Mens en DierGreat Reset

Dominee Paul Visser over The Great Reset: ‘Wat er na covid komt, is misschien nog wel veel heftiger’

Help mee door dit artikel met vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Als je een klein beetje op de hoogte bent van wat er gaande is, dan is datgene wat er na covid aan het komen is misschien nog wel veel heftiger dan die crisis die we nu achter de rug hebben. Dat zei dominee Paul Visser uit Middelburg afgelopen zondag tijdens de dienst. “Dat dat daar nog maar kinderspel bij is.”

Visser preekte over het visioen in Openbaring 13: “Het had twee horens, net als een lam en het sprak als een draak.” Hij lichtte toe: “Ik denk dat wij vandaag de dag op een stiekeme en geniepige manier op het verkeerde been worden gezet. Wij met z’n allen. Wereldwijd.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Er wordt een hele nieuwe manier van leven bedacht en ingericht, stelde dominee Visser. “En covid heeft ons bereid gemaakt om daarin mee te gaan. Ons daaraan gewonnen te geven.”

Het is helemaal geen complot of zo

De Wereldgezondheidsorganisatie heeft een plan voor ons bedacht: The Great Reset, sprak hij. “Moet in 2030 zijn gerealiseerd. The Great Reset. Staat gewoon op de website, dus het is helemaal geen complot of zo van een paar gekkies. Integendeel: Klaus Schwab heeft daar een heel boek over geschreven.”

“En regeringen praten dat intussen ook allemaal na,” zei Visser, toevoegende dat in The Great Reset een aantal dingen spelen. Hij wees onder andere op de ‘transhumanisering’. “Dan worden we allemaal digitaal aangesloten.”

Dan word je uitgeplugd

Een ander aspect van The Great Reset: alle schulden kwijtschelden. “Maar dan spreken we één ding af: dan doen we niet meer aan salarissen, maar zorgen wij voor u. Geen lonen meer, maar iedereen is gelukkig. En intussen ben je zo afhankelijk als wat.”

“Al je vrijheid kwijt, overgeleverd aan een systeem. Als je niet meer goed past in het systeem trekken ze jouw stekker eruit. Dan word je uitgeplugd.”

Vanaf 1:00:00:

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.7 160 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

132 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

Beste Dominee Visser,

Ik wil u er graag op attenderen dat de Elite-Parasieten voor hun Great Reset eerst 7,4 Miljard Slaven willen afmaken…Om de Doodeenvoudige reden dat 7,9 Miljard Slaven gewoon iets teveel van het goede is voor TOTALE-CONTROLE…500 Miljoen Slaven is stukken beter…Dus de Eerstvolgende stap die we kunnen verwachten voordat de Great Reset Daadwerkelijk geïmplementeerd wordt is de Vernietiging van 94% van de Wereldbevolking…Hoe doe je dat? Simpel: Een Cyberaanval gecombineerd met het Lamleggen van Voedsel- & Waterdistributie zal leiden tot een Massasterfte van ongekende Omvang…De gemiddelde Burger heeft immers geen flauw idee meer hoe in leven te blijven zonder Supermarkt of Schoon water uit de kraan…Holodomor II…onthou dat de Wereld op dit moment geregeerd wordt door de Duivel beste Meneer Visser…de Openbaringen van Johannes moeten u welbekend voorkomen..

Met vriendelijke groet M. Hugens

Den tuut
Den tuut
4 jaren geleden

Ziet them pronken de führer van het vierde rijk en eigenlijk is het niet meer dan een massamoordenaar. Daar zouden Hitler en Stalin jaloers op geweest zijn.

Hesa
Hesa
4 jaren geleden

Klopt. De kwade krachten zijn er altijd geweest. Nu komt alles samen.
Maar de Here God houdt alles onder controle.

ezel
ezel
4 jaren geleden

pray the lord….

