Een medewerker van de WHO heeft een rapport geschreven over de mogelijke komst van een klimaatlockdown, die te vergelijken zou zijn met een coronalockdown. De klimaatactivisten waren in eerste instantie erg jaloers toen de eerste lockdowns werden ingesteld, zei Marc Morano van website Climate Depot op Fox News. Vervolgens stelden ze voor om ook klimaatlockdowns te gaan invoeren.
Hij wees erop dat er zelfs academici zijn die ervoor pleiten om ‘klimaatverandering’ toe te voegen aan overlijdensaktes. Eerder zei Bill Gates al dat ‘er meer mensen zullen sterven’ aan de gevolgen van klimaatverandering dan aan corona.
CO2-rantsoenbonnen
Morano zei verder dat er onlangs meerdere rapporten zijn verschenen waarin wordt opgeroepen tot klimaatlockdowns. Waar moet je dan aan denken? De thermostaat mag niet te hoog, je bewegingsvrijheid wordt ingeperkt en je mag alleen vliegen wanneer het ‘moreel gerechtvaardigd’ is.
Medewerkers van de WHO raden nu aan om klimaatlockdowns in te stellen, wat betekent dat China hiervan gevrijwaard blijft, benadrukte Morano. In Groot-Brittannië wordt al gesproken over CO2-rantsoenbonnen, waarbij de overheid of je werkgever je CO2-uitstoot meet: je energieverbruik, hoe vaak je reist of het type auto dat je bezit. Als je de limiet overschrijdt, betaal je een boete.
Een Duitse klimaatadviseur heeft daarnaast een CO2-budget voor ieder mens op aarde voorgesteld. “Dit is wat we kunnen verwachten.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Dit zijn de populairste sport bh’s voor vrouwen van 2023
Mysterieuze vuurbal explodeert boven Sierra Nevada
Filmpje: Arts behandelt slachtoffer van de biowapens – ‘Laat niemand je wijsmaken dat het bijwerkingen zijn’
Griekse oud-minister: Griekenland is ‘slaaf’ van de banken geworden en heeft nauwelijks nog macht
Kijk en huiver: Nederlandse journalist laat in Oekraïne zien waar ons belastinggeld naartoe gaat
Hoe gezond leven we nu echt
Peruaanse piramide onderdeel van indrukwekkende samenstand
Er is 32 miljard verdwenen uit het ABP-pensioenfonds. Bekijk dit gesprek over de grote pensioenroof
Ik werd als mens en journalist doodziek van onze media. Deze ex-NOS-medewerkster maakte het van binnenuit mee en deelt alles