Buitenland

Enorm zinkgat slokt gebouwen op in China (video)

Help ons door deze informatie met kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In de Chinese miljoenenstad Kanton zijn maandag twee gebouwen verdwenen in een zinkgat.

De Chinese staatstelevisie CCTV meldde dat de autoriteiten het gat in minder dan 24 uur weer hebben gedicht.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De gebouwen stonden leeg en er raakte dan ook niemand gewond. Het zinkgat verscheen maandag waarna een gebouw van drie verdiepingen in elkaar stortte. Later op de dag ging nog een tweede gebouw tegen de vlakte.

Zinkgaten kunnen onder meer ontstaan door het oplossen van zout in de bodem, het instorten van natuurlijke drainagetunnels of het instorten van mijngangen. Sommigen denken dat de zinkgaten het gevolg kunnen zijn van de uitzettende aarde.

Hoewel weinig geologen of geofysici in het uitzetten van de aarde geloven heeft de Amerikaanse striptekenaar Neal Adams recentelijk geprobeerd de uitzetting van de aarde te verklaren met kwantumfysische processen waardoor de massa van de aarde kan toenemen.

Bron: YouTube/RussiaToday

Gerelateerd:

 

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

16 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
XenoN
XenoN
13 jaren geleden

Dat komt dus door nibiru. Daar is ook een filmopname van. Maar Niburu hoor je daar niet over.

Bert
Bert
13 jaren geleden

Zou de aarde dan toch hol zijn?

silversurfer
silversurfer
13 jaren geleden

Ik probeerde naar de andere kant van de wereld te graven.
Zie hier het resultaat.

DingieM
DingieM
13 jaren geleden

Een ander gevolg van een uitdijende aarde zou een toename van de windkrachten zijn.

Liquid
Liquid
13 jaren geleden

Quote van een artikel:
“Sinkholes are, unfortunately, nothing new. According to the U.S. Geological Survey, some sinkholes are human-induced. “New sinkholes have been correlated to land-use practices, especially from groundwater pumping and from construction and development practices.” They also occur in areas where the rock beneath the land surface can be easily dissolved by groundwater.

Human-induced or not, sinkholes are getting a lot of press these days. In China’s Guangxi province last year, a sinkhole formed after a local school dug a well to ease its water shortage. Business Insider reports that in Beijing, massive bomb shelters, “constructed amid fears of an impending nuclear attack during the height of Chinese-Soviet tensions,” may be contributing to the problem.”

http://news.yahoo.com/blogs/lookout/massive-sinkhole-china-swallows-building-215523079.html

XenoN
XenoN
13 jaren geleden

Nee het zijn de aardplaten die uiteen gaan en ergens anders op elkaar botsen. Daar ontstaat dus een aardbeving of verzakking.
Dus een overstromingsgebied.

[quote name=”Bert”]Zou de aarde dan toch hol zijn?[/quote]

Knn
Knn
13 jaren geleden

[quote name=”DingieM”]Een ander gevolg van een uitdijende aarde zou een toename van de windkrachten zijn.[/quote]
[quote name=”Bert”]Zou de aarde dan toch hol zijn?[/quote]
[quote name=”XenoN”]Dat komt dus door nibiru. Daar is ook een filmopname van. Maar Niburu hoor je daar niet over.[/quote]

1. Planeten kunnen niet uitdijen.
2. Planeten kunnen niet hol zijn.
3. Nee dat zou andere effecten opleveren. En van Niburu zijn alleen maar vage filmpjes, je zou denken nu iedereen een telefoon met camera heeft dat we wel meer zouden zien…buiten met onze eigen ogen.

Zinkgaten onstaan door verschuivingen/aardbevingen waardoor ondergrondse holtes of oude lavatunnels inkelkaar storten. Take a moment and THINK!