Steve
Steve
4 jaren geleden

Helaas gaat en kan niemand dit stoppen

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Ja, die dominee heeft gelijk en de Bijbel ook. Dit gaat allemaal gebeuren wanneer we ongelovig blijven. Eigenlijk is het een goed teken. God bestaat, de duivel bestaat, niks is toeval. We zien hier de voorspelling voor onze ogen uitkomen. Wanneer we doen wat de Bijbel vraagt; géén teken van het Beest nemen (eindeloze vaccinaties, uitlopend op een compleet slaaf zijn, willoos, zonder vrijheid, dit wil de duivel) en Jezus Christus als waarheid aannemen. Accepteer dat nu maar. Dit is allemaal bedoeld om te voorkomen dat wij een grootse geestelijke gebeurtenis kunnen zien, namelijk de wederkomst van de etherische Christus. De antichrist zou zich ook incarneren, dat zien we nu. Lees Rudolf Steiner. (Alleen onbegrijpelijk dat antroposofen van blijkbaar zelf zijn vergeten als ik wel eens in discussie ga met Facebookpagina’s daarvan. Verder sloten ze ook gewoon gehoorzaam het Goetheanum, het grote middelpunt van de antroposofie in Dornach, Zwitserland). En dan heb ik niet eens zoveel antroposofische boeken gelezen, maar die passage heb ik wel in mijn achterhoofd gehouden.

B.watervogel
B.watervogel
4 jaren geleden

Bij mij thuis zit ook een soort van visioen op de bank met 2 grote oren snorharen en kan ook praten,althans met mij.Hij vind het lam toch een beetje laat geïnformeerd en ook een beetje laat met z’n uitspraken.Alles wist mijn grote vriend al.Deze man roept dat de regeringen elkaar na spreken,volgens mijn vriend de kater doet ie dat zelf al duizenden jaren lang.Mijn kater zegt dat die great reset al een oud idee is.Ik zal dit zeggen,onze kater heeft vaak gelijk.

Roadie
Roadie
4 jaren geleden

Ook voor de “elite” kan balletje raar rollen.Niks blijft onbestraft .En de bijbel is metaforisch.

Quibus
Quibus
4 jaren geleden

Goed gezien beste Dominée, het staat er allemaal, maar wie leest er ng de bijbel, of luisterd naar de Predikkers, bij sommige geloven – religies gebeurd dit nog wel, maar ook op een manier die hun past, wij de blanke Europeanen, met als roots het Christelijke geloof, zijn gedoemd, als wij niet opstaan en ons verdedigen, je kunt op deze sites geen namen noemen, maar wij kennen onze vijanden, “”SWAB”” etc !
Mooi artikel en courage beste Dominée !

Billy
Billy
4 jaren geleden

Deze dominee heeft volgens mij volkomen gelijk!!!
Maar ik weet ook dat er een God in de hemel is die voor ons zorgt.
Laten we daarom op Hem vertrouwen.???

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

En dat gaat gebeuren.
HORROR!!!!
Maar dat willen we blijkbaar.
Lekker met de QR code naar de kroeg.

Dingerydoo
Dingerydoo
4 jaren geleden

Plug mij maar uit. Ik doe NIET mee!

Maria
Maria
4 jaren geleden

Amen!

Puur natuur
Puur natuur
4 jaren geleden

Hopelijk staan er nog meer van deze kanjers op om het juiste WOORD te nemen!
Voor mij bent u een HELD, dominee Visser.

Henk R
Henk R
4 jaren geleden

Als aanvulling hierop , hoorde ik bij Jensen over een nieuwe serie bij kro-ncrv en het heet arcadia. Het gaat over een wereld die getroffen is door rampspoed en hierna is een groot tekort aan grondstoffen (bijvoorbeeld gas) maar de leiders hebben iets verzonnen voor de oplossing. Een soort puntensysteem waarin goed gedrag beloond wordt en slecht gedrag gestraft. Dit willen ze in het voorjaar 2023 op uw netvlies tonen . Deze week zijn de opnames begonnen en kon bij een artikel van scriptgirl. nl een bericht vinden uit juni 2020 hiervan . Ik denk dat Pepijn van de FvD dit ook heeft gevonden en hier een motie over heeft ingediend bij de tweede kamer. De uitkomst weten we ondertussen.

