Zorgminister Hugo de Jonge zei dinsdag in het coronadebat dat hij ervan uitgaat dat ‘we nog een aantal prikken te gaan hebben’. Wanneer de eerste eventuele volgende prik moet worden gezet, is nog onduidelijk, hoewel de minister hintte op het tweede kwartaal van volgend jaar.
Volgens De Jonge staat de noodzaak van een ‘post-boosterprik’ nog niet vast, maar hij wil er in ieder geval voor zorgen dat Nederland genoeg prikken op voorraad heeft. “We willen net zoveel vaccins hebben dat we iedereen, alle 12-plussers, twee keer per jaar kunnen prikken, minimaal,” zei de minister.
Niet meedoen
Doutzen Kroes spreekt zich op haar Instagrampagina uit tegen het vaccinatiebeleid van De Jonge. Ze hoopt dat het veel ogen zal openen. “Ik ben zo dankbaar voor deze bevestiging en hoop zo dat het nu wat duidelijker wordt voor mensen,” citeert RTL Boulevard het supermodel. “Luister goed naar je intuïtie.”
De prik komt er bij Doutzen niet in. “Als dit de [voorwaarden] zijn voor het 2G-systeem, dan kan ik niet meedoen,” zegt ze.
Propaganda
Over vaccineren schreef ze enkele maanden geleden het volgende: “Ik laat me niet dwingen om de prik te nemen. Ik laat me niet dwingen om te bewijzen dat ik gezond ben om deel te kunnen nemen aan de samenleving. Ik accepteer niet dat mensen worden uitgesloten op basis van hun medische status.”
Toen NU.nl meldde dat iedere inwoner van de gemeente Lansingerland vanaf twee jaar wordt opgeroepen voor een coronatest reageerde Doutzen: “Diep triest dit! Propaganda! Blijf van onze kinderen af!”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Deze ijzersterke AD-column over Poetin moet je gelezen hebben
5 jaar geleden werd aan de bel getrokken omdat RIVM ‘van de ene dataramp in de andere terechtkwam’, zo reageerde De Jonge
Ook lokale partijen zijn aan het graven: burgemeester van Enschede ging drie keer naar WEF-congres in China
Minister Hugo de Jonge zei het echt: ‘Vrijheid is niet vrijblijvend’
Inwoners van Pijnacker maken melding van vreemde geluiden in de lucht
Verheugde reacties op rechtszaak tegen EU-baas Von der Leyen: ‘Heel goed, prima!’
Gerucht: leven gevonden op Mars
Brandweerchefs uit New York schrijven geschiedenis, pleiten voor nieuw onderzoek naar 9/11. Dit zeggen ze over explosieven
Windows 10 stopt met updates in 2025, wat te doen?