De Europese elites zijn bang dat anti-immigratiepartijen aan de macht zullen komen. Dat zei Europarlementariër Marco Zanni (Lega Nord) in gesprek met de Hongaarse krant Magyar Hirlap.
“De EU-elites vallen politici aan vanwege hun standpunt over migratie,” voegde hij toe.
De Italiaanse politicus benadrukte dat het migratiebeleid van de Hongaarse en Italiaanse overheid wordt gesteund door het volk, ook al proberen de elites deze democratisch gekozen regeringen te delegitimeren.
Verandering
Zanni zei dat de Italiaanse minister van Binnenlandse Zaken Matteo Salvini partijen wil leiden die verandering willen op het gebied van migratie, binnenlandse veiligheid en economische ontwikkeling.
De Europarlementariër zei verder dat er goed moet worden samenwerkt op het gebied van onder andere de Europese interne markt.
Echte fascisten
Over het debat verleden week in het Europees Parlement over Hongarije zei Zanni: “De Europese elites respecteren de democratie niet.”
“De echte fascisten zitten hier in Brussel,” zei hij. “Zij hebben geen respect voor de democratie en gekozen regeringen.”
Hij stelde dat ‘het volk tegen hen zal stemmen’.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Nederland op weg naar een Chinees sociaalkredietsysteem: een rondleiding door de digitale gevangenis
Veel donkere materie rond de zon
Azarkan haalt hard uit: ‘OMT zat met modellen 70% verkeerd en dan nog volhouden! Onnavolgbaar’
Ab Osterhaus: ‘Eerst miljoenen mensen vaccineren om te weten wat alle risico’s zijn’
Hoezo global warming? IJskap Noordpool groeit met 60 procent
‘We belijden gezondheid als een orthodox geloof’
Kabinet gaat ‘onwaarheden’ over prik bestrijden op social media: ‘Rillingen lopen over mijn rug’
Mysterieuze signalen uit ver sterrenstelsel trekken aandacht van alienjagers. Dit hebben ze ontdekt
Arts trekt aan bel: veel gevaccineerde vrouwen hebben miskraam gehad, zelfs baby’s krijgen bloedproppen