Jan Theuninck
Jan Theuninck
4 jaren geleden

Openingstekst van het boek “Rimbaud et moi” verschenen bij Editions du Pont de l’Europe (sept.2020) – (vertaald naar het Nederlands)
ISBN 978-2-36851-520-4

Rimbaud is nog steeds relevant nu we een ‘seizoen in de hel’ beleven in een beschaving die op weg is naar een nieuwe wereldorde: dit communitarisme is nu al de basis van honderden nieuwe wereldwijde regels en voorschriften die individuele rechten elimineren, omdat dit beleid van mening is dat individuele rechten en vrijheden een reële bedreiging vormen voor de veiligheid van de ‘gemeenschap’; de messiaanse propaganda die wordt gebruikt, herinnert ons aan de donkere dagen van het nazisme of het communisme.
De geschiedenis heeft ons niets geleerd: we krijgen de herdenkingen van de Holocaust bijna dagelijks te zien, terwijl er vandaag een proliferatie is van chemische (gaskamertechnologie) en energiewapens op individuele schaal : het is een hedendaagse marteling voor degenen die ervan worden verdacht niet correct te denken.
“Safe City”- technologie houdt iedereen in de gaten vanaf het moment dat je het huis verlaat tot het moment dat je terugkeert, en ze komen je huis binnen om daar microfoons en microcamera’s te plaatsen onder het voorwendsel dat je in contact bent met een persoon die “verdacht” wordt van terrorisme.
Volgens Hannah Arendt is de voorbereiding op het totalitarisme geslaagd als mensen het contact met hun medemensen en de realiteit om hen heen zijn kwijtgeraakt:.
Denk er eens over na..
Jan Theuninck

Janosch
Janosch
4 jaren geleden

Ik zie op en naast de weg in Walcheren en N-Beveland (Zeeland) veel aanduidingen met “the great reset”. Is een manier om mensen bewust te maken.
Ik weet wat het betekent.

Overigens staan er in het boek Openbaringen veel vaak metaforische verwijzingen naar deze tijd.
En dat het anders kan aflopen dan de “heersers” denken.

Elise
Elise
4 jaren geleden

En de bijbel/zeven zegels enz. komen uit. De vraag, die ik me dus al heel lang afvraag(NWO filmpjes over wat Paul Visser vertelt, bestaan al heel lang): Hoe kan het, dat dit nu precies zo uitkomt? Zijn er mensen, die deze voorspellingen uitvoeren? En wie zijn nu die hogepriesters? En de grote vraag: Waarom? Waarvoor?

jurgen
jurgen
4 jaren geleden

Deze ontwikkeling wordt al gepredikt sinds de komst van Christus. Hij waarschuwde er al voor. Of we nu al aangekomen zijn bij Openbaringen 13 dat weet ik niet maar ik denk wel dat we in ieder geval bezig zijn met een generale repetitie. Het is verbazend hoe makkelijk het allemaal lijkt te gaan… Alles om verzekerd te blijven van ons hedonistische levensstijl. “Als ik maar gewoon kan doen wat ik graag wil, daar mogen anderen best wel wat voor inleveren…”

Liberty
Liberty
4 jaren geleden

Heel goed van dominee Visser. Ik vroeg mij al lang af waar de geestelijken bleven. Zij kunnen een grote rol spelen net als in de 2e WO

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Ben dominee Visser dankbaar. Hij heeft me laten zien dat ik niet alleen sta.

Underground
Underground
4 jaren geleden

NORMAAL

Laat je niet wijsmaken
dat iets normaal is
omdat iedereen
het doet

want het is niet normaal
als jij iets niet wilt
en het van anderen
wel moet

Knettergek zijn ze geworden!!

Eleonora
Eleonora
4 jaren geleden

Wat een super dominee en dapper mens! Ik hoop dat hij veel navolgende collega’s heeft!

Tom Poes
Tom Poes
4 jaren geleden

Volledig eens met het artikel. We zitten in de Eindtijd. De gehele “Great Reset”, is een smerig satanisch complot.

