Een artsenpraktijk in Viersen-Süchteln in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen moest dinsdag noodgedwongen de deuren sluiten. Het personeel had zich laten inenten tegen corona en meldde zich massaal ziek. Twee derde van de medewerkers klaagde over bijwerkingen van de coronavaccinatie, schrijft de krant Rheinische Post.
Patiënten stonden voor een dichte deur. Op het raam van de praktijk was een briefje geplakt: “Let op: de praktijk is vanmiddag gesloten. We zijn gisteravond allemaal ingeënt tegen corona. Twee derde van het team heeft last van bijwerkingen, waardoor er geen consulten kunnen plaatsvinden.”
Am Dienstagnachmittag war die HNO-Praxis in Viersen-Süchteln wegen Corona-Impfung geschlossen. 2/3 des Personals hatte sich krank gemeldet. pic.twitter.com/rwE6fYMh81
— Perplexum (@plexumrss) February 19, 2021
Sinds 12 februari krijgen mensen in het vaccinatiecentrum van Viersen de coronaprik van AstraZeneca toegediend. Uit het vaccinonderzoek van de farmaceut blijkt dat een derde van de gevaccineerden last kreeg van rillingen na de prik en klaagde over pijn op de injectieplaats, evenals vermoeidheid, hoofdpijn en spierpijn. Velen voelden zich na de vaccinatie ziek.
Ook in Zweden uitval na vaccinatie
In Zweden gebeurde twee weken geleden iets soortgelijks. Een kwart van het personeel van twee ziekenhuizen in Stockholm meldde zich na toediening van het coronavaccin ziek, waarna het inenten tijdelijk werden opgeschort. In het Oostenrijkse Linz viel het ambulancepersoneel uit na de vaccinatie.
Het coronavaccin van AstraZeneca is een zogenoemd vector-vaccin. Aan een bestaand verkoudheidsvirus (een adenovirus) wordt een klein stukje van de genetische code van het coronavirus toegevoegd. Vervolgens maakt het afweersysteem antistoffen aan tegen het spike-eiwit van het coronavirus.
Mis niets en volg ons ook op Telegram.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Minister Hoekstra weigert transparantie te geven over Bilderbergconferentie: ‘In strijd met Grondwet’
Journalist waarschuwt: ‘Door het beleid van de ECB glijden we af naar een digitale dictatuur’
Brexit: “Veel mensen zijn helemaal klaar met de machtsspelletjes van de elite”
Wat is SD-WAN en welke voordelen biedt het?
Filipijnen in de ban van enorme aangespoelde ‘zeemonsters’
VIDEO: UFO-vloot gespot boven supervulkaan die ‘buitenaardse basis’ herbergt
Aantal doden onder geprikten op Aruba ‘ongekend hoog’, ‘baart zorgen’
‘Ons’ coronavaccin wordt getest op arme Afrikanen. Deze wetenschapper onthult wie het onderzoek financiert
Felle uithaal naar minister van Defensie Brekelmans: ‘Stop met deze oorloghitserij’