De Amerikaanse pastoor Billy Crone schreef het boek ‘Klaus Schwab: The Third Reich and the Covid 19 Holocaust’. Volgens hem zijn berichten die de link leggen tussen het Derde Rijk en Klaus Schwab zoveel mogelijk van het internet gepoetst. Je moet heel diep graven, zei Crone.
De vader van Klaus, Eugen, runde een fabriek in Ravensburg waar munitie werd gemaakt voor Hitler. De nazi’s waren zo onder de indruk van de fabriek dat Eugen allerlei onderscheidingen kreeg. Het werd een modelfabriek voor de nazi’s, zei de pastoor in de podcast Tipping Point with Jimmy Evans.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Slavenarbeid
Er werkten bovendien slavenarbeiders in de fabriek, waaronder krijgsgevangenen. Dat is volgens Crone waar zijn slogan vandaan komt: je zult niets bezitten en gelukkig zijn. Slavenarbeid.
Hitler kwam aan de macht in een periode waarin er een economische crisis heerste. Hij nam vervolgens de overheid, scholen, media, medische industrie en wetenschap over. Daarna hield hij iedereen een utopie voor: het Duizendjarig Rijk.
Vierde Rijk
Hij zou de vervuiling terugdringen, de dieren redden, de bomen redden. Dat werd gebruikt als excuus om privébezit af te pakken. Er was in zijn ogen slechts ruimte voor één ras. De plannen van Hitler komen precies overeen met die van Schwab, stelt de pastoor. Hij veranderde alleen de naam van het Derde Rijk in de Vierde Industriële Revolutie, oftewel het Vierde Rijk.
Het einddoel? Crone: Schwab wil via het World Economic Forum en zijn Young Global Leaders de wereld overnemen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ralf Dekker haalt uit naar VVD-leider Yesilgöz: ‘Dit is onbegrijpelijke oorlogstaal!’
Zonnesatelliet SOHO legt UFO vast bij de zon (video)
Wereld moet klaar zijn voor ‘ziekte X’, waarschuwt WHO-baas
Document laat zien: Marion Koopmans stond klaar om te getuigen tegen ontslagen toponderzoeker Rogier Louwen
VN-rapport: Oorlogsmisdaden in Aleppo niet toe te schrijven aan Rusland
Beoogd premier Dick Schoof ‘betrokken bij Justitie-schandaal’
Irritatie over interview Gerrit Hiemstra: ‘Het toont een verdwaasd iemand die ergens een afslag heeft gemist’
Oud-defensiemedewerker vertelt over contact met buitenaardsen
Vliegtuigpassagier spot ‘mysterieuze figuur’ op 10.000 meter hoogte