Ron
Ron
4 jaren geleden

Ik geloof dat het niet zo ver komt,mijn gevoel is dat de regeringen willen dat er een burgeroorlog komt.
En er is ook teveel tegenstand van de bevolking wereldwijd.
En onder de gevaccineerde is ook al ophef,ze gaan nu pas beseffen dat ze zijn voorgelogen.
En achter de schermen gebeurd ook veel wat wij niet allemaal weten.wij mensen gevaccineerd en niet gevaccineerd moeten elkaar zoveel mogelijk steunen,geen tweedeling creëren want dat willen ze. Al zeggen ze van niet de landverraders.

Boink
Boink
4 jaren geleden

Vallen gevaccineerden met bosjes dood neer en dan barst de bom los…

joop
joop
4 jaren geleden

Amen

mikkie
mikkie
4 jaren geleden

Ik denk dat hij gelijk heeft..
Maar…hoe zou dat nou gaan met mensen die een paar uur per week schoonmaken bij particulieren of op de kinderen passen in deuren dat een bso niet open is… lijkt me dramatisch..
Mijn kids zitten in de volcontinu..als daar babies gaan komen is er zeker in de avonduren of snachts oppas nodig..en zo ken ik er veel meer…ook in de zorg natuurlijk.

Rose
Rose
4 jaren geleden

Stond ook al 50 jaar bekend dat La Palma een tsunami zal veroorzaken tot in Amerika tot rond 2030 voorspeld. Wie weet wat de duikers daar al lang doen ontploffen hebben om dit in 2021 te willen verwezenlijken. Laat ons hopen dat velen niet meer terug moeten reïncarneren tot in Nirvana, maar de kwaadaardige elite zal nog heel heel vele vele levens op ons wereldbolletje in het universum mogen opkuisen voor wat ze de mensheid aangedaan hebben in de grootste elende voor wat ze van de Aarde gemaakt hebben…..kometeninslagen, vechten om voedsel, water enz

Linda
Linda
4 jaren geleden

Ik bereid mij voor. Stroomgenerator, voedselvoorrad, zuiveringstabletten, houtvoorraad etc.

Bas
Bas
4 jaren geleden

De ideologie van de Great Reset bestaat en wordt momenteel uitgevoerd. Helaas is 2030 niet meer de streefdatum maar 2025!!
Er is een versnellingsplan gepresenteerd aan o.a. Mark Rutte, we hebben nog maar drie jaar en twee maanden.

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

We vergeten 1 ding wij zijn allemaal gecreëerd uit gods evenbeeld wij zijn goed. Niet omhoog kijken. Kijk naar elkaar er It in ieder van ons een godelijk deel. Alleen samen veralaan we de duivel. Samenwerken!

Ellis
Ellis
4 jaren geleden

Eindelijk een predikant die zich uitspreekt. Dat werd hoog tijd!
Alleen de Protestantse Kerk Nederland (PKN) zal dit niet gauw doen. Die gaan mee in het narratief, helaas.

Paris
Paris
4 jaren geleden

Chapeau Dominee Visser.
Mooi gesproken hopelijk wordt Zeeland en de rest van Nederland wakker.
Zelf houd ik mijn rug recht.

Rightstuff_52
Rightstuff_52
4 jaren geleden

Klaus Schwab has made a career out of organizing the super-rich. Born and educated in Germany, Schwab directs the World Economic Forum, and every year invites the most powerful men in the world to Davos, Switzerland to discuss their future. Davos is a convenient spot, where billionaires such as Bill Gates, Mark Zuckerberg, Jack Ma and Ray Dalio can summon the presidents of America or Russia, set up meetings with 10 African heads of state or relax over a whiskey on the rocks to consider tax shelters as well as joint investments in such promising fields as artificial intelligence, robotics, nanotechnology or pharmaceuticals.
In 2020, Schwab, mentored by Henry Kissinger since 1970, co-wrote “Covid-19, The Great Reset,” the latest of a series of books in which he presents a digital world in which governments, big business and non-governmental organizations determine our fate. His colleague, Ida Auken, a parliamentarian from Denmark, had been more specific. Basic staples, Auken said, would be cheap or free. There would be a universal income. In exchange, she said, ordinary people could be expected to give up all their possessions. In a WEF video in 2016, Auken envisioned a world in which “You’ll own nothing. And you’ll be happy. What you want you’ll rent, and it’ll be delivered by drone.”
Who will own everything? Currently, about 60 people are said to own 50 percent of global wealth, and their fortunes soared during the current pandemic. Schwab hopes that the Great Reset, which he also called the fourth industrial revolution, will change the world and soon. “The fourth industrial revolution will impact our lives completely,” he said in January 2021. “This revolution will take place at breathtaking speed.”

