Wist je dat de DKT-prik zoveel kinderen beschadigde dat Big Pharma dreigde om te stoppen met het maken van vaccins? Daarom kun je ze niet aanklagen.
Japan had hetzelfde probleem. Daar werd de DKT-prik uitgesteld tot kinderen twee jaar oud waren. Daarvoor kregen ze de prik na drie tot vijf maanden. Wat er daarna gebeurde, kon onmogelijk worden genegeerd.
Het aantal gevallen van hersenschade door DKT (difterie, kinkhoest, tetanus) en wiegendood daalde met 85 tot 90 procent en de kindersterfte daalde met 60 procent. In het Westen krijgen kinderen de prik nog steeds in de meest kwetsbare fase van hun leven.
This Shot Was So Dangerous, They Had to Invent a New Cause of Death
Did you know the DPT shot injured so many children that Big Pharma threatened to stop making vaccines?
That’s how you lost the right to sue them.
Japan had the same problem.
But instead of protecting Pharma,… pic.twitter.com/5JwYe7fX7x
— Vigilant Fox 🦊 (@VigilantFox) October 30, 2025
Immuniteit
In de jaren tachtig werd nog openlijk op tv gesproken over vaccinatieschade omdat de media toen nog niet waren opgekocht door Big Pharma. NBC besteedde in 1982 aandacht aan de DKT-prik.
Toen ouders en onderzoekers het DKT-vaccin ontmaskerden, reageerde de farmaceutische industrie door bij het Congres te lobbyen voor immuniteit. Tot op de dag van vandaag kunnen fabrikanten niet aansprakelijk worden gesteld voor schade en sterfgevallen.
Iets opmerkelijks
Tijdens de coronalockdowns gebeurde er iets opmerkelijks. Minder kinderen werden gevaccineerd tegen kinderziektes, wat leidde tot minder gevallen van kindersterfte, met name gevallen van wiegendood. In Florida daalde de kindersterfte met maar liefst 9 procent.
Door mensen te waarschuwen voor het risico op wiegendood kunnen we levens redden. Meer informatie vind je in een artikel hierover van ‘A Midwestern Doc’.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Vrije energie zou olie-industrie volledig ruïneren. Is dit de echte reden dat het bestaan van aliens verborgen wordt gehouden?
4000 sterfgevallen in Europa na ‘coronavaccins’: Nederland één van de koplopers
Engeland eens per maand bezocht door UFO, ‘ze vormen geen bedreiging’
“Na mij, de jihad”: Gaddafi probeerde het Westen te waarschuwen, maar niemand luisterde
Kijk: Oud-president Bill Clinton lacht na vraag over banden met Jeffrey Epstein
Sneer naar Marion Koopmans: ‘Wat doen we met zulke zeer schadelijke virologen?’
Waarom de door mensen veroorzaakte global warming een verzinsel is
Strikt geheim: Prominente Amerikaanse senator ziet twee vliegende schotels opstijgen
‘100 miljoen dieren zijn al geïnjecteerd met mRNA en bijna niemand weet ervan’