CoronaBinnenland

Documenten onthullen: deze ‘handige tips’ gaven huisartsen hun collega’s tijdens de eerste prikcampagne

Help ons door deze informatie met anderen op je socials te delen!

Recentelijk zijn Woo-documenten vrijgegeven die betrekking hebben op de evaluatie COVID-19-vaccinatie huisartsen.

Deelnemende artsen kregen een aantal vragen voorgeschoteld. Huisartsen uit het zuiden die begonnen met vaccineren kregen bijvoorbeeld de vraag of zij een tip hadden voor hun collega’s in het noorden van het land. Er kwamen meer dan 400 antwoorden op. Merk op: deze vraag ging dus niet specifiek over de bijwerkingen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

men

In het oog springende tips

Op de vraag kwamen interessante antwoorden. We noemen enkele in het oog springende tips:

Op vrijdag vaccineren, zeker de eigen medewerkers in verband met ziekte-uitval ten gevolge van – soms fikse – bijwerkingen!

Personeel niet allemaal tegelijk vaccineren, want veel hebben bijwerkingen en worden ziek.

Vaccinatie van personeel goed spreiden, bij onze mensen flinke bijwerkingen en dus uitval op werk.

Met personeel vaccineren advies voor het weekend in verband met uitval als gevolg van bijwerkingen!

Informatie met betrekking tot bijwerkingen erg belangrijk, zeer veel bijwerkingen geregistreerd.

Vaccineer je assistentes als ze de volgende dag niet nodig zijn in de praktijk.

Pas op met vaccineren personeel: veel bijwerkingen (pas na vaccinaties patiënten doen).

Laat de praktijkmedewerkers vaccineren op vrijdag in verband met groot aantal medewerkers met bijwerkingen.

Dat er zoveel bijwerkingen optraden, was een teken dat het vaccin zijn werk deed, zo werd ons verteld. Ja, echt.

Schrappen uit het BIG-register

“Dit is geen reclame voor de huisartsen. Tijd om ze te schrappen uit het BIG-register,” vindt arts Maarten Vasbinder. Waarop data-analist Wouter Aukema, die de aandacht vestigt op de documenten, zegt: “Uit de reacties van deze artsen klinkt inderdaad door dat zij ‘hun’ medewerkers bewust niet geïnformeerd hebben over bijwerkingen. Anders zouden ze dergelijke ‘handige tips’ niet geven.”

Dat die bijwerkingen heftig waren, wisten ze dus, zo blijkt, aldus Aukema.

“Ja maar, Wouter, er was sprake van een noodsituatie!” zegt arts Paul van Hoek sarcastisch.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 159 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit artikel waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

56 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Greet Resist
Greet Resist
3 maanden geleden

contractbreuk

Johan
Johan
3 maanden geleden

Allemaal oppakken voor het tribunaal

Eric Stairs
Eric Stairs
3 maanden geleden

Een medicus legt de eed van Hippocrates af… Juist van hen zou verwacht mogen worden dat ze zich in de materie zouden zijn gaan verdiepen toen in april 2020 medicatie – die zij al decennia voorschreven – plots gevaarlijk werd verklaard en vervolgens verboden…

In mei 2020 was er alweer – zoals na elk griepseizoen – ondersterfte…

Eind 2020 waren de bijsluiters van Pfizer en co als PDF-document in te zien. Daaruit bleek dat er NIET getest was op overdracht, dat er zo`n 1300 bijwerkingen mogelijk waren en dat alle experimentele gentech-prikken – die ze zo valselijk “vaccin” noemden zich nog in test fase 3 bevonden,,,

De versnelde doorloop van het testprogramma was enkel en alleen mogelijk geworden door veilige en goedkope medicatie – waarmee zieken aantoonbaar binnen een paar dagen weer op de been kon worden geholpen – te verbieden en vervolgens als “geen alternatief” te verklaren….

Voor gewone mensen met een gezond verstand was dat meer dan voldoende om alle lichten op rood te laten springen..

Geef mij één goede reden waarom hetzelfde niet TEN MINSTE verwacht mocht worden van mensen die zich “medicus” noemden?

Ikke
Ikke
3 maanden geleden

Hieruit concluderen dat ze willens en wetens die troep moesten inspuiten. En later zei onze grote vriend Hugo dat ze vrij precies wisten waar de wappies woonden en ze wijk voor wijk deur voor deur en arm voor arm zouden langskomen. Nou ik had mijn armen al opgestroopt en mijn vuisten gebald . Zal die tijd en woorden nooit meer vergeten

Back to top button
56
0
We lezen graag je reactie!x