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
4 jaren geleden

Het in eenmaal massaal afmaken per gifspuit zal te veel logistieke problemen geven met overvolle mortuoria en de stank van rottende kadavers zal niet te harden zijn. Daarom gaan we gefaseerd richting opruimen van de wereldbevolking.

In de tussen li(e)gende tijd blijven de zoete schaapjes, het goyim, geloven in de goede en reddende werking van een chemische fabrieksgifspuit tegen zwendelvirussen en de goedheid van de satanische machten die ons in zachte bewoording wijsmaken dat we het groots hebben te vieren en gelukkig zullen zijn als we niets meer bezitten, geen leven meer hebben en wegrotten als arme en magere kerkratten.

Denk dat de dominee eigenlijk wil zeggen dat 85% van de mensheid zwaar geestelijkgestoord is en 15% daar ellendig onder lijdt.

Vaste Burcht.
Vaste Burcht.
4 jaren geleden

Goed dat een dominee Openbaring 13 durft te bepreken. Toch mogen wij ons nooit bang laten maken, door wie of wat dan ook. De antichrist zal opstaan, maar onze God is sterker. Hij schiep de wereld en regeert haar tot het einde.
Maar als christenen kunnen we ook nu onze stem laten horen; sluit u aan bij Christenen Collectief! Door en voor christenen.
We mogen en moeten in deze tijd mensen wijzen op Hem; God de Vader, de Zoon en de Heilige Geest. Hij is Overwinnaar!

Gregor
Gregor
4 jaren geleden

Teksten uit de openbaring halen is onzinnig en onbetrouwbaar. Als je Daniel volgt, kom ik op oktober 2023 tot november 2023, waarin God afrekent met de mensheid, die boos zijn in de ogen van God. De wereld zal vanaf 2024 bevrijd zijn, van de boze mensen. Voor de degene die het overleden zal er dan een goede toekomst zijn. Dus nog even volhouden!

Bernhard
Bernhard
4 jaren geleden

Niet de WHO, maar WEF, World Economic Forum, dat met de plannen van de “great reset” kwam. Swab is de oprichter daarvan. Verder een steen goede preek van Paul Visser.

Bezorgde burger
Bezorgde burger
4 jaren geleden

Dank je Robin ( ninefornews) dat er ook eens ruimte is voor het goede nieuws!
We voelen met zijn allen gelovigen en ongelovigen dat we met zijn allen afstuiven op een zeer moeilijke periode en dat duisternis, het kwaad steeds meer terrein wint. ( in de bijbel genoemd de grote verdrukking )
Maar er is hoop ! Er is een nooduitgang en die nooduitgang is onze Here Jezus Christus van Nazareth. Hij die de dood en het kwaad overwon. Hij die grote wonderen deed en opstond uit de dood ! Niemand heeft dat ooit kunnen nadoen, zelfs Boeddha of Mohammed hebben het nakijken. Jezus zei niet voor niets : Ik ben de weg, de waarheid en het leven! Schuil onder Mijn vleugelen en je bent veilig !

YT : Jesus Christ savior of the world 5:48 min.
YT : 10000 reasons
YT what a beautiful name iT is
YT Gods liefdesbrief
YT rend collective : rescuer

Er is hoop lieve mensen. Gerechtigheid zal zegevieren !

