
Steeds meer verpleeghuizen kampen met coronagevallen. De afgelopen vier weken is in bijna 10 procent van de verpleeghuizen een coronabesmetting geconstateerd, schrijft de Volkskrant. Dat terwijl het grootste deel van de bewoners is gevaccineerd.
Een woordvoerder van de vereniging voor specialisten ouderengeneeskunde Verenso zei: “Het aantal mensen dat ernstig ziek wordt en ook daadwerkelijk aan covid overlijdt, is nog niet zo groot als eerder. Wel maken we ons zorgen omdat het aantal besmettingen snel stijgt.”
Schuld in de schoenen geschoven
Opmerkelijk genoeg krijgen de ongevaccineerden de schuld in de schoenen geschoven. “We weten waar veel ongevaccineerden wonen en waar de uitbraken zijn. Dat maakt het heel lastig om te zeggen: we doen het hele land weer op slot,” zei IC-chef Diederik Gommers.
Beddenbaas Ernst Kuipers zei dat het ‘nodig kan zijn om lokale lockdowns in te stellen aan de hand van de besmettings- en vaccinatiegraad, zoals nu bijvoorbeeld in Staphorst’. Minister De Jonge zei dat dit ‘een epidemie is geworden van ongevaccineerde mensen’.
Vaccins werken niet
“De vaccins werken niet. De tehuizen waar het eerst gevaccineerd is, hebben weer volop uitbraken. Toch zijn ze bezig met ongevaccineerden de schuld te geven. Daar worden nieuwe maatregelen voor voorgekookt,” reageert zangdocente en regisseuse Nelleke Nieuwboer op Twitter.
“Wie zet deze boeven af?” vraagt ze.
Tegen mensen die beweren dat de vaccins gewerkt hebben, zegt Nieuwboer: “Natuurlijk was 2020 ook de hele zomer covidvrij zonder vaccins. Het is een griepachtige ziekte, die houdt niet van de zomer.”
Het heeft niets met seizoenen te maken: het heeft met vitamine D te maken.
Hoezo griepachtige ziekte?
Hoe kan griep een ander soort achtige ziekte zijn.
Hou nou toch eens op om de griep van enkele jaren terug iets anders te noemen of te duiden.
Je wordt doodgegooid met dit soort berichten in toch gaat lulo de jonge door in niemand die deze genocide moordenaar kan in wil stoppen meede mogelijk gemaakt door onze staatsmedia
Waar blijven de welwillende politiemannen,militairen ,juristen om dit zootje criminelen op te pakken?