Pablo
Pablo
13 jaren geleden

Door al die gekke ontwikkelingen waaronder fracking krijgt onze aarde last van cariës..In Groningen zijn ze er ook als de dood voor nu pas.

lauke
lauke
13 jaren geleden

[quote name=”XenoN”]Dat komt dus door nibiru. Daar is ook een filmopname van. Maar Niburu hoor je daar niet over.[/quote]
dat zijn vage filpjes en als er zo n dergelijke planeet richting de aarde zou komen dan zou je hem met gemak met het blote oog kunnen zien,, het is een fenomeen dat gewoon te verklaren is,, je moet niet overal wat achter zoeken !! en als er al een dergelijke planeet richting de aarde komt , dan zou je al zeker al last hebben van meteorieten en ruimtestof die zo n planeet voor zich uit duwt

tjoh
tjoh
13 jaren geleden

iets wat warmer word zet uit

Yoveta
Yoveta
13 jaren geleden

en die gekke chinezen staan er met de handen op de rug gewoon naar te kijken….je ziet niemand echt flink schrikken, laat staan wegrennen. Zou het wel echt zijn, dit filmpje? Het gat op de foto is ook zo keurig omlijnd. En zo clean…geen stofwolkje te zien.

CJ
CJ
13 jaren geleden

Zinkgaten zijn een heel normaal verschijnsel. In Zuid Afrika vallen er jaarlijks gaten. Rond Pretoria zijn gebieden waar in het verleden zelfs niet gebouwd mocht worden vanwege dit gevaar. Nie weten zij de ANC alles veel beter en word er gewoon raakgebouwd ook langs rivieren waar er geregeld overstromingen zijn. Dit lijkt alsof men daar gek geworden is sinds de demoncrazy van Mandela en zijn opvolgers.

Bert
Bert
13 jaren geleden

[quote name=”Knn”][quote name=”DingieM”]Een ander gevolg van een uitdijende aarde zou een toename van de windkrachten zijn.[/quote]
[quote name=”Bert”]Zou de aarde dan toch hol zijn?[/quote]
[quote name=”XenoN”]Dat komt dus door nibiru. Daar is ook een filmopname van. Maar Niburu hoor je daar niet over.[/quote]

1. Planeten kunnen niet uitdijen.
2. Planeten kunnen niet hol zijn.
3. Nee dat zou andere effecten opleveren. En van Niburu zijn alleen maar vage filmpjes, je zou denken nu iedereen een telefoon met camera heeft dat we wel meer zouden zien…buiten met onze eigen ogen.

Zinkgaten onstaan door verschuivingen/aardbevingen waardoor ondergrondse holtes of oude lavatunnels inkelkaar storten. Take a moment and THINK![/quote]
Dan is de aarde dus toch gewoon plat!

days of our lives
days of our lives
13 jaren geleden

[quote name=”Yoveta”]en die gekke chinezen staan er met de handen op de rug gewoon naar te kijken….je ziet niemand echt flink schrikken, laat staan wegrennen. Zou het wel echt zijn, dit filmpje? Het gat op de foto is ook zo keurig omlijnd. En zo clean…geen stofwolkje te zien.[/quote]

Ze hebben het zeer waarschijnlijk al vaker meegemaakt. Ik heb zelf ook zo’n zinkgat gezien en het fascineert me ook hoe het er uitziet. Je vraag is begrijpelijk, maar ik twijfel niet aan de echtheid.

Ik denk dat het opvullen van zo’n gat slechts tijdelijk een oplossing biedt. Zeker als er gas of of olie onder ligt wat gewonnen wordt.

M. Brandenburg
M. Brandenburg
13 jaren geleden

[quote name=”Pablo”]Door al die gekke ontwikkelingen waaronder fracking krijgt onze aarde last van cariës..In Groningen zijn ze er ook als de dood voor nu pas.[/quote]

Het is alleen jammer dat de meeste van deze zinkgaten op plaatsen zijn waar geen gas of olie wordt gewonnen. Maar als ik uw beleving volg dan is het op plaatsen waar men olie of gas wint, de schld van deze activiteiten, en op al die andere plaatsen de natuur…omat de een in de buurt is van de ander wil nog niet zeggen dat dit de oorzaak is. dit is te kortzichtig en gaat niet op voor het overwegende merendeel van de zinkgaten.

Plien
Plien
13 jaren geleden

#15 M. Brandenburg Alles heeft met elkaar te maken ook ondergrondse rivieren kunnen droog komen te staan en druk/spanning weg vallen door alle bemoeienissen van de mens. Kijk ook naar de oud kolenmijnen in Limburg waar bijna een heel winkelcentrum in een sinkhole dreigde te verdwijnen.

Back to top button
16
0
We lezen graag je reactie!x