Jerrel
Jerrel
4 jaren geleden

Deze video mag wat mij betreft viraal gaan. Heb het helemaal afgekeken. Dank je wel Dominee Visser!

Simon de Zeloot
Simon de Zeloot
4 jaren geleden

Psalm 88.
Gebed in zware beproeving

1Een lied, een psalm van de zonen van Korach, voor de koorleider, op Machalath Leannoth; een onderwijzing van Heman, de Ezrahiet.

2HEERE, God van mijn heil,

overdag en in de nacht kom ik voor U en roep ik.
3Laat mijn gebed voor Uw aangezicht komen,

neig Uw oor tot mijn roepen.
4Want mijn ziel is verzadigd van ellende,

mijn leven raakt bijna het graf.
5Ik word gerekend tot hen die in de kuil neerdalen,

ik ben geworden als een man zonder kracht,
6afgezonderd onder de doden,

net als de gesneuvelden, die in het graf liggen:

aan hen denkt U niet meer!

Zíj zijn afgesneden van Uw hand.
7U hebt mij in de onderste kuil gelegd,

in duistere oorden, in diepten.
8Uw grimmigheid leunt op mij,

U hebt mij neergedrukt door al Uw golven. Sela
9Mijn bekenden hebt U ver van mij verwijderd,

U hebt mij tot iets gruwelijks voor hen gemaakt;

ik ben opgesloten en kan er niet uit komen.
10Mijn oog is treurig van ellende;

HEERE, ik roep tot U de hele dag,

ik strek mijn handen naar U uit.
11Zou U wonderen doen aan de doden?

Of zouden gestorvenen opstaan en U loven?
12Zou er van Uw goedertierenheid in het graf verteld worden,

van Uw trouw in het verderf?
13Zouden Uw wonderen bekend worden in de duisternis,

Uw gerechtigheid in het land van vergetelheid?
14Ik echter, ik roep tot U, HEERE,

mijn gebed komt U tegemoet in de morgen.
15HEERE, waarom verstoot U mijn ziel?

Waarom verbergt U Uw aangezicht voor mij?
16Ellendig ben ik en stervende van jongs af,

ik draag Uw bedreigingen, ik ben radeloos.
17Uw brandende toorn gaat over mij heen,

Uw verschrikkingen doen mij omkomen.
18De hele dag omringen ze mij als water,

ze omsingelen mij, allemaal.
19Geliefden en vrienden hebt U ver van mij verwijderd,

mijn bekenden zijn duisternis.

woppie
woppie
4 jaren geleden

hoe goed bedoeld en/of goed bedacht die hele Great Reset toestand. Er is een aspect wat je bij de mens er nooit uit zal krijgen: vrijheid! Ook al bied je miljoenen, gouden bergen en eeuwige vakanties, een wolf blijft altijd naar het bos kijken, zeggen ze in Rusland.

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Kijk deze Hans is niet gek.
Weet precies wat in Nederland aan de hand is.
Hij gaat met de bovenlaag en de onderlaag om en alles wat daar tussen zit.
Een kerel, met een juiste kijk op deze gespeelde Corona hype.

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

Weer een narcist die goed gebruik kan maken van zo’n crisis. Psychotische schapen met het verstand van een klein kind die er weer achteraan hobbelen.

Adriaan
Adriaan
4 jaren geleden

Het beloofde land.

