Amerikaanse oligarchen hebben de regering van president Donald Trump overgenomen en streven een pro-Israëlbeleid na. Dat zegt de Amerikaanse politiek analist E. Michael Jones.
Jones, voormalig professor en redacteur van het magazine Culture Wars, reageerde met zijn uitspraak op de aanval van het Amerikaanse leger vorige week op een Syrische vliegbasis.
Het Amerikaanse leger claimde dat de vliegbasis werd gebruikt voor de opslag van chemische wapens.
Verraden
Damascus vernietigde haar voorraad chemische wapens in 2014 vrijwillig na een chemische aanval net buiten de hoofdstad.
“Donald Trump heeft iedereen verraden die tijdens de laatste presidentsverkiezing op hem gestemd heeft,” stelde Jones.
“De slogan die Trump aan de overwinning hielp was America First,” vervolgde hij. “Hij beloofde een einde te maken aan de oorlogen in het Midden-Oosten.”
Israel First
De raketaanval op de Syrische vliegbasis strookt niet met zijn eerdere uitspraken en heeft alles te maken met het echte beleid van de regering-Trump, namelijk Israel First,” zei hij.
“Minister [van Buitenlandse Zaken] Tillerson zei voor de presidentsverkiezingen nog dat het geen zin had om oorlog te blijven voeren in Syrië en dat Assad niet zou worden afgezet,” aldus de analist.
Wraak
De VS is 180 graden gedraaid en dat zal in het Midden-Oosten leiden tot rampspoed, zei hij.
“Wat je hier ziet is de wraak van de oligarchen,” besloot Jones. “De oligarchen hebben de regering-Trump overgenomen en gebruiken hem om hun Israel First-beleid door te voeren.”
[PressTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Verhaal over ‘Russische’ raketaanval op flat in Dnipro krijgt opvallende wending
Oud-premier Balkenende ontevreden over uitrol WEF-agenda: ‘We zijn niet on track’
Wetenschappelijke studie: Assad had niets te maken met Syrische gifgasaanval. Ook dit mag jij niet weten
David Icke 2 jaar verbannen uit EU-landen, gelabeld als ’terrorist’: ‘Zo bang is de sekte voor hem’
Disclosure: nieuwste trailer Sirius (video)
Onze media en politiek praten onzin over klimaatverandering. Deze ongemakkelijke boodschap wordt liever weggemoffeld
Eenvoudig drinkwater zuiveren met zonlicht en titanium
Schaliegas: de geheime reden achter de crisis in Oekraïne
Flashback: Minister Hugo de Jonge noemt dodelijke bijwerkingen ‘huis-tuin-en-keukenklachtjes’