezen verzilveren. Het kan hard gaan met iemand die op het pluche zit. Vertellen dat de macht elders zit maar zeker niet in de 2 kamers en helemaal niet in het kabinet maakt je een complot denker. Vertellen dat complot denken een uitvinding is van de CIA om de discussie dood te slaan maakt van je een gek in de ogen van de netjes afval scheidende brave mensen. Dat afval scheiden niets met milieu te maken heeft maar alles met een trainingsprogramma dat je mentaal klaarstoomt voor de 15 minuten stad grenst aan het totaal onbevattelijke.

Oleehop
Oleehop
1 jaar geleden

Volgens de politiek zou het niet komen door de vaccinatie. Als ze daar zo zeker van bent dan MOET je toch willen onderzoeken wat de oorzaak is van onverklaarbare oversterfte onder de bevolking. Dan kan je toch niet zeggen laat maar sterven, het is niet boeiend genoeg, want het kost geld te onderzoeken en dan miljarden naar Ukraine en miljarden naar klimaatgekte. Dit is gewoon waanzin wat hier gebeurd. We zijn in een wereld van totale criminele corruptie belandt. Dit kunnen we toch als bevolking nog langer toelaten? Wie dent de politiek wel niet dat ze zijn? Ze zijn verkozen om voor de bevolking te werken. Als ze dat weigeren dan moeten ze opzouten.

Vlo
Vlo
1 jaar geleden

Te duur !!!! Mijn God die hele kermis om die clown met z’n lul op de piano als entertainer te onderhouden… dat us veeeel te duur. Vuile verraders

Peter.
Peter.
1 jaar geleden

PVV is VVD,onmogelijk.Stem liever Baudet.

Wakkere Wandelaar
Wakkere Wandelaar
1 jaar geleden

Ik vind dat :zij moet het laten onderzoeken want ze is medeverantwoordelijk in haar functie…Waarom ben je dan een minister??? Of ben ik nou…..

Jaap
Jaap
1 jaar geleden

Fleur, wat hebben ze met je gedaan???

Janny ,
Janny ,
1 jaar geleden

En nog gaan ze door met de kinderen zieker en zwakker te maken ,onze dochter ontving en uitnodiging voor haar dochtertje om het hpv vaccin te halen ,ik heb tegen haar gezegd dat ze het nooit en te nimmer moet doen ,haar dochtertje heeft vorig jaar het dtp vaccinatie gehad ,toen heb ik haar ook al gewaarschuwd om het niet te doen ,sinds die vaccinatie is ze heel.bleek om haar gezichtje ,en ze is nu steeds ziek ,om de maand ,hoge koorts en ziek ,volgens mij komt het door de vaccinatie,ik heb nu gezegd over mijn lijk geen vaccinaties meer in onze kleindochter

Mark
Mark
1 jaar geleden

Agema en baas (schaduwmacht) medeplichtig aan verduistering van moord..!

Steven
Steven
1 jaar geleden

Op naar de 2 zetels voor PVV!! OPKRASSEN!!

Loco
Loco
1 jaar geleden

Mens ziet eruit alsof ze in Harry Potter thuis hoort.

Sjef
Sjef
1 jaar geleden

Zoon van een zeer goede vriend speelde voetbal. In zijn team kregen 3 gezonde spelers het vaccin en allen kregen er gratis myocarditus bij. Kei gezonde gasten na het vaccin doodziek. Maar waar spreken we over, de overheid hoort, ziet en wil niets weten van vaccinschade.

Duuuuuuuusssssssssssss, wanneer staat er een 2e Pim Fortuyn op.

Recaro
Recaro
1 jaar geleden

Deze aardig uitziende vrouw is door en door verrot
Een wolf in schaapskleren is het

Verontruste
Verontruste
1 jaar geleden

Moet je een kijken hoeveel onderzoek mogelijk blijkt te zijn als iemand zomaar boe tegen d’r zou zeggen.

Jantina
Jantina
1 jaar geleden

DOE iets !!
Mijn hart huilt !

Gaia
Gaia
1 jaar geleden

Te duur. Aan wie wordt er betaald om de info. van cbs en rivm in te zien?
Broekzak vestzak lijkt mij.
Nee, Fleur mag het niet openbaren. Echter dit werkt contraproductief omdat mensen nu de conclusie rnma schuldig tenzij trekken.