Ik was net mijn 2e kopje koffie aan het inschenken, toen de deurbel ging. Toen ik de voordeur opendeed, stond er een man in een mooi, driedelig pak, en hij keek vriendelijk maar toch ook met een enigszins dwingende blik in zijn ogen, waarbij de blik en glimlach wedijveren achter de onverstoorbaarheid van de man.
“Dag meneer”. “Ik kom u iets persoonlijks overhandigen”.
Met enige verbazing zag ik dat de man zijn hand in binnenzak van zijn jas stak, om die er vervolgens uit te halen met een soort van briefje erin. Er stond wat tekst op, en iets van een patroon, bestaande uit blokjes, net als een dambord. Zwart en wit.
“Dit is uw ticket naar het beloofde Land”, zei hij vervolgens.
Ik nam de ticket aan, en het bleek een soort treinkaartje te zijn, want ik zag het logo van de vervoersonderneming, tezamen met nog wat logo’s die mij bekend voorkwamen.
“Wat kan ik met deze ticket doen?”, vroeg ik.
“Op het hoofdstation alhier staat een trein klaar”. “Deze trein zal U naar het beloofde land brengen.”
“Het beloofde land?”. “En waar zou dat zijn?”
“Dat kan ik U niet vertellen”. “Het enige wat u hoeft te doen, is wat kleren en verzorging bij U te nemen, om vervolgens naar het station te begeven.” “U kunt uw huis achterlaten zoals het is, want waar u heengaat zijn aardse bezittingen niet meer relevant.” “Alles wat U nodig heeft, wordt aldaar voor U geregeld”. “Maar haast U, de trein vertrekt over een uur”.
Na dit gezegd hebbende, draaide de man zich om, en liep de stoep op naar het volgende huis.
Voor ik de deur dicht deed, keek ik nog even de staat in. Er liepen nog meer mannen in pak door straat, en bij deuren te praten. Dit is waarlijk een grote onderneming, dacht ik.
Ik ging op de bank zitten, en mijn koffie was al enigszins afgekoeld. Het smaakte lauw, en niet zo sterk meer als anders.
Ik wist dat ze het de laatste tijd op televisie over de grote onderneming hadden, en dat iedereen daarin betrokken zou worden. Jong en oud, ongeacht religie en huidskleur, en ook dat degenen die niet betrokken willen worden bij de onderneming, grote spijt zullen krijgen, want er is maar één gelegenheid. Dat zal dan nu het geval moeten zijn. Een uur om de trein te halen…
Terwijl ik boven op mijn kamer de nodige kleren en verzorging aan het inpakken was, bekroop mij een gevoel van melancholie, een soort van verlatenheid. 
Door het huis lopend naar de voordeur, keek ik nog even om me heen. De prentjes van mijn Vader, Moeder, Opa en Oma op de schoorsteenmantel. De pannen en borden op het aanrecht dat al 2 dagen riepen om een schoonmaakbeurt. De enigszins versleten, maar comfortabele bank, waarop ik menig muziek heb geluisterd van mijn platencollectie. Al dat is niet meer als ik de voordeur achter me sluit, een toekomst tegemoet met veel beloftes, maar ook veel onzekerheid over wat komen gaat.
Op weg naar het station zag ik veel mensen lopen, ook met kinderen die haastig van school waren gehaald. Alle met hun weinige bezittingen bij zich. Er waren bij, die vrolijk met grote passen liepen, maar de meesten keken enigszins bezorgd met hangende schouders, niet wetende wat hun te wachten staat, ondanks hun beloofde Land.
Bij het station aangekomen, stonden al grote drommen mensen te wachten, en sloot me achter aan in de rij. Na enige tijd was ik aan de beurt om mijn ticket te laten zien. Ik voelde met mijn hand in de zak om vervolgens te constateren dat ik het nog op tafel had laten liggen, naast de lege koffiekop.
Ik moest mij weer door de mensenmassa heen wurmen naar de uitgang, in de hoop dat ik bijtijds terug kon komen met de ticket. Ik keek recht in de gezichten van de mensen in het voorbijgaan. Wanhoop, nieuwsgierigheid, boosheid en een enkele traan.
Hoe dichter ik bij de uitgang kwam, hoe benauwender ik me voelde, en hoe meer ik verlangde naar adem en rust.
Door de uitgang gekomen, keek ik nog één keer achterom, en liep naar huis…

Engelbracht
Engelbracht
4 jaren geleden

The Great Rest,digitale identiteit en Microsoft patent:vaccinatie status,gekoppeld aan bankrekening,paspoort,rijbewijs,diploma'”s,huwelijksakte En uw totale financiële bezit woning boot en buitenlandse invloeden,Wie nog een QR code?Zie xandernieuws.nl

vlinder
vlinder
4 jaren geleden

David Icke…Alles wat je moet weten..

