CoronaBuitenland

Triest record: al meer dan 1000 sporters in elkaar gezakt, veel doden

Help anderen door deze info met anderen op je socials te delen!

Het aantal omvallende of overleden sporters heeft een triest record bereikt. Er zijn in korte tijd al meer dan 1000 gevallen gedocumenteerd, schrijft internetkrant Wochenblick. In de meeste gevallen gaat het om gezonde en jonge mensen. De gemiddelde leeftijd van de overleden sporters is schokkend: 38 jaar.

Politici en media kijken nog steeds de andere kant op en proberen het probleem te negeren. De Oostenrijkse krant Der Standard schreef in september vorig jaar dat één iemand was gestorven en tientallen mensen in elkaar waren gezakt tijdens een ‘volkomen normale marathon’. Van de atleten was 93 procent gevaccineerd. Nooit eerder haalden zo weinig atleten de finish.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Plotseling en onverwacht

Slechts 59 van de 154 renners die deelnamen aan de wielerwedstrijd Parijs-Nice haalden de finish. 95 renners zakten onderweg in elkaar of moest opgeven. Tijdens het tennistoernooi van Miami moesten 15 spelers opgeven vanwege gezondheidsproblemen.

De website ‘Plotseling en Onverwacht’ heeft meer dan 1000 gevallen gedocumenteerd, waarbij sporters in elkaar zijn gezakt of zijn gestorven. Enkele voorbeelden: in Spanje overleed een 13-jarige voetballer. Een 23-jarige Roemeense waterpolospeler verliet na een wedstrijd het bad, zakte in elkaar en overleed.

Mainstream media beginnen wakker te worden

Een 22-jarige Italiaanse bodybuilder stierf plotseling terwijl hij buiten zijn huis in zijn auto zat. De motor draaide nog. Een 15-jarige Spanjaard zakte tijdens een basketbalwedstrijd in elkaar na een hartstilstand. Hij overleed in het ziekenhuis.

De mainstream media beginnen langzaam wakker te worden, schrijft Wochenblick. Zo meldde het Duitse magazine Focus dat veel bijwerkingen niet worden gemeld en liet de Berliner Zeitung een arts aan het woord die kritiek heeft op de vaccinatie. De Duitse omroep ARD berichtte zowaar dat mensen met vaccinatieschade in de steek worden gelaten.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.7 90 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

56 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
snappie
snappie
4 jaren geleden

wat gaat er zondag gebeuren met de marathon in rotterdam

pien
pien
4 jaren geleden

Ja echt? kijken nog steeds naar de nos

Annika
Annika
4 jaren geleden

Komt door climate change of door Rusland. Of door ontbijt overslaan. Misschien dat erbij zetten?

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

Ja natuurlijk vooral bij Sporters…als je sport stroomt je Bloed sneller & snijdt al die Nano-Grafeenhydroxide je aderen compleet aan flarden…

Tip van de dag voor alle Gevaccineerde Sportliefhebbers:

Beweeg vooral zo min mogelijk & voor wat Sporten betreft, blijf lekker hagen op de bank en hou het alleen nog maar bij Studio Sport….

Geert-Jan
Geert-Jan
4 jaren geleden

Nee

De mainstream media zit nu juist in dit complot tegen de mensheid

Slaat nergens op dat ze wakker worden omdat dat natuurlijk feitelijk onjuist is

De mainstream media staan onder controle van blackrock en vangaerdt

En blackrock en vangaerdt staan weer onder controle van satanisten

Cathja
Cathja
4 jaren geleden

Wat mij het meest ergert is de ontkenning van zeer velen dat de injecties met verwoestende troep hiervan de oorzaak zijn. Steek allemaal maar jullie koppen in het zand, dan zijn er geen doden en gewonden, dan is er geen oorlog, dan is alles pais en vree, en geniet je van een heerlijke droom.
Wat zul je schrikken als je ooit uit je diepe slaap ontwaakt…..

