Degenen die de staat bespotten, moeten een sterke staat onder ogen zien, aldus Nancy Faeser, de Duitse minister van Binnenlandse Zaken.
Het bevriezen van banktegoeden, inreisverboden en beperkingen op het recht van vereniging zijn instrumenten in de gereedschapskist van de Duitse regering, ‘want de democratie moet beschermd worden’.
“1984 in volle glorie?” vraagt journalist Laura Oorschot.
DUITSE MINISTER WIL KRITIEK OP DE STAAT STRAFBAAR STELLEN
“Degenen die de staat bespotten, moeten een sterke staat onder ogen zien.”
Aldus @NancyFaeser
Het bevriezen van banktegoeden, inreisverboden en beperkingen op het recht van vereniging zijn instrumenten in de… pic.twitter.com/yqRS7W7mZV
— Laura Oorschot (@LauraFeliciaO) February 23, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
De coronadictatuur was slechts een voorproefje
“Zelfs als het niet komt tot een oorlog met Rusland (die komt er vrijwel zeker), dan is er alle reden om je koffers te pakken en Europa te verlaten,” stelt journalist Eric van de Beek van De Andere Krant.
“De EU stevent af op een dictatuur en de moeder van alle economische crises staat voor de deur. De coronadictatuur was slechts een voorproefje,” waarschuwt Van de Beek.
De staat dwingt het ‘verzet’ ondergronds te gaan
“Het net begint zich te sluiten. De repressie neemt toe,” stelt opiniemaker Ab Flipse vast. “De staat verklaart criticasters de oorlog en dwingt het ‘verzet’ ondergronds te gaan. Dat leidt tot verharding en geweld.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Jonge Oekraïners zijn bang om hun huis te verlaten en dit is waarom
Beelden overwinning oppositie Tripoli gemaakt in Qatarees Hollywood
Is dit de echte reden waarom we nooit zijn teruggegaan naar de maan?
Hoe de hebzucht van Big Pharma wereldwijd leidt tot honderdduizenden sterfgevallen
Gevaccineerde kinderen zijn zieker. Dit overtuigende bewijs toont het aan
Zorgeloos gezond
Canadese oud-minister van Defensie: ‘Buitenaardsen willen ons helpen’
Boete van 1 miljard dollar voor HSBC wegens witwassen
‘Dit zal achteraf één van de meest cruciale verhalen blijken in de propagandaoorlog die gaande is’