HarryMe
HarryMe
4 jaren geleden

In verschillende kerken merken enkele dominees/ pastors deze zaken op.
Helaas nog te weinig, maar het worden er gelukkig meer!
Als het leugentheater te groot wordt lijkt het me op den duur onhoudbaar als voorganger om maar een beetje je lauwe programma/ standaard verhaal te blijven draaien terwijl ALLES staat beschreven en uitkomt wat er al 2 eeuwen opgeschreven staat in het boek de Bijbel!
Respect voor voorgangers als ds. Paul Visser en stichtingen zoals Het Zoeklicht (opzoeken, aanrader!) die de ontwikkelingen aanwijzen vanuit de Bijbel!

Kees van dam
Kees van dam
4 jaren geleden

Mee eens.

Danny
Danny
4 jaren geleden

Kunnen de dislikers eens argumenten brengen ipv hier de duimpjes omlaag te duwen ???

Solomon
Solomon
4 jaren geleden

De rijke heerst over de arme en wie leent staat in het krijt bij de uitlener. Wie onrecht zaait, zal problemen maaien, zo zal zijn woede tot een einde komen.

L.H. Klein
L.H. Klein
4 jaren geleden

Eindelijk een wakkere geestelijke, die zich durft uit te spreken.

Marij
Marij
4 jaren geleden

Waar staat het dan op de website van de WHO? Ik vermoed dat ds. Visser de website van het World Economic Forum bedoelt …?

Marij
Marij
4 jaren geleden

In WO II kregen de Joden een merkteken …

En de zgn ‘dwarsliggers’ krijgen nu juist géén merkteken toch? Dat krijgen toch alleen de volgzame slapende schapen????

En de Joden werden ook overal van buitengesloten, meer dan mensen nu buitengesloten worden. Was dat dan de eerste eindtijd ofzo?

Grethe Ruloffs
Grethe Ruloffs
4 jaren geleden

In openbaringen wordt ook geschreven dat er vele valse leraren opzullen staan, die velen zullen misleiden. Waar is Jezus in dat verhaal. Mensen bang maken met onjuiste interpretaties uit openbaringen. Het wekt discussies uit in het lichaam van Christus. En een verdeelde kerk is een zwakke kerk. Het komt rechtstreeks uit het rijk der duisternis

Sjaak
Sjaak
4 jaren geleden

Dat ben ik met hem eens!!!

Wendy
Wendy
4 jaren geleden

Wat een man ,goed verteld

Harm
Harm
4 jaren geleden

Ik ken DS visser niet maar ik geloof zeker dat dit de waarheid is, ik geloof ook zeker dat hier meer achter zit dan dat wij denken, alles wat er nu gebeurt had in 2030 moeten gebeuren, maar door de corona zagen ze nu de kans schoon.

Liek
Liek
4 jaren geleden

God heeft alles in zijn hand ondanks alles, dat is mij motto.
De duistere krachten achter het WEF zullen zich moeten verantwoorden voor God.
Vertrouw op Jezus: hij zal terugkeren en misschien sneller dan we denken en hij zal een eind maken aan alle kwaad.

Liek
Liek
4 jaren geleden

Eigenlijk zouden meer dominees/voorgangers zich uit moeten spreken tegen de great reset. mensen moeten dit weten, want ik heb het idee dat we vlak voor de verdrukking zitten. Alleen God weet wanneer Jezus terug komt.

Ingekiksen@gmail.com
4 jaren geleden

Devwasrheidvwil.men niet horen er komt nog veel meer elke mens dat de bijbel kent weet dat ik ben ook bang omdat ik niet weet wat er staat te wachten maar moet gebeuren en natuurlijk hugo de Jong snapt dat niet

Ron2
Ron2
1 jaar geleden

Die oude lullen zien er altijd zo afstotelijk uit met al die kwabben en onderkinnen.

Hendrika
Hendrika
5 maanden geleden

Wie kan er oorlog voeren tegen het Beest? Openbaring 13, vers 4.

Back to top button
132
0
We lezen graag je reactie!x