Na de Italiaanse parlementsverkiezingen eind februari kreeg de populistische partij Beweging 5 Sterren (M5S) een kwart van de stemmen. De beweging mag dus veel parlementariërs naar Rome sturen.
De Italiaanse media hebben enkele van de nieuwe Italiaanse parlementariërs van M5S in de schijnwerpers gezet.
De grillini, zoals de aanhangers van M5S-oprichter Beppe Grillo worden genoemd, spreken weinig met journalisten. Ze communiceren vooral via internet met hun achterban.
Alle parlementariërs van M5S verzamelden zich onlangs in een hotel in Rome om zichzelf voor te stellen. De pers was niet welkom, maar de bijeenkomst werd wel live op het blog van Grillo gestreamd.
De 26-jarige Paolo Bernini, één van de nieuwe Italiaanse parlementariërs, zei dat de Verenigde Staten zijn begonnen bij de burgers microchips onder de huid te implanteren om hen te controleren. Bernini zei dat zijn leven is veranderd nadat hij de documentaire Zeitgeist had gezien. “Door de opkomst van het internet worden veel mensen wakker en komt de waarheid aan het licht,” voegde hij toe.
De pasgekozen fractievoorzitter van de M5S, Roberta Lombardi (foto), kwam eerder deze week nog in opspraak toen zij goede kanten aan het fascisme ontdekte. Na de nodige publieke verontwaardiging trok zij haar uitlatingen een dag later weer in.
Medeoprichter van M5S Gianroberto Casaleggio maakte onderstaande video waarin wordt gesproken over een nieuwe wereldorde genaamd Gaia. Tegen 14 augustus 2054 is er een einde gekomen aan alle conflicten en gelden voor iedereen dezelfde wetten, aldus Casaleggio. In de video wordt gesteld dat geheime genootschappen en religies, die nu over de wereld heersen, gaan verdwijnen.
Bron: Corriere.it Foto: Ansa
Gerelateerd:
- Monti II: Gouverneur centrale bank genoemd als nieuwe premier Italië
- ‘Stuur deze politieke klasse collectief naar huis’
- Vooraanstaand aanklager: Bilderberggroep destabiliseerde Italië
- ‘Internationaal Strafhof moet 9/11 onderzoeken’
- Italiaanse rechtbank: verband tussen mobieltjes en hersentumoren
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Volgens de media is in Venezuela sprake van een ernstig voedseltekort. De reportage van deze journalist schetst een heel ander beeld
Nieuwe film onthult hoe alles in het universum met elkaar verbonden is
‘Netanyahu gaf Israëlische leger bevel om 7 uur lang niet in te grijpen tijdens Hamas inval’
VIDEO: Kunnen dromen ons helpen om telepathisch te communiceren?
Boodschap van een veteraan
ESM: Europa mag niet zomaar in monetair noodfonds graaien
Dit gebeurt er met vissers die Den Haag waarschuwen dat windmolens dood en verderf zaaien
Stofje in ayahuasca kan diabetes genezen
Huisarts: artsen die meewerken aan vaccinatie van kinderen verdienen uit hun beroep ontzet te worden