De Bilderberggroep was direct betrokken bij de aanvallen tegen Italiaanse activisten in de jaren zeventig en tachtig.
Dat stelde erevoorzitter van het Italiaanse Hof van Cassatie Ferdinando Imposimato bij de lancering van zijn nieuwe boek. Eerder trad hij op als aanklager tegen de Italiaanse maffia.
Imposimato onthulde verder dat de CIA en de Bilderberggroep nauw samenwerkten om het Italiaanse politieke systeem in de jaren zeventig en tachtig te destabiliseren.
Commissie
“De CIA liet de politieke balans in Italië verschuiven naar de linkerkant van het spectrum,” legde de aanklager uit terwijl hij toelichtte hoe de Bilderberggroep en de CIA Italië infiltreerden.
In Italië en veel andere Europese landen zette de CIA een netwerk van terreur op. Op 3 augustus 1990 kwam dit netwerk voor het eerst in de openbaarheid toen de toenmalige premier Giulio Andreotti het bestaan ervan toegaf voor een commissie van het parlement dat onderzoek deed naar terrorisme in Italië.
P2
Hij maakte bekend dat het netwerk binnen het ministerie van Defensie bij de militaire inlichtingendienst verborgen zat. Zijn verklaring deed toen al vermoedens rijzen dat het netwerk bij diverse bomaanslagen betrokken was om de politiek te beïnvloeden.
Ex-CIA-agent Richard Brennecke bevestigde ooit in een interview:
We hebben de vrijmetselaarsloge P2 gebruikt zodat in de jaren zeventig het terrorisme kon uitbarsten in Italië en in andere landen.
Bekijk hier het gesprek tussen Imposimato en YouMedia (Italiaans).
In september vorig jaar zei de erevoorzitter van het Hof dat de aanslagen op 11 september 2001 kunnen worden gezien als een operatie onder valse vlag. De operatie vond plaats met medeweten van de Amerikaanse regering en was gericht op de bevordering van de olie-industrie en de wapenhandel, zo zei hij.
Bron: Fanpage.it
Gerelateerd:
- Nieuwe topman Britse centrale bank is Bilderberger en Goldman-veteraan
- Bilderberg: het kartel van de macht
- EU-commissarissen declareren duizenden euro’s na Bilderbergconferentie
- Rutte beantwoordt series Kamervragen over Bilderbergconferentie
- ‘Internationaal Strafhof moet 9/11 onderzoeken’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De wereldwijde klimaatprotesten hebben niets te maken met het klimaat. Dit zijn de verborgen motieven
Marineveteraan uit Senaatshoorzitting verwijderd na protest: “Niemand wil vechten voor Israël”
Is de CIA verantwoordelijk voor de moord op RFK? Schrijfster komt na 25 jaar onderzoek met onthullend boek
Veel aanhangers van deze Britse kandidaat-partijleider geloven dat ‘een geheimzinnige elite’ de wereld bestuurt
Venezuela nationaliseert goudindustrie, eist goud terug van banken
ADHD: Zit het allemaal tussen onze oren?
“Alien: Covenant zal geheime missie van de Illuminati onthullen”
World Economic Forum: Japan bouwt futuristische ‘smart city’ en dit tref je er aan
Duitse regering overweegt ingrijpende wet: Heb je “foute” denkbeelden? Dan krijg je geen huis