Koo
Koo
4 jaren geleden

De ZwijgKamer verdient (krijgt) dit per jaar.

Sinds 1 januari 2022 bedraagt deze 8599,89 euro bruto per maand. Daar bovenop krijgen Tweede Kamerleden 8 procent vakantiegeld en een eindejaarsuitkering van 8,3 procent. Volgens Parlement.com komt dit bij elkaar neer op ruim 120.000 euro per jaar.

H.J
H.J
4 jaren geleden

De man die een groot deel van deze problemen op zijn conto heeft wordt op dit moment in de tweede kamer overeind gehouden en beschermt door de kiezers op de VVD, D’66, CDA en CU.
Waar is Rutte ?.

T,A
T,A
4 jaren geleden

DE MEDIA ZWIJGT IN ALLE TALEN EN IS MEDEPLICHTIG VOOR HET NIET BESCHERMEN VAN HET VOLK VOOR NEVENSCHADE VAN VACCIN

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
4 jaren geleden

En dan nog andere feiten wijzen?

salvar
salvar
4 jaren geleden

De Duitse omroep ARD berichtte zowaar dat mensen met vaccinatieschade in de steek worden gelaten.
toch gaan ze door om boven de zestig verplicht te injecteren.
logisch van hen kan uitgezien , dat zijn uitvreters en hebben volgens de nazi,s niet het recht meer om te leven.
zo meteen ook hier natuurlijk wij zijn ook lid van het nazirijk.

Frans
Frans
4 jaren geleden

En blijf van MIJN pensioen af Kartel Kaag!. Geen cent van MIJN pensioen naar de vrienden van Ruttler. Is mijn geld!

Hollewijn
Hollewijn
4 jaren geleden

Als dat nou es de bedoeling is!

ster
ster
4 jaren geleden

Dit is het nieuwe normaal, waar vele wappies voor waarschuwde.

Mars
Mars
4 jaren geleden

Het hersendode volk zag dat het goed was en denkt bij zichzelf …..
de sporters hadden anders nog meer in elkaar gezakt als ze geen niet werkende spuit ellende hadden gehad.
Precies zoals de viespeuken op hun tv wensen.
En hersendode mensen komen het kwaad graag tegemoet.
Men juicht en klapt dat het een lieve lust is voor alles waardoor ze zelf verwoest gaan worden.
Vlaggetjes om te laten zien dat men de eigen aankomende hongerdood steunt en voor sancties is die ze zelf zal treffen.

Veel mensen denken dat als ze maar voor het kwaad buigen dat het kwaad ze zal sparen.
Niets is minder waar, het zal ze het hardste treffen.
Zo hard dat ze spontaan bij hun verstand geramd worden op het moment dat ze niets meer hebben aan hun verstand.

Men wou en wil graag het kwaad steunen om dat dat gemakkelijker is en men was zelfs bereid de medemensen kapot te laten maken omdat die het kwaad niet wilden steunen.

U, die als gemakzuchtige of hersendode al jaren gewaarschuwd word maar niet veel meer kan uitbrengen als dat u daar even niet aan wil denken of de standaard hersendode uitspraak dat je er toch niets aan doet steunt de ellende voor iedereen enorm.
Nu de gemakkelijke weg die velen gekozen hebben ervoor zorgt dat de ziekenhuizen vol liggen met volledig vol gespoten mensen blijft men die ellende steunen.
In plaats wat voor anderen te doen zoals men al twee heeft gelogen om de eigen gemakzucht achter te verbergen, zwijgt men de problemen dood.
Al zijn er wel mensen die bij hun verstand komen maar dat zijner maar weinig.
De meerderheid voelt zich ook niet echt geroepen om mee te helpen nog meer slachtoffers te voorkomen door mee te strijden tegen het kwaad.

