Ook Big Pharma is rijkelijk vertegenwoordigd op het World Economic Forum. Zo liep verslaggever Avi Yemini van Rebel News Marc Dunoyer, de baas van AstraZeneca, tegen het lijf bij het WEF.
De coronavaccins waren bijna 100 procent effectief, zo werd triomfantelijk beweerd. Mensen die vraagtekens durfden te plaatsen bij deze stelling, werden weggezet als wappies of geweerd van social media.
Yemini vroeg de AstraZeneca-baas of hij nog steeds achter de vaccinatiemandaten staat. “Ja, het was een heel goed idee,” antwoordde Dunoyer, die een beetje met zijn mond vol tanden stond.
I bumped into the AstraZeneca boss as he entered the WEF today. Marc now admits his vaccine never stopped the spread but justified the mandates anyways.
He scrambled behind the restricted area before I could ask about the recent rise in “sudden deaths”.
But I’m here all week. pic.twitter.com/5EMSefjv6I
— Avi Yemini (@OzraeliAvi) January 17, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Slechts één van de redenen
De coronavaccins houden transmissie niet tegen, vervolgde Yemini. Wat is dan de reden dat er toch vaccinatiemandaten kwamen? “Nee, transmissie is slechts één van [de redenen]. Het beschermen van de mensen is waarschijnlijk het belangrijkste doel van de vaccinatieprogramma’s,” reageerde de farmabaas.
Yemini bracht daar tegenin: “Maar ze werden verplicht om de verspreiding tegen te gaan. Waarom zijn ze dan verplicht?”
Weggeleid
“Om zoveel mogelijk mensen ter wereld te beschermen,” beweerde Dunoyer. “In mijn ogen was het een geweldig idee,” herhaalde hij, waarna hij snel werd weggeleid.
Je hebt het nu van de drugsdealer zelf gehoord: het vaccin heeft de verspreiding nooit tegengehouden, aldus Yemini. Hij wilde de baas van AstraZeneca nog vragen stellen over de toename van het aantal ‘plotse sterfgevallen’, maar daar kreeg hij de kans niet voor.
Hij is optimistisch. “Ik ben hier nog de hele week.”
Vuilakken zijn het allemaal
Top, druk die criminelen maar op de feiten. Stelletje minkukels.
weg kijkende massamoordenaar
dus zo ziet een gewetenloze geldwolf eruit; kijkt inderdaad wat schaapachtig, een goede casting zal het dan wel zijn geweest