Kans
Kans
1 jaar geleden

Weg met de politiek, tijd voor heel iets anders, dit gajes brengt ons naar de afgrond !!!

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Heel die smerige PVV is een partij van verraders

Realist
Realist
1 jaar geleden

Straks 80 procent als er oorlog komt

Bas
Bas
1 jaar geleden

Ik begin zo langzamerhand echt gek te worden; wat een figuur die Fleur, zeg. En zo zie je maar weer, dat de macht heel ergens anders ligt (niet bij de minister dus)

Petra
Petra
1 jaar geleden

Omdat het zo overduidelijk is zal ook met een beperkt en dus goedkoop onderzoek al snel bewijs boven tafel komen dat deze jongeren overleden zijn door de gifprikken.

Dat bewijs wil ook deze minister niet. Zelf is ze namelijk verantwoordelijk voor de gifprikken van afgelopen najaar die ook tot oversterfte hebben geleid.

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Kun je eigenlijk nog wel slapen, Fleur? Hoeveel geld hebben ze je geboden??

Marc
Marc
1 jaar geleden

Fleurtje, zijn bij je thuis de spiegels gebroken ?

Louis
Louis
1 jaar geleden

Ze geven de mensen de dood prik ze worden goed betaald

Louis
Louis
1 jaar geleden
Ron2
Ron2
1 jaar geleden

Ik had het ook al opgemerkt dat er op de buis verkondigd wordt dat er al jaren veel kinderen aan hartproblemen sterven en dat daar meer geld voor nodig was om te onderzoeken. Er werd niet opgemerkt waardoor dat komt, want het is al jaren zo.. Jaren zeggen ze!!!!!!!!!!!!

Dwd
Dwd
1 jaar geleden

Dat mens is mede schuldig. Weet je nog zij stemde voor de death vax en verdedigde de maatregelen. Nee dat mens is even schuldig als al de rest dus verwacht niet dat dit onwezen voor de burger zal opkomen

N.Uchterblijven
N.Uchterblijven
1 jaar geleden

Wat ik al eerder gezegd heb, de mensen die over onze gezondheid gaan, interesseert het het minst.

vin
vin
1 jaar geleden

laten wij Fleur Agema maar geen minister van volksgezondheid meer noemen. Minister van volksvernietiging past beter bij haar

rudeboybuster
rudeboybuster
1 jaar geleden

Fleur Agema: MEDEPLICHTIG

toppie G
toppie G
1 jaar geleden

Kom op Fleur het zal jouw kind maar wezen dan wil je ook graag
een onderzoek hoe dat kon gebeuren.
Fleur dit laat bij ouders een diepe wond na bij overlijden van je kind.
begint het te dagen of zit je nog steeds aan het touw vast wat jouw tegen
houd om het uit te voeren.
De Nederlander wil dit weten, dan moet je hier gehoor aan geven, en niet
langer die kliek beschermen.

dna
dna
1 jaar geleden

dit soort gaat juist voor de bodycounts en organen met een grijns.

Marga
Marga
1 jaar geleden

Agema staat er alleen maar voor de buhne. Alles is al beslist door de achterliggende agenda. We hebben niets meer in te brengen. Zou wel kunnen maar dat willen de schapen niet.

Pvv
Pvv
1 jaar geleden

Agema is schuldig, tribunalen zullen volgen. Dood door schuld.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Weg met de PVV en alle soortgelijke partijen.. te beginnen met VVD, CDA, PVDA, enzovoort!!!

geenidee
geenidee
1 jaar geleden

dus 35% dat zou dan 3 kinderen per 10 kinderen zijn ongeveer nou sorry maar ik hoor geen sterfte van 3 kinderen op de 10 die wij kennen iemand anders ???

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

De ultieme natte droom vd Rockefellers en Kill Gates is verworden tot realiteit. Moorden: ‘je doet het voor een ander’, toch Fleurtje?

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Ze weten dat hoogstwaarschijnlijk moord met voorbedachte rade op hun bordje komt als ze dit werkelijk goed gaan onderzoeken!

Back to top button
155
0
We lezen graag je reactie!x