Lekker hersendood om oorlog schreeuwen.
Goed om de toekomst van uw kinderen weg te vagen waar u al jaren geen donder om geeft anders had u wel aan de problemen willen denken toen u gewaarschuwd werd en had u de seksuele waanzin die over uw kinderen word uitgespuugd wel veroordeeld en afgewezen.

Ik doe niet aan duimpjes en likes boeien mij geen reet ik weet al 27 jaar dat je in het land der hersendode geen koning bent als je hersens nog zelfstandig werken.

Hersendode mensen vinden je maar vervelend als je een betere wereld wil voor iedereen en blijft staan voor het goede en ze wijst op de allesverwoestende waanzin die ze steunen.
Van elke waarheid schieten ze weg.

Maar die gemakzucht van velen en het geslijm met het kwaad, en het verketteren van de waarheid en het goede, zal de toekomst van iedereen en onze kinderen in het bijzonder volledig vernielen.

Met het geschreeuw om oorlog omdat u graag het meest corrupte land wil steunen zal de toekomt voor uzelf en uw kinderen geheel verwoesten.
Niet alleen hersendood maar ook nog liefdeloos.

Uw kinderen hoeven geen toekomst ?
Of wil u daar ook even niet aan denken?

Anneke
Anneke
4 jaren geleden

Nog heel heel even en dan zal er beweerd gaan worden dat sporren misschien wel gevaarlijk is, zoniet zelfs dodelijk ….
Of iedereen wordt ineens wakker….

Frans
Frans
4 jaren geleden

msm is wakker maar worden betaald om het niet te melden of anders onzinnige dingen te publiceren.

Mars
Mars
4 jaren geleden

De meeste geprikten zullen ook niet willen toegeven dat het aan de spuit ligt waardoor de sporters neervallen want de spuit hebben ze zelf ook genomen.
En de ellende net als alle ellende ….daar wil men even niet aan denken.
Men denkt dat alle problemen vanzelf oplossen als je net doet alsof de problemen er niet zijn.

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

Allemaal vanwege het fragile ego. Stelletje narcisten die zo nodig in de belangstelling wilden staan.

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Al enige tijd houd ik de overlijdensadvertenties in de kranten (landelijk en streek-) een beetje bij. Ruwweg kom ik op ruim 70% ‘plotseling, geheel onverwacht, onvoorzien, veel te jong’ etc. Een en al verrassing. En ook nog eens een groot percentage <60. Het is me wat.

Schaap in Wolfskleren
Schaap in Wolfskleren
4 jaren geleden

Doet mij aan een liedje denken:
Harder, better, faster, stronger (Daft Punk)

Hardere maatregelen
Betere vaccins
Snellere wetgeving
Sterkere burgers

Zoiets?

Kai heever
Kai heever
4 jaren geleden

Hoe erg het ook is, ik kan hier gewoonweg geen medelijden mee hebben. Wij, de wakkere mensen over de hele wereld hebben mensen geprobeerd te waarschuwen. Als dank werden wij voor van alles en nog wat uitgemaakt.

Wat mijn vader mij al heel vroeg heeft bijgebracht gaat ook hier op: wie niet horen wil, moet maar voelen! En wat ben ik dankbaar hiervoor!

Marc
Marc
4 jaren geleden

Jamaar jamaar… als ze niet waren gevaxxineert waren ze nog veel meer dood geweest.

burg
burg
4 jaren geleden

sporten; geen winnaars of verliezers meer ,alleen slachtoffers

Frans
Frans
4 jaren geleden

maar dat hoor je niet op de mainstream . en nog gaan ze er mee door zijn de mensen allemaal gek geworden ik snap er niks van

D.leijen
D.leijen
4 jaren geleden

Komt door de klimaatverandering!

yvja
yvja
4 jaren geleden

Het is verdraaid zo duidelijk en nog steeds doet de meerderheid er helemaal niets aan! Jullie wachten zeker totdat meer dan de halve mensheid het begeven heeft?

Back to top button
56
0
We lezen graag je reactie!x