Acteur Russell Crowe zegt een ongeïdentificeerd vliegend object op de gevoelige plaat te hebben vastgelegd.
Crowe wilde eigenlijk vleermuizen filmen, maar zag tot zijn verbazing ineens een rood object door zijn beeld vliegen.
Hij plaatste drie foto’s van het vreemde fenomeen op YouTube. Hij lichtte toe: “Canon 5D, geen flits, kan geen lens flare zijn omdat het beweegt, camera staat vast. De camera staat op het balkon, niet achter het glas.”
Het taferaal speelde zich af bij zijn kantoor in de Australische stad Sydney, op een kwart kilometer van het Sydney Opera House en de Royal Botanic Gardens.
A friend and i set camera to capture fruit bats rising from Botanic Gardens,this was a big surprise youtu.be/W63K–xUg6o via @youtube
— Russell Crowe (@russellcrowe) 6 maart 2013
De 800.000 volgers van Crowe reageren overwegend sceptisch op de video. “Dit kan toch gewoon een vliegtuig zijn?” aldus één van de commentaren. Een ander denkt aan de weerspiegeling van het achterlicht van een auto. Over de herkomst van de objecten is nog niets bekend.
Bron: News.com.au
Gerelateerd:
- UFO’s gefilmd boven ‘intergalactische ontmoetingsplaats’
- Chef-piloot Lufthansa zag sigaarvormige UFO (video)
- New Yorkse ufologen hebben meer vragen dan antwoorden (video)
- Rockster wilde openheid over UFO-complot
- UFO verschijnt boven grootste olieraffinaderij ter wereld
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Voormalig CIA-agent onthult in deze video wat de Russische hoax, zaak Epstein en coup tegen Trump met elkaar te maken hebben
VS beschikt over technologie om buitenaardse schepen neer te halen. Oud-minister doet onthullingen
Rolzitting tegen Rutte nu op 1 februari: ‘Kat in het nauw maakt rare sprongen’
Als er astronauten aan boord van het ISS zitten, waarom worden de beelden dan in scène gezet?
VIDEO: UFO duikt op bij ruimtestation ISS tijdens evacuatie
Ziekenhuismedewerker krijgt hersenbloeding na ‘veilig’ AstraZeneca-vaccin en overlijdt
Verloren Stad van Goud gevonden in Honduras?
Amerikaans Stonehenge 4000 jaar geleden gebouwd door de Kelten?
Canada euthanaseert mensen met autisme: ‘Mengele zou trots geweest zijn’