Dr. Rashid Buttar is donderdag op 57-jarige leeftijd overleden. Hij sprak zich vanaf het begin kritisch uit over de corona-aanpak, met name de experimentele prikken. Omdat zijn berichten vele miljoenen mensen bereikten, werd hij als één van de eersten gecanceld.
Enkele dagen voor zijn dood gaf hij een interview over het echte verhaal achter corona. Hij onthulde onder meer hoe overheden deze agenda gebruiken om vrijheden in te perken en wie er achter zitten. Buttar diende als brigade-arts in het Amerikaanse leger.
Here is the clip of @DrButtar on @LauraLynnTT just a few days ago. He said he was poisoned 200x of what was in the j a b only a few months ago. 😭 https://t.co/NLsK4Hb3U1 pic.twitter.com/KEvUahWhBa
— The Freddersons (@FredFredderson1) May 20, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Equivalent van 200 coronaprikken
In gesprek met Laura-Lynn Tyler Thompson zei hij dat hij recentelijk is vergiftigd en op de ic is beland. Hij kreeg naar eigen zeggen het equivalent van 200 coronaprikken in zijn lijf.
“Ik heb openlijk gezegd dat je me in het hoofd moet schieten met lood – een kogel – omdat ik het vaccin nooit zal nemen,” aldus dr. Buttar. “Ik ben doelbewust vergiftigd.”
Het hangt volgens hem samen met een CNN-interview dat hij vorig jaar gaf. In dat bewuste interview werd hij door een CNN-journalist uitgemaakt voor gek.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Er zijn vier gewelddadige soorten in het universum en de mens is daar één van. Lees dit interview over ‘sterrenmensen’
Marga Bult was werkzaam in brandhaard: ‘Het klopt niet, mensen!’
Van Haga haalt uit: ‘Big Tech slaat hele coronadebat dood’
Kabinet weigert na half jaar wachten WEF-documenten naar Kamer te sturen en dit is de absurde reden
Oud-VVD-fractievoorzitter tegen Grapperhaus en Halsema: ‘Stop met intimideren’
EU-baas Von der Leyen weigert sms’jes van Pfizer-topman vrij te geven: ‘Wat zou er toch in hebben gestaan?’
Iedereen in lockdown, maar koning gewoon op vakantie: ‘Nu is de maat vol’
Pepijn van Houwelingen stelt Kamervragen over het opblazen van Nord Stream en de antwoorden zijn ontluisterend
D66 kan simpele vraag over het nieuwe pensioenstelsel niet beantwoorden: ‘Hier was ik